Na lovu

Michael Čech

Kamera:

Jozef Halász

Účinkujú:

Ondřej Sokol (moderátor), Dagmar Jandová, Aleš Háma, Ester Geislerová, Jakub Prachař, David Svoboda, Ondřej Gregor Brzobohatý, Adéla Elbel (viac)

Světově úspěšný televizní kvíz, ve kterém si můžete porovnat své znalosti s nejlepšími kvízovými mozky Česka! Tým soutěžících se pod taktovkou Ondřeje Sokola snaží uprchnout lovci a vyhrát peníze. (TV Nova)

suzanne1997

Od tohoto počinu TV Nova jsem popravdě nic moc neočekávala. Za mě se v televizi objevila jenom další soutěž z plejády propadáků. Přesto jsem si záznam našla a na oněch asi čtyřicet minut se podívala. A popravdě, ani toho nelituju. Tenhle pořad je v současné době asi to nejlepší, co v televizi v tomto čase vysílají. Je celkem vtipný, divák se z něho něco dozví a nedává soutěžícím nic zadarmo. Vlastně se ani nedivím, že "lovci" zatím žádná skupina soutěžících, alespoň z toho, co jsem viděla, neunikla a ty peníze si soutěžící nerozdělili mezi sebe. Jedinou výhrou pro ně je možná to, že si s nimi moderátor potřese rukou. Za mě je tohle rozhodně menší ztráta času než například Prostřeno, které se, alespoň dle mého názoru, za těch více než deset vysílacích let stalo poměrně ohranou záležitostí a divím se, že se na něj ještě někdo dívá. Až budu mít zase chvilku, kdy nebudu mít co na práci, což se neděje moc často, ráda se na tento pořad podívám, jestli ho tedy v té době budou ještě vysílat. Za mě plný počet hvězdiček proto, že je lepší než ostatní, rozhodně ne proto, že by byl tak skvělý a oněch pět hvězdiček si zasloužil. O tom, jestli za ten čas a zhlédnutí stojí si musí udělat obrázek každý z diváků sám, já jsem jeden z těch, kterým pár dílů stačilo a nemusím u něj sedět každý všední večer. ()

Emo-haunter

A tož občas si s rodičema zahádám. Na vědomostní soutěže celkem jsem. Sokol je sice místy cringe, a je to fakt těžké tam něco uhrát za love, ale aspoň so osvěžím všeobecné znalosti. ()

mira007

Neskutečné, ale před týdnem jsem objevil tuhle vědomostní soutěž a je to od dob Milionáře jediná, která mne chytla. Možná, že slabším místem je jakože vtip za každou cenu u okének soutěžících, ale to je šumák, protože samotná soutěž má zajímavý systém, solidního moderátora a perfektní lovce. ()

zdeny99

Tak tahle soutěž mě fakt baví. První minuta jsou jednoduché otázky ve velkém tempu. Pak přichází prazvláštní a všelijak obtížné otázky proti lovcovi a na závěr opět jednoduché otázky ve dvouminutovém zběsilém tempu. Lovci jsou všelijací. Vševěd ale podle mě porazit nejde. A Sokol je fakt vtipnej, co ten dokáže z toho minima vytěžit. [1008. hodnocení, 81. komentář, 48%] ()

GMVajgl odpad!

Na týhle soutěži něco nehraje. Tihle takzvaní "lovci" znají bezvýznamné encyklopedické věci, odpovídají dříve než moderátor otázku vůbec dočte a někdy dokonce ještě doplní pár detailů. Možná to jsou chytří lidé. Ale možná taky předem dostanou nějaké instrukce, pokud ne rovnou soubor otázek. On Arnold Schwarzenegger měl vlohy a byl to dříč, ale k tomu si ještě pomáhal steroidy. Asi je něco lákavého uvěřit tomu, že lze dosáhnout nějakého ohromujícího ideálu. ()

