Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

bararich8

Tak tohle byla paráda, drsná jízda plné super choreografie - bitka v domě za účasti Scotta Adkinse je pro mě TOP. Plus fajn herecká kombinace, příběh docela ujde, ale stejně jde o to kosení upírů, které tady hraje prima a to jde na jedničku. Z tohohle světa by se klidně dalo vytřískat ještě pár dalších dílů. A je fajn vidět Jamieho zase v akci. 4,5* ()

figliar

Pre mňa platí pravidlo, že ak upírovka, tak komédia. Takmer 2 hodiny dlhá akčná jazda, v ktorej Jamie Foxx a Dave Franco predvádzajú svoje herecké kvality. No a k tomu klasický Snoop Dogg. Nemám viac čo dodať. ()

JimiH

Velmi přímočaré, ničím nepřekvapující, ale také mě nic neiritovalo jako u podobných béček. Prostě nenáročná oddechovka. ()

Hellierer

Když se to řeže a probíhá nějaká akce, jde o stylová příjemná jatka, ale jakmile dojde na věci okolo, úplně to nešlape, ačkoliv je Jamie Foxx zase jednou badass. Svět je zajímavý, ale úplně se jeho stylovost nedaří prodat, záporačka generická a jakmile se z toho po 30 minutách stane buddy komedie, začne to být hlavně díky Francovi na můj vkus příliš uřvané, v některých momentech až otravné, kdy zdejší humory moc nefungují. Aspoň to ale nemá zase tak moc přepálenou stopáž (i když 10 minut zkrácení by to sneslo) a z pohledu Netflixu se stále jedná o nadprůměr (ovšem jasné, to o kvalitách zase příliš nevypovídá). ()

Maximilianus

Akcia fajn, úvodná scéna nabudí, no na môj vkus tam bolo veľa rozprávania a príprav na niečo, teda v tomto prípade hluché miesta, pretože všetko okrem akcie a Snoop Dogga je mierne zbytočné. 6,8/10. ()

ER

Jamie Foxx na to pořád má, zcela suverénně si film pro sebe uzurpoval a všichni kolem už jen "přihlíželi". Rádoby vtipná postava supervisora s opelichaným humorem a herectvím byla občas trapná, občas méně, jako upír to bylo o něco lepší. Story o záchraně rodiny, ach jo. Ještě, že se s tím režie nemazala a vše rychle odsýpalo, akční scény byly dobré a mnohdy zachraňovaly výsledný dojem. Což však byla od začátku myšlenka, která dala filmu vzniknout. Tvůrci si vcelku vyhráli s upíry a způsoby zabití, ale na lepší scénář trochu rezignovali. Bohužel nezaujala ani šéfová upírů, z které bych se fakt "nepočůral". Jako celek to sice nenadchlo, ale ani nezklamalo. Vše vylepšila poslední minuta se Snoopy Doggem. ()

Kritik.

Vpodstate komediálna verzia filmu Blade. POZOR, SPOILER:  Celkom bavilo, ale vo finále som čakal viac (možností bolo niekoľko, na základe všetkého povedaného počas samotného deju/deja. Napríklad oheň. A spomínali 700-ročného vodcu, ale nedočkali sme sa. Nemyslím že zrovna tu by sa mala natáčať dvojka). A akosi som nepochopil, prečo jeden upír neumrie ani po odseknutí hlavy a druhý (dokonca boss) je v tomto ohľade slabší? Hm... ()

holub109

Překvapivě solidní akční ptákovina. Fajnový cast a akce to táhnou kupředu a dokonce i humor docela funguje. Nejedná se o žádný zázrak, ale rozhodně Netflix dodal kvalitnější a zábavnější produkt, než v případě nedávného Gray Mana. ()

