Beštia

Doktor Nate Daniels (Idris Elba) zobral svoje dve dospievajúce dcéry na výlet do Južnej Afriky, kde sa zoznámil s ich matkou, ktorá nedávno zomrela. Dúfa, že výlet do divočiny im pomôže aspoň čiastočne zahojiť túto čerstvú ranu. Na výlet do buše si vyberú najlepšieho sprievodcu, rodinného priateľa a zoológa, ktorý pozná každú skalu v tejto oblasti. Spočiatku sa cesta javí ako sen každého milovníka divokej prírody. Nálada sa zmení, keď v domorodej dedine uvidia čerstvé následky besnenia dravca s hrivou. Po bolestivom stretnutí s pytliakmi si mohutný lev vzal do hlavy, že človek je jeho najväčší nepriateľ, a Nate s jeho dcérami to čoskoro zistia na vlastnej koži. V snahe ochrániť svoje územie a udržať si pozíciu pána tvorstva urobí táto šelma všetko, aby votrelcov zo svojho sveta vyhnala. Civilizovaný lekár s dvoma dospievajúcimi dievčatami proti nemu nemá šancu. (Cinemart SK)

Pepe_cz123

Na bestii jsem se nějak zvlášť netěšil. Očekával jsem od toho relativně koukatelné béčko které nenadchne ale ani neurazí. No a ono se to vlastně vcelku za těch 36 mega povedlo.Co se týče příběhu je prostě strašně přímočarý.Prostě Otec se dvěmi dcerami vyrazí do Afriky, pak je tam napadne lev který je mimochodem digitální jak prase a film se zvrhne do hodinového boje s digitálním lvem. Toť vše. Za doprovodu relativně dobrého vizuálu a zase naopak lechce digitálních výbuchů a špatného CGI a relativně dobrých i špatných hrátek s kamerou nemůžu říct že jde o špatný film. Pokud prostě jenom hledáte nějaký výplach u kterého se chcete zabavit tak bestie vás bude s velkou pravděpodobností bavit.Takže jo doporučuju,ale být vámi tak jdu do kina na úplně něco jinýho.Maximálně 5/10. ()

Eventyrer

Ach... To bolo tak zlé. Všetko by som ustála, tie efekty, to, že to celé pôsobí ako tv film s pramalym rozpočtom, lev, ktorý zrejme vyšiel z nejakej bájky a ma ľudské vlastnosti, ale tie vydrbane, hlúpe vrieskajuce hlupane, tak to nie.  Žiadny puberťák by sa tak nechoval. A tie dialógy... Od prvej chvíle som fandila levovi, ale tie postavy si svojím správaním koledovali o poriadny výprask. ()

Trixinka

U tohoto filmu nastává průšvih v momentě, kdy si začnete přát, aby ten lev všechny sežral a vy jste měli už klid. Hlavní hrdina a jeho dcerunky byly sympatičtí snad jen pár minut filmu, prakticky jen do doby než se všichni i s průvodcem vydali do přírody. Pak už to šlo do háje zelenýho, všichni se začali chovat jako blázni - řešili blbosti, hlavně že pořád musíme být v klidu a panikařili všichni v autě, lev se ztrátou čichu nevyčmuchal z metru ukrývajícího se chlapa..... Škoda, mohl to být dobrý film, pár zajímavých momentů tam bylo (líbila se mi moc scéna kde se přítel hlavního hrdiny mazlí se lvy a mluví na lvici). ()

Likan7

Idris Elba jede na výlet se svými dcerami. Je v tom trochu smutněníčka, trochu krásné africké přírody, skvělá kamera a jeden terminátoří lev. Po hodině mě to prakticky přestalo alespoň trochu bavit. Při první konfrontaci se lvem se film prakticky zastavil a jediný co šlo trochu chválit byla kamera a hudba. Je tu sice pár solidních scén, možná i částečně lekaček, ale není tu nic, co by jste nečekali. A většinou to bohužel je horší, než byste doufali. ()

rublik05

Zpočátku jsem byl velice skeptický, co se kvalit tohoto filmu týče. Z trailerů jsem usoudil, že se patrně bude jednat o nudnou, sterilní a odpudivě digitální podívanou. O to víc mě překvapilo, že to překvapivě vcelku koukatelná záležitost, která sice nepředstavuje žádnou revoluci v žánru, nicméně mu ani moc nedělá ostudu. Idris Elba už pomalu ale jistě začíná být taková sázka na jistotu, opět totiž předvedl dobrý výkon, celý film krásně táhne, kazí mu to jen místy až zbytečně moc přeafektované potomstvo. Bestie má vcelku přímočarý děj, prim hraje především prostředí, napínavá atmosféra a slušné efekty. Stopáž je tak akorát dlouhá, aby snímek nezačal diváka nudit, nicméně najde se zde několik ne moc poutavých momentů. Z negativ bych zmínil především na můj vkus zbytečně málo krve a brutality a také přehnaně nelogické akční scény. Bestii vnímám jako dobře natočený thriller, který rozhodně není bezchybný a vlastně ani originální, možná se k němu ještě někdy vrátím a hodnocení malinko přehodnotím, uvidíme. Zatím je to čistý průměr. 5/10. ()

gemi

Skvělý námět, výprava, kvalitní CGI a napětí, že by se dalo krájet, jenže to celé sráží debilní chování postav. Celá úhlavní zápletka by se vůbec nestala, kdyby se chovali racionálně. Hrozná škoda, tohle šlo vymyslet určitě chytřeji. ()