Fredy176

Soutěž zajímavá, otázky v časovém pressu jsou výzva. Co mi vadí je trapný humor. Ke všemu nemám rád slovní spojení: myslím, že vím. A to zde padá často. ()

maxXxic odpad!

aha, proč by se člověk, který zná odpověď na to, kdo si uprdnul v 3604. díle Ulice i na komplexní encyklopedické otázky nepřihlásil do nějaké reálné vědomostní soutěže a nezpeněžil své nadání? :D ()

stepankoby1

Velká trefa pro Novu. Zábavní lovci (osobní oblíbenec fantastická Kvízová dáma), překvapivě milý Sokol, všestranně orientované otázky a hlavně napínavý formát. Podobně kvalitních programů kdyby bylo víc, třeba by se mě i podařilo přilákat zpátky k televizi. ()

Razzor_82 odpad!

"Lovec přichází!" Tahle bizarní televize ve mě dlouhodobě vzbuzuje podezření, že její pořady jsou jen sehraná šaráda. Zrovna nabiflovaní lovci, kteří chrlí správné odpovědi jako z Wikipedie a jen občas se cíleně utnou jsou dost nevěrohodní. 0/10 ()

boni

Jednoho z lovců osobně znám a opravdu to není podvod. Zdejší pochyby jen dokazují, že jsme národ tupých ignorantů bez špetky všeobecného přehledu (a fakt, že na západě je tohle ještě horší.... .... .... je jedním z nejsmutnějších v dnešní společnosti), takže každý, kdo ví, že se píše zhlédnout film, a nikoli shlédnout, jak si myslí 95% lidí na ČSFD včetně TOP uživatelů s novinářskými ambicemi a zkušenostmi, je hned podezřelý chytrák. Výborný koncept zdatně převedený do našich reálií, padnoucí a pohotový Sokol, spokojenost. Od Milionáře s panem Čechem první kvalitní vědomostní soutěž na tuzemské scéně. ___ Pročetl jsem si zdejší komentáře a mám velkou chuť na každý zvlášť zareagovat, neboť takové panoptikum se opravdu jen tak nevidí. A když ještě moji milí používají výrazy typu "pro choré mozky či IQ tykve", tak začínám mít pocit, že přístup k internetu by měl být nějak regulován, aby se nemohl svobodně projevovat kdejaký mentál, který měl problém prolézt bez úhony prvním stupněm základní školy. Mohu jen podotknout, že u drtivé většiny těch, kteří dali odpad, pláči nejen já, ale i čeština. (Ti zbývající napsali komentář o délce jedné věty, kde se k mému údivu dokázali vyvarovat jakéhokoli pravopisného harakiri. Při zjevně velmi nízké inteligenci - bezskrupulózně dávané na odiv celému internetovému éteru - to považuji za úspěch vskutku mimořádný.) __ Po nějaké době musím jednu hvězdu ubrat, protože v celém procesu vychvalování jsem jaksi nevzal v potaz skutečnost, že kvalita (zábavnost) dílů je přímo úměrná kvalitě soutěžících. A jak se bohužel velmi rychle ukázalo, tak v našich končinách je tempo pěti dílů týdně opravdu vražedné, čili u většiny epizod máte nutkání to vypnout po prvním protagonistovi, jenž si vezme pro jistotu obrovskou nižší částku ve výši 8 tisíc korun českých, aby následně naprosto těsně vypadnul, protože Berlín od Vídně není přeci vůbec daleko, navíc se tam mluví taky německy, no ne?! Z nadšeného sledování většiny epizod jsem přešel do módu jednou za dva týdny. ()

Likan7

Zábavný pořad na Nově, který je překvapivě zábavný a je to jediný pořad, který je na téhle televizi koukatelný. Sokol je fajn, pravidla jsou fajn, lovci jsou dobrý a já se vždycky rád podívám minimálně na závěrečnou štvanici. Příjemný pořad. ()