Ako som spoznala tvojho otca

• Česko Jak jsem poznala tvého otce (viac)
USA, (2022–2023), 11 h 18 min (Minutáž: 22–25 min)

Kamera:

Gary Baum

Hudba:

Jeff Cardoni

Hilary Duff, Christopher Lowell, Francia Raisa, Tom Ainsley, Suraj Sharma, Kim Cattrall, Josh Peck, Dakota Gorman, Daniel Augustin, Leighton Meester (viac)

Sophie rozpráva v blízkej budúcnosti svojmu synovi, ako stretla jeho otca. Jej príbeh nás prenesie do prítomnosti, kde Sophie a jej úzko spätá skupina priateľov prichádzajú na to, kým sú, čo chcú od života a ako sa zamilovať v dobe zoznamovacích aplikácií a neobmedzených možností. (Disney+)

Recenzie používateľa Dusty56 k tomuto seriálu (5)

Ako som spoznala tvojho otca (2022)

Absolutně otřesný obsazení seriálu. Ze šesti hlavních postav umí hrát pouze herec v roli Charlieho, ostatní jsou snad největší sbírka hereckých polen (speciálně Jesse, Sophie a vypravěčka Sophie), jakou jsem kdy v seriálu viděl. Doporučuju nekoukat, je to fakt bída. ()

Pilot (2022) (S01E01)

Hodně slabý a to nemyslím jen v porovnání s HIMYM. A ani tvůrci asi nemají moc víru v seriál, protože i umělého smíchu je tam hodně málo, což je na sitcom, co říct. Vtipných momentů by člověk na jedný ruce spočítal a díl tak nemá, co nabídnout. Už před puštěním dílu mi bylo jasné, že jediná šance seriálu by byli dobří herci jako v HIMYM představitelé Barneyho a Marshalla. Bohužel tady nikdo takový není. Možná jediný, kdo trochu pobavil byl ten Brit (ale taky nic moc), ostatní vůbec. ()

Strach z vynechania (2022) (S01E02)

Bavilo mě to o něco víc než pilot, přibylo gagů a herecké výkony také byly o trochu lepší. A kdo nezklamal byl znovu ten Brit Charlie, naopak Jesse, který je tak trochu "Ted", je prostě na ránu. ()

Riešič problémov (2022) (S01E03)

Díl sitcomu, u kterého se zasměju jen dvakrát za celou dobu, prostě nemůže být dobrý. Vždyť víckrát se zasměju i při sledování nějaké kriminálky. Hlavní chybou seriálu je bezesporu obsazení, to pak může být napsaný scénář, jak chce, prostě s tím nic neuděláte. Úplnou alergii mám na Sophii v roce 2050 a jen trochu míň mě štve Jesse. Dále Hillary Duff jsem nikdy neměl rád a tady to potvrzuje, v pořadí nejhorších postav je třetí. Čtvrtá, také nesympatická je Ellen. Pátá je Valentina, ta má občas světlejší momenty. Na šestým místě (tzn. 2.nejlepší postava seriálu) je Sid a to jen proto, že jeho postava je tak nevýrazná, že mě nedokáže štvát. Jediný tak, kdo mě trochu baví je Charlie, který tady ale byl slabší než v předešlých epizodách. ()

Nemravná tridsiatka (2022) (S01E04)

Nic se nezměnilo. Tato epizoda také nedosahuje ani kvality epizod u průměrných sitcomů (např. New girl, Joey, Two guys and girl nebo i Baby daddy). Vlastně jedna věc je jinak. Hillary Duff (Sophie) mě tady štvala i víc než postava Jesse. A nová postava Drew? Toho hraje další absolutní neherec - takže z 8 hlavních postav dílu umí hrát jen jeden, maximálně dva. ()

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

Jak jsem poznala vašeho otce plní obsazení

07.11.2021

Seriál Jak jsem poznala vašeho otce (How I Met Your Father) se pomalu ale jistě blíží, desetidílný sitcom mimo jiné taky od tvůrců původního HIMYM Cartera Bayse a Craiga Thomase dorazí už příští rok,… (viac)