E lan

Dobrá podívaná s děsivým lvem, sympaťákem Idrisem a vcelku povedeným napínavým dějem. Nic na tomhle filmu není špatně, je to takový lehký nadprůměr z krásné africké divočiny. ()

RAFT

Nebylo to úplně špatný film ,taková jednohubka na podívání.Příjemná atmosféra,skvělá stopáž ve filmu.Film nenudí ,pěkně to odsejpá.Možná film šel natočit lépe.Za mě 60% ()

Najt

Parádní survival thriller v krásné africké divočině zalité sluncem. Už jen to dává důvod se na film podívat. Krásná savana, výborně prostředí, dobrý Idris Elba a obrovský lev, který poznal že člověk je zlej a tak se rozhodl s tím vypořádat po svém. Rázem se z toho stává boj o přežití, kdy kořistí je v tomhle případě pouhý člověk a predátorem nasrané, možná i dvousetkilové monstrum. Akční scény byly povedené, film má napětí, je zábavný a záběry na lva působily jednak velice autenticky a hlavně z nich šel respekt. Tohle kdyby na mě utíkalo, tak vypustím všechny tělesné tekutiny a pak sebou švihnu. Není to pro mě horor, ale survival to je pěkný. ()

Ex_Machina

Keď leviemu kráľovi vezmete jeho rodinu, spravíte z neho vraždiace monštrum. Beštiu, ktorá sa nezastaví, kým neroztrhá vás, vaše deti, svokru aj susedovu mačku. Idris a Sharlto robia po hereckej stránke čo môžu, ale okolnosti, pravda a čas sú na levíkovej strane. Toho chuť na biele mäsko neprejde a za svoju vec sa pobije aj keby to malo byť to posledné čo vo svojom testosterónom nabitom levom živote urobí. Mrazivé, napínavé a digitálne pôsobivé. ()

Shitonit

Přesně ten film kterej by mě měl bavit a ve výsledku ho ni nechci vidět. Proč: Protože je to píčovina, za 2) kdyby lef chtěl tak si ty čmoudy namaže na chleba v prvních desetiminutách, za c) z nějakýho důvodu sem přecpanej lví paštikou. . To ale neznamená že to jako celek musím nutně zatratit. Jen se snažím najít důvod, proč do toho někdy skočit. Jo jako se někomu zdá že sem hodnotil film dřív než sem ho viděl, případně hodnotím co sem vůbec neviděl? NO A ? :-) ()

oldy

Pořádny film se lvy se jmenuje Lovci lvů. To,že je lev CGI se dá překousnout. Ale tolik wtf momentu jsem nečekal. 2/10 ()

papadoce

Je mi jasné, že sa nedá neporovnávať The Beast s takmer dokonalým filmom z deväťdesiatych The Ghost and The Darkness. Porovnávame ale neporovnateľné. Levík je tu ozaj krásny a veľký a aj napriek krátkej minutáži je tu aj slušný pokus o rozvinutie príbehu. Čo robí Beštiu perfektnou je one on one no disqaulification match v závere. Áno na legendárnych Lovcov levov to tak úplne nemá najmä príbehovo, ale podľa mňa ani nechcelo mať. Osobne som veľmi spokojný a čudujem sa každému, kto nadelil menej ako tri. Baltasarove filmy ma osobne bavia a nebolo tomu inak ani tentokrát. Nemám rád mačky, ale táto cica za to stála. Dám štyri nech nežeriem. Toto je moje teritórium. ()

ANTYCHRYST

Takovou ujecenou černošku přesně chcete.. tvl.. a lvi můžou chodit kolem a nic..:) místo zvířecího slash krvaku.. filmové béčko.. 40% ()

koty2201

K tomuto snímku sa neviem vyjadriť nejak obšírne, takže to vezmem celkom stručne. Nie je to vyslovene zlý film, nie je to ani nadpriemerný film. Dostanete asi to, čo od bežného trileru aj očakávate.   Idris Elba podáva štandardný výkon, ostatní herci až tak dobrý nie. Vie vyvolať dobrú napínavú atmosféru, ale zároveň je to plné klišé. Levy vytvorené pomocou CGI vyzerajú prekvapivo dobre a nepôsobia až tak umelo ako som očakával.    Príbeh nie je ničím výnimočný, ale ujde aj napriek pár situáciám, ktoré sú pritiahnuté za vlasy. Určite by lev prežil požiar a Idris súboj s levom bez vážnejších zranení, všakže? Ako jednohubka na jeden večer je Beast fajn. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér