Kapitán futuristickej vesmírnej lode, ktorého hrá charizmatický Adam Driver, stroskotá na neznámej planéte a s ním aj malé dievča (Ariana Greenblatt). Keď však začnú pozorne skúmať okolitý terén čaká ich prekvapenie. Miesto stroskotania nie je žiadna vzdialená cudzia planéta, ale Zem... pred  65 miliónmi rokov. Je to vražedné miesto a navyše sa na ňu rúti obrovský asteroid. Musia za každú cenu uniknúť katastrofe, ktorá sa neustále a  diabolsky rýchlo približuje. (Itafilm)

bongazkongaa

Kylie Ren bojuje s pulzní puškou s dinosaurem.... 15 km jde tři dny a všechna zranění si snad udělal on sám. Žili spolu šťastně až do smrti. ()

melloun

Mohlo to být slušné byť béčkové scifi, jenže je to mixnuté rodinným příběhem. Jak se jedná o záchranu dítěte, tak to většinou sklouzává do šablonovitých klišé, což se potvrdilo i zde. Části s nemocnou dcerou a komunikace se zachráněnou dívkou jsou hodně nucené. Zato když jsou kolem dinosauři a nějaká akce, začíná to být sledovatelné. ()

Israha

Nevěřil bych, že zrovna tohle někdy napíšu, ale 65 by byl lepší film, kdyby více sázel na komorní survivalovou drsnost a budování kvazirodičovského vztahu mezi dvěma protagonisty. Driver a Greenblatt to herecky táhli a dvojice režisérů ve scénách s parazitem v ústech, vykloubeným ramenem či Oviraptorem v jeskyni ukázali, že napínat a zneklidňovat diváka budováním pocitu ohrožení jim jde. Akce s dinosaury je však po hříchu většinou dost průměrná a ani férové CGI ji moc nezachrání; a tím hůř, že díky osekané stopáži se všechno děje ve frenetickém tempu a to ubírá na impaktu scénám boje o přežití. Fiktivní druhy dravých dinosaurů potěší a snaha nespoléhat se pouze na okoukané raptory a T-rexe je sympatická, ale z generální průměrnosti se ani tímto film vytrhnout úplně nepodaří. Škoda. ()

warrenur

Som rad, ze som za tento nepodarok nevyhodil peniaze v kine. Napriek tomu, ze priroda, dinosaury i vesmirne dianie CGI zvladlo na jednotku a i Driver si to taha sam, su tu priehrstia klise, nahod, minimalnej atmosfery, co vsetko prispieva k tomu, ze sa napriek akcnym pasazam mozete nudit. Naviac, je to velmi predvidatelne. Najvtipnejsia wtf-scena...ako uviazat jeden koniec lana tak, aby uniesla dospeleho chlapa pri zdolani asi 6m skaly, ktora ma mnozstvo uchytov. :) Napriek "casovej nahodicke" pekny pohlad na asteroid v zavere a postupny "vyvoj" po sucasnost. Nemajte ziadne ocakavania. Neodporucam. 35% ()

Extrakritik

Nedokážu to popsat,ale i když má film celkem dobré efekty a je hezky natočen,působí neuvěřitelně lacině a nízkorozpočtově.. Chybí nějaký ten děj. Čekal jsem mnohem víc ()

Chundys

Leč je to předvídatelné až běda, tak je to i překvapivě dost koukatelné a jde vcelku o dobrý survival. Není to něco jako trapné After Earth se Smithama. A jelikož mám rád Adama Drivera a i tam kde se nic neděje hraje dobře a plus moje oblíbené přerostlé ještěrky, tak si dílo vyloženě užívám! ()

Bozvav

Film 65 se sice zjevně nestane hitem sezóny, nicméně tato vizuálně velmi hezky udělaná podívaná o tom,  jak se Adam Driver pokouší dostat skrz meteorickou kalamitu z bodu A do bodu B přes druhohorní zoologickou a sebou táhne přeživší malou slečnu, které nerozumí o moc víc, než raptorům v omezeném čase, než na naši modrou kouli dopadne ten největší meteorit v historii. Nápad v pravdě geniální, nicméně scénáristé ho pohřbili hluboko do rašeliny.  Na stranu druhou, mohlo to být i horší. období křídy se povedlo, dinosauři patřičně děsivý a kdyby ubrali v rovině rodiných ztrát a nálezů našich vzdálených mimozemských sousedů a přidali na zábavných a akčních sekvencích s ještěrkama a občas i nějaký ten dialog, či vtipnou hlášku, mohlo jít opravdu o počin roku. Takto za mne 55%. Za jedno shlédnutí to fakt stojí, ale podruhé se na to hned tak nepodívám, ()

