Doktor Ballouz - Season 2 (2022) (séria)
Réžia:
Felix AhrensScenár:
Katja KittendorfKamera:
Jana LämmererHudba:
Boris BojadzhievHrajú:
Merab Ninidze, Julia Richter, Daniel Fritz, Nadja Bobyleva, Vincent Krüger, Barbara Philipp, Diego Andreas, Moritz Tittel, Florian Maria Sumerauer, Ute Lubosch, Alexandra Gottschlich (viac)Hrajú
Merab Ninidze
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Homeland - Zradca (2011) (seriál)
McMafie (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Julia Richter
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Daniel