Armáda zlodejov

• Česko Zmetci (viac)

Ringo, Violet, Wick a Princ jsou novodobí Robinové Hoodové přezdívaní The Misfits, kteří vykrádají bankovní schránky boháčů a zlodějů, aby pomohli lidem, kteří to potřebují. Tentokrát ale mají zálusk na hromadu zlata určeného k podpoře terorismu, které má ukryto milionář Schultz v jedné ze svých věznic v Jezeristánu na středním východě. Jediný, kdo takovou krádež dokáže zvládnout, je mezinárodní zloděj Richard Pace, který několikrát dokázal uprchnout ze Schultzových věznic. Ale dokáže přistoupit na podmínku, že z tohoto obrovského pokladu mu neujde nic? Přesvědčit o správnosti této akce ho má i jeho dcera Hope. (Televize Seznam)

Mafiapau

Jedne z nejprůměrnějších filmů co jsem viděl. Ničím nezaniká, ničím nevyniká.. Snad jen tou parodií na black widow (Violet). Ona postava je tak přepálený cringe, že pokud se někdo přímo opravdu dle mé úvahy snažil udělat parodii na black widow a dnešní strong female charaktery, tak naprosto tleskám, je to tak hovádská postava, že jsem se na konci lámal smíchy jak starej chleba. Paradoxně nejsympatičtější postava byl K-POP bum bum mrdáček jehož jméno doteď nepamatuju. Nějaká morální sonda kdoví jak údy nestopořila, a radši se za nějakou dobu kouknu na vykrádačku staroušů Going in Style. Na po doukoukání mě naplnily pouze myšlenky typu: "Tak jsem to viděl", "ten film existuje". Nejzapomenutelnější a nejvíc plytká filmová vykrádačka. PS. nemluvě o tom že střihač by občas zasloužil tučným pravítkem přes prsty. ()

Bozvav

Žádná velká pecka, ale příjemně ubýhající filmík, který měl vtip, akce nebyla vyloženě blbá, dialogy ušly a i když to bylo hoódně naivní, tak exkluzivní lokace a slušné obazení to varovnalo. Nenáročná jednohubka, co neurazí, an nijak nenadchne. Za mne 55%. ()

djfun odpad!

Prvotřídní odpad! Pierce je buď už totál senil nebo v Hollywoodu dnes o moc nabídek nezavadí, když musí brát takovýhle blitky. ()

sadlokan

P.Brosnan zde,a to i doslova,v troubě.Nasazení všech menšin do rolí mladých,krásných,idealistických a…bohatých,troubů.A jako vrchol dělat troubu z Ringo Starra!Tfuj. ()

kluzo

Další film, u kterého nechápu nízké hodnocení. Vše už tu sice bylo, ale to u spousty jiných, více hodnocených filmu. Příjemně strávený čas se sympatickými postavami a lehkým dějem. ()

aR3Zz

Nablýskané, namachrované, pozlacené a předražené ... nic! Primitivní zápletka, nijak poutavý děj, trocha akce a očekávané vyvrcholení. A vlastně mi už pak bylo jedno, jak to celé dopadne. 40% je přesně odpovídajích. ()

Mamlas

Přišlo mi to jako chaotické puzzle poskládané z filmů, které jsem kdysi viděl. Pradědeček Brosnan si zahrál ve skupině nevýrazných, zbytečných a nezajímavých mladých tváří. Režie otřesná. Asi to mělo být místy komické. Nebylo. Spousta trapných částí jakoby vtipných, ale zcela nevtipných. Asi by měl spíše zůstat u komerční reklamy na nějaké to blbé kafe. (34%) ()

cerdax2

Plus stopaz, minus zbytecne dlouhe, naivni a o nicem. Pokud chcete si uzit akci pretocte na cca sedmdesatou minutu ;). Pokud chcete videt "lehcene" zlato tak na sedesatou ;). 35% ()

prochyn

Jsem rád, že tento film je rasově vyvážený. Je tam fakt hodně ras. Ale bohužel málo homosexuálů. Zato je tam hodně debilů. ()

Heywood

Nedám odpad, ale skoro to byl. Natočeno dětinsky, nezábavně, bez napětí a s herci, u nichž by bylo jedno, zda filmově všichni zemřou v četně "bonda", který tu vzal podřadnou a hloupou roli. Škoda, dalo se z námětu získat víc. Ale režisér dávno nepatří mezi alespoň průměr. ()

ReactLotus

Film mi strašne pripomína 6 Underground s Ryanom Reynoldsom. Pravdepodobne s ním ale nemá nič spoločné. Možno je to len okopírovaný príbeh. Za mňa film nie je až taký zlý ako ukazuje hodnotenie tu na čsfd, ale stále je slabý. Rozpočet filmu bol 15 miliónov USD. Zárobok je takmer miliarda. Wau. Príbeh je jednoduchý a hlbší zmysel v ňom ani nehľadajte. Celý film je postavený na klišé momentoch. Takmer všetky zvraty sa dajú domyslieť, čo s filmu robí jasnú jednohubku/jednorazovku. Niektoré scény sú trápne a tvorcovia nezvládli ten humor až tak dobre. Ani neviem na koho film cieli, pretože hádam každý divák by na to povedal, že to je sračka, ale vlastne stále by sa našiel niekto, kyo by si to pozrel. Príbeh je dosť podobný 6 Underground. Rovnako aj hudba mi prišla byť rovnakého druhu. Pierce Brosnan mi prišiel už starý, ale možno to bolo len scenárom alebo mu jeho rola proste nesadla. Ani jeden z hercov tu vlastne za veľa nestojí. Ale to je tak, keď je nízky rozpočet na tvorbu... Celkovo to je skôr taký Bčkový film a jediné, čo tu je 10/10 je kvalita obrazu. Tomu reálne nič nemôžem vytknúť. Kulisy, lokácie, CGI efekty, príbeh, herecké výkony a scenár - tieto veci sú strašne umelé. Zo všetkých týchto vecí, čo som opísal film znie ako odpad. Tu je ale jedno veľké ALE. Je to odpad, ale tým, že to je nenáročné a jednoduché, tak si to otvára cestu k masám, čo teda aj dosiahol, keďže zarobil peknú sumu. Pre príležitostných divákov to je asi pecka, pre ľudí, čo nerobia nič iné ako pozeranie filmov nemá ani cenu sa o film zaujímať. Asi aj Pierce pritiahol veľa divákov. A takmer som zabudol na Tima Rotha. Síce jeho postava tiež nie je nejak skvelá, ale myslím, že jediný mi tu neprekážal spolu s Abdulom ( aspoň tuším sa volal Abdul, šéf väznice - najlepšie zahraná a najvtipnejšia postava ). Škoda, že sa tu neukázali trochu viac. 6/10 ()