Majiteľ kasína Donald St. Claire (John Cleese) si vyhliadne šesť hazardných hráčov – stratených existencií a prezradí im úlohu. Akýmkoľvek spôsobom sa majú dostať z Las Vegas do mestečka Silver City v Novom Mexiku, kde v skrinke na železničnej stanici sú ukryté dva milióny dolárov. O to, kto vyhrá sa stavila skupina unudených najbohatších mužov sveta a blázniví „pretekári“ s časom sú pre nich skvelou zábavou. Zmätení hráči odchádzajú k hotelovému výťahu a preberajú bizarnú situáciu. Všetci sa zhodnú v tom, že preteky sú hlúposť. Je rozhodnuté – nikto z nich sa nebude štvať kvôli peniazom! Čím dlhšie však čakajú na výťah, tým väčšmi im vŕta v hlave suma dvoch miliónov. A tým menej veria jeden druhému. Po chvíli sa už jeden cez druhého predierajú dole po schodoch – preteky bez pravidiel sa práve začali! (TV JOJ)

Toustovač

Absolutní hovadina se slušným množstvím nápaditých a vtipných scének - kupte si veverku, přijely jsme v raketě, auto na navijáku, kráva na balónu, Barbie muzeum... jak říkám, absolutní hovadina, ale vydržet se to dá:). Konec prosím vystřihnout, děkuju... ()

macetoma

Hrají tam vesměs moji oblíbení herci, režíroval to můj oblíbený režisér a je to hodně zábavné. Spousta gagů, které se nazapomínají. Dávám 4 hvězdy, fakt jsem se nasmál. ()

rob_troy

Cuba Gooding Jr., Rowan Atkinson a spousta další bláznivých komediálních herců. Zde je o potěšující zábavu postaráno a šíleností zde nabývá opravdu silným proudem. ,,Klaus Barbie, také známý jako Lionský řezník.´´ ()

Nessos

Ne, opravdu nic mě na této podprůměrné roadmovie komedii nezaujalo. Žádný gag, u kterého bych se trhal smíchy, dokonce ani žádný pořádný vtípek. Vlastně si ani nepamatuju, že bych se vůbec od srdce zasmál. Slabota. ()

STARKOVA20

Milionový závod podle mě patří mezi tu trošku komediíí, u kterých člověk nemá ani chvíli, aby se nadechnul, protože se smíchy popadá za břicho od začátku až do konce.Smála jsem se každé vteřině filmu a ani chvíli se nenudila. Rowan Atkinson kupodivu nebyl jednoznačný "bavič" ve filmu, měl spousty konkurence v podobě svých hereckých kolegů, kteří se mu 100% vyrovnali.Tenhle film mi vždycky zvedne náladu,v ždycky vím po čem sáhnout, když chci pořádnou nálož smíchu. ()

Ivoman

Bohužel jsem tento film viděl poprvé v kině a moc jsem z něj neměl. Proč ? Protože jsem přes slzy smíchu neviděl na plátno. Úžasná sestava herců, skvěle propracované dialogy a děj, super podívaná a směju se ještě teď. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ()

Brano

Nevtipná záležitosť. Ten humor po väčšinu filmu hraničil s debilitou. Nápad sa mi páčil, ale to je asi tak všetko. Herecké obsadenie nebolo najhoršie, ale čo z toho keď scenár bol hrozný. Zasmial som tak dvakrát za celý film a po väčšinu času som sa nudil. Najviac ma zaujala asi záverečná skladba "All Star". ()

Fajt odpad!

Nevím jak mohou bavit komedie, které nemají hlavu ani patu a jsou jen snůškou nesmyslných akcí režírované vyhuleným mozkem. ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,4/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 44%, Audience Score - 64% | FDb.cz - 71% | Velmi vtipný úlet s výborným hvězdným obsazením, ve které se neustále něco děje, nějaké výbrky, hlášky i neuvěřitelně vtipné scénky. Prostě je to blbost, ale šlape to a účel komedii je pobavit, ne? A my jsme se bavili královsky! A Jon Lovitz jako "Hitler" je k nezaplacení :-) 75% ()

MFloyd

Pamatuju si doteď... když jsem viděl poprvé "HA, to byla švanda", když jsem s odstupem času viděl znovu "AHA, tak to nebyla švanda"... slušné základy pro dobrou komedii, která se ale začne od "startu" sypat a vy už nemáte na čem stavět. Trapnost nejvyššího kalibru, kterou zachraňují někteří herci, u kterých jste rádi, že je zde uvidíte a to na ty 2* stačí. ()

bohhous22

Konec to zabil v nejdebilnějším a nejtrapnějším duchu těch nejubožejších hollywoodských konců!!! Zkrátka k hovnu.Jinak smrtící gagy pomáhají tuhle frašku plnou známých tváří dostat lehounce nad průměr americký trapno - komedie. ()

PlysovyMacko

Bláznivá komédia o závode, ktorého sa zúčastňujú rôzne pochybné existencie. Tí sa dostávajú do absurdných a humorných situácií ako sa snažia zaobstarať si dopravu. Proste je to veľká sranda. Film sa nevyhol ani pár nevkusným vtipom a trápnosti, ale to k tomu patrí. ()

kadef

Dobrá komedie, ale ve srovnání se žhavými výstřely je to jen chudý příbuzný. Nejlepší byl asi Rowan Atkinson a jeho spánek. Ten dokáže vždy pobavit. ()

seba

Začátek a překvapivě (u komedie) i konec trochu nudný. Pár naprosto neuvěřitelných seků " koupě veverky, Barbie museum, objednávka děvky". Výborný Jon lovitz a Rowan Atkinson, ale přece jenom jsem očekával víc. ()

Milivoj

Až na ten konec násilně mravoučný konec výborná komedie, u které jsem se popadal za bachor a slzel smíchy, a to i po několikerém shlédnutí. Pro někoho je to málo, já víc nepotřebuju. ()