panvasik

Tak moc nevyužitý potenciál a tak moc mě to nebavilo... Musel jsem přivřít obě oči, abych nebyl moc zlý na ten film, ale jsem zklamaný, protože mi to přijde, jako hrozné béčko. Nezáživný a nudný film, který se snaží být něčím novým a nefunguje to. Adam Driver, sice hraje solidně, ale rozhodně tímto film nezachrání. Ve filmu je tak třicet stupidních lekaček, které ani nevylekali. Dinosauři vypadali solidně a neměl jsem pocit, že si chci ze CGI vyškrábat oči. Délka filmu mi přišla krátká, protože, takové filmy s ještě takovými trailery mají okolo 2 hodin, ale nakonec, jsem byl za 90 minut jenom rád, protože i těch 90 minut, bylo sakra dlouhých a já se tak či tak nudil a film se mi neuvěřitelně táhnul. Zase aby sem jenom nekritizoval, tak bych si měl obhájit, svoje docela dobré hodnocení. Za prvé prostředí, film měl, sice málo prostoru nám to prostředí a přírodu ve které dinosauři žijí ukázat, ale když už se ukázala, byla prostě krásná a pro dinosaury i taková typická, jak známe z různých dokumentů o dinosaurech (moc to nedává smysl, vím :)). Za druhé zápletka nebo spíš cíl, že oni musí ujít těch 15 kilometrů, aby se dostali k záchrannému modulu a jsou odkázaní sami na sebe. Zbraně z budoucností, jsou sice příliš, ale taky nic co by se nedalo vydržet... Průměrných 5/10 ()

Domis2809

65 je velmi zvláštní název, až po filmu mi došlo, že mě vlastně provázel celou dobu... 65 milionu let dozadu se vrátil náš emočně založený daddy Áďa Driver, asi 65 kostí mu bylo prokousáno, vykloubeno nebo zlomeno, 65 pokusů o jumpscare si na mě film zkusil, 6x z toho jsem lekl, 5x infarktově, minimálně 65g popcornu jsem kvůli tomu vysypal. 65 vlasů jsem si vyškubal potom, co se po 65 náš génius Áďa pokoušel vysvětlit člověku, který evidentně nerozumí anglicky, něco anglicky. 65x jsem se ptal, kde je ta pointa filmu, kde je ten plot twist, 65x mi bylo odpovězeno ať jsem ticho a dívám se. A nakonec...65 pomyslných slz jsem rojil nad promarněným potenciálem filmu, který filmaři rozmázli jako Áďa megabrouka. I přesto se mi to ale líbilo, ani nevím proč, možná ta krajina, akce, nevinná hloupost, fakt nevím...viděl bych to na nějakých 65% ()

Kopi1

Velmi průměrný 'akčňák' s menším množstvím dinosaurů. Film potenciál má, ale bohužel mi připadá takový nedodělaný. Akce moc není, hodně se zde sází na lekačky, chemie mezi postavami není špatná, ale šla by udělat ještě lépe a příběh mohl být ještě něčím okořeněn. Adam je ale super a dinosauři vypadají zatraceně dobře. Pokud není co dělat, tak film ujde, ale i tak se na něj nejspíše rychle zapomene. Horší 3 hvězdy. ()

AnanAss

Docela jsem se těšil, protože pro přerostlé ještěrkosaury z období jury mám slabost a navíc nám kinematografie, kromě zaběhlé Spielbergovic značky, nic moc do tohoto ranku nedává. Klenoty z dílny Asylum nepočítám. Ale až takhle promarněný potenciál bych nečekal. Na to, že film má jen hoďku a půl, se tam skoro nic neděje. Děj se dá v jednoduchosti shrnout do pobíhání po lese nebo v kulisách ztroskotané vesmírné lodi, sauři se dostanou do akce v posledních pěti minutách a celé to připomíná spíše Smithovu rodinnou dovolenou. ()

Rathalos

Konecne sa Adam Driver objavil v niecom,co je pozeratelne,pre mna nepochopitelne negativne komentare a hodnotenia,mne sa tento sci-fi survival pacil,hlavne ma potesila pritomnost dinosaurov,na ktorych sa velmi rad divam,cele je to dobre natocene,zahrane,napinave,nenudil som sa,cize davam styri silne hviezdy...:⁠-⁠) ()

BOURQUE

C-čkový sci-fi scenár s jednou malo herečkou a jedným nadpriemerným hercom, zabalené do relatívne dobre zvládnutého CGI pozadia. V danej forme trochu zbytočný tuctový doplnok pre daný žáner.  Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

sadlokan

Rodinná road-buddy movie v překrásných interiérech Praskalistých hor.Ve strhujícím finále osprchují T-rexe gejzírem H2S04 a pro sichr ho odvážná školačka píchne do voka jedovatou malinou. ()

johnywalker

Typický příklad filmu, kde je špatně skoro všechno... Kromě vizuálních efektů nemůžu říct moc kladných slov k ničemu. Absolutně zahozený potenciál. ()

agassi68

Celkom podarený klon Jurského parku kombinovaného s hociktorým vesmírnym scifi. Celé to stojí a padá na Adamovi, ktorého mali nechať úplne samého, čo by zdvihlo hodnotenia.. ()

Hapretor

... já si myslím, že úplně zbytečný film ... však blbý není ... ale úplně obyčejný a vlastně o ničem ... už tu byl ... nový King Kong i Jurský Park ... tohle je hybrid obou ... nic nového ... nic překvapivého ... zbytečnost ... ()

Hugh Grant a horor od studia A24?

Hugh Grant a horor od studia A24?

11.06.2023

Scenáristům Scottu Beckovi a Bryanu Woodsovi se v roce 2018 podařilo výrazně prorazit díky úspěšnému a chválenému Tichému místu a letos poslali do kin nejen svůj společný režijní počin pod názvem 65,… (viac)