Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

sh4ris

OBSAHUJE SPOLERY. Ač hned v úvodu se film solidně rozjede, další příběh má až moc děr na to, abychom snad čemukoliv uvěřili. Hlavní postava Bud je lovec upírů, ale v běžném životě předstírá, že čistí bazény. Potřebuje kvůli penězům přejít do práce, odkud ho už kdysi vyhodili, aby mohl zaplatit dcerčino školné a neodstěhovala se pryč. A začneme zjišťovat, že velmi málo dává ve filmu nějaký smysl. Bud chodil na noční směny lovení upírů (a to častokrát opakuje). Co řekl doma? Že umývá potmě bazény? Manželka totiž přece vůbec za celé manželství nic nevěděla. I když se umýval skunčím smradem a má po těle jizvy. Holt těžký den u bazénu! Btw to ho napadlo až teď, že pokaždé, co někde nechá trochu krve/DNA, tak je právě jeho rodina v ohrožení?? Paní záporačka se chce příšerně pomstít a čeká půl dne na to, aby s Budem a jeho rodinou skoncovala? Fakt vtipné, stále je někam vléct, místo aby je prostě vypila/mučila, co já vím. A to jste věděli, že upíry můžete upálit? Náš hrdina to ví and yet, že jim v jejich katakombách hoří co metr nějaká ta louč, ho nechává ledově klidným. Potřebovala bych taky osvětlit, pokud se tedy upíři dělí na ty zlé a hodné (viz kolega Franco a Heather), tak to je v pohodě, že jich ve městě už tak 200 postříleli, a přitom nevěděli, do které skupiny patří? A dalších mě vytáčejících nelogičností je tam habakuk. Nečekala jsem mistrovské dílo, doufala jsem, že se pobavím a oddechnu. Ono to ale nebylo ani moc vtipné, i když se Franco snažil. ()

TakzvaneSam0

10/10 - Jamie Liška běhající a kosící krvežíznívé zubaté krkouny ? Skvělé, vtipné a kruté..  Big J alias Snoop Dogg výborné.. Krvavé a herecké výkony celkem na úrovni..  Hej BADE, je mi nějak šoufl, nepodržel by jsi mi hlavu? - Dave Franco luxusní :D Líbílo se mi to neuvěřitelně.. Přitroublý parťák který vždy potřebuje zachránit ass a pochčije se v akci :D Co víc si přát, vtipná pítšovinka :D Stojí za to.. ()

WolfHigh

Béčková komedie o lovení upírů,kde si člověk odpočine a dobře pobaví. Akční scény jsou super,stejně jako obchodování s upíříma zubama. Snoop Dogg je ve vedlejší roli a sice nám toho moc nepředvede,ale i tak sem tam prohodí dobrou hlášku a jako Black Cowboy s rotačákem a doutníkem působí, jako ten největší klasik a gangster pod sluncem. Sám Jamie Fox hraje tvrďáka a přitom dokáže hrát i milujícího tátu, ale Dave Franco mě bavil nejvíce. Kancelářská krysa,která jde do terénu a chce se alespoň trochu vyrovnat svému parťákovi (Jamie Fox). Za mě dávám 3,5* tudíž krásných 70%. ()

Milo384

Konečně zábavný film s upíry. Akce povedená, komediální stránka fungovala. Drsnej černoch měl povedené hlášky.  Několikrát jsem se opravdu zasmál. No a Snoop Dogg tentokrát dobrej. Opravdu překvapení. ()

TOPmoovie

upir-filmy siu retardovane vsetky. twilight serial a tato komedia dokazali urobit velky skok v tejto nudnej bazine. špičková kamera a postprodukcia. koniec pribehu americky stupidny. co uz... nevedia zavery robit. nikdy... ()

Kritickej

6/10 Naprosto skvělý béčko, které si na nic nehraje. Výborné akční scény, pobaví, dialogy se dají přežít. Při správné náladě není víc potřeba. ()

Reny9999

Silly zábavnej vtipnej akčňák, kterej si libuje v parodování a komičnosti zajetejch záporáků, upírů v tomhle případě. Většina filmu si držela svůj parodickej ligh hearted vibe, nicméně ke konci se to zvrhlo v klasický klišé hovíno, díky čemuž si to nakonec vysloužilo trochu slabší hodnocení. ()

Gyl

Začátek se mi líbil. Pak se to nějak rozplizlo. Standardní situace, kdy hlavní záporák chce někoho komplikovaně sejmout a koukat se, jak celá jeho rodina trpí, ale jen o tom mele a skutek utek. Tak tohle trvá snad 20 minut. A já se ptám proč? Nejdrsnější upírka ve městě se má prostě naštvat, vyrvat někomu páteř i s prdelí a je vymalováno. Ne! Ona o tom mele, vozí lidi z místa na místo, pak nad tím dumá a nakonec se nechá zabít jako nějaká trubka blbá... Škoda. ()

Little_Sawy

Oúúuč, tak toto bola neskutočná upírská nálož skombinovaná s Wickom a upírmi, za mňa 10/10! Úplne ma odrovnalo keď si poslednú scénu užil Snoopy s doutníkom v papuli a v rukách guľomet a kropil to jedna radosť. Ooo áno áno, totálna řezba jak sa patrí. Hlašky fungovali dobre, hlavne aj scénka s Adkinsonom to bola paráda, takmer som nedychal.s ()

Foghorn

Krásná ukázka toho, že lze filmu odpustit ledasco, když je dobře provedená akce. Naprosto fantastická choreografie, vždy perfektní Scott Adkins a parádní přístup k explicitnímu násilí. Člověk rád odpustí trochu hloupoučký děj a nějaké ty plot holes. je to stokrát lepší než Gray man co se týče původní netflixovské tvorby a člověku není líto bezmála dvou hodin, které filmu věnuje. ()

PMU

Tvl mě to tak nebavilo.. A to jsem se na Jamieho fakt hodně těšil.. Proti témau nic, to je ouk. Ale celkově mi snímek přijde fakt velmi tupý a scénář mi také vůbec nesedl. ()

Zagger

priblble, netflixove, a moc jsem to cernochovi neveril, asi jako videt opaleneho brnaka se psem lyzovat... trochu skipfest, ale potreboval jsem usnout po trochu disturbing filmu a zafachalo. Asi by mi stacil delsi trailer, videl jsem pri skipovani tak 30min akce, jinak kazdou druhou, treti vetu, v kine bych z toho cringe umrel. Efekty a kaskaderina cajk a mega prace pro tym, za to asi pridam jednu hvezdu na 3*. ()

F_Sanchez

Plný souhlas s EvilPhoEniX. Za poslední roky jsem neviděl tak dobrou upíří komedii. Žádná vysoká filmařina, je to jednoduché, svižné a úderné. Originalita se téměř limitně blíží 0 %, ale zato zábavnost, což je podle mě mnohem důležitější filmová veličina, se blíží 100 %. Přesně tak si představuju oddechový letní akčňák. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)