Trixinka

Škoda, že se film nenesl v duchu úvodní scény souboje s babčou. Bavilo mě to zhruba do půlky, pak už to nějak nebylo ono. Foxx kupodivu nehrál úplného troubu, ovšem přidělený parťák byl tak čitelný a dopředu bylo jasné jak asi skončí. Achjooo, mohla to být krásná vyvražďovačka upírů. ()

rublik05

Bál jsem se, moc jsem se bál, že nám Netflix opět naservíruje další díl ze své laxativní filmové produkce, ale nakonec jsem byl velmi mile překvapen. Denní směna sice není nikterak složitý snímek, příběh je ve své podstatě hrozně jednoduchý, zaujme však v určitých detailech, neboť zajímavých nápadů je zde hned několik. Z herců nejvíce válí Jamie Foxx, působí jako správný drsňák, spolu s Davem Francem tvoří fajn dvojici, pěkně se navzájem doplňují a oba jsou velcí sympaťáci. Snoop Dogga beru jako takový menší úlet, přesto mě neurazil a vlastně i pobavil. Naproti tomu hlavní záporák, Karla Souza, je těžce nevýrazná a vůbec ničím nezaujme. Akce je řádně brutální a nápaditá, je výborně natočena a provedena, u větších likvidačních scén jsem si vyloženě chrochtal blahem. S mírou brutality a počtem mrtvých jsem maximálně spokojený, akční scény jsem si neskutečně užíval. Humoru mohlo být na můj vkus ještě víc, závěr mohl být větší nářez, ale jinak spokojenost. Taková nenáročná, přesto příjemná, svěží a zábavná letní podívaná, kterou si užijí nejen milovníci akčního žánru. Jsem moc rád, že i přes tu hromadu hnoje se na Netflixu občas objeví něco tak fajnového. 7/10. ()

bearmeedek

Ale jo, je to pecka! Kdysi divák jásal u Krotitelů duchů. Tohle je současný nářez s lovci upírů. Jedná se primárně o komedii, s náloží brutální akce a masakrování stovek upírů. Film je natočen stylem osmdesátkových let, což grafickým zpracováním naznačují i závěrečné titulky. Nenápadný titul, který je prostě zábavný a několikero známých tváří tomu rozhodně pomáhá. ()

vikino1

Zajímavej rozjezd kazí trochu odfláknuté finále. Jako jednohubka na nezáživné dešťové odpoledne dobrý, ale kvalit Blejda to určitě nedosahuje. ()

E lan

Bohužel, další Brak s velkým B z produkce velkého N. Blbost bez dobrého scénáře, zato s trapnými hláškami a děsivě nepovedený českým dabingem. Po celém týdnu v práci jsem u toho mohl v pohodě vypnout a za to dávám o * víc než si fil skutečně zaslouží. Brrr. ()

Likan7

Spousty dobrých nápadů (terminologie zubů, solidní bitky i kamera, úředníci ve světa upírů, Adkins!), ale celý je to barevný jako zaměnitelný videoklip Justina Biebera. J.J. Perry má možná talent, ale rozhodně ještě není zajetý filmař. Foxx je (pouze) fajn, Franco ke konci už otravnej. Je vidět, že se na tom podílel Stahelski, akce v hnízdě, kde má svý cameo Adkins s bratrem, je s přehledem nejlepší část filmu - zábavná, krvavá, akční, přehledná. Nechtěl by někdo ty dva bráchy vzít a udělat spin-off? Mohlo by to být lepší než tohle průměrný béčko. ()

gemi

"Everybody pisses themselves the first time." "Really? Did you?" "No, I didn't but listen, you did!" Absolutně oddychová, nenáročná záležitost, která sice nenakrmí mozek, ale zlepší náladu po těžkém dni. Pokleslá zábava, která si čtyři (asi) nezaslouží, ale naštěstí se nebere vůbec vážně. Takže tři, ale fakt plnotučné, váhal jsem! ()

oldy

Takova popcornovka. Asi nejlepši scena s bratry. Kde je Scott Adkins. Ty souboje jsou cool,ale to je tak vše. Snoop Dogga nemusim,hlavně když si tam hraje na cool drsnaka. Všiml jsem si i na odkaz k filmu Abraham Lincoln: Lovec upírů :D  6/10 ()

pushover

Výborně udělaná upírská akční komedie. Tvůrci Gray Mana by se mohli učit jak dělat akční scény. Snoop Dog v obsazení a Body Count v soundtracku jsou bonus. ()

Shitonit

Bohapustá nakládačka, prošpikovaná vcelku promakanejma hláškama :-) Pokud nejste tupani milující upíry, tak se Vám to prostě líbit musí, páč stačí povypnout vočnice a s otevřenou tlamkou zírat na nekonečný množství uříznutejch nemrtvejch palic. Barevná jízda si letí svým filmovým životem, a nabízí vcelku vymazlenou, moderně problikanou podívanou, vhodnou  nejen pro milovníky a milovnice hororů :-) ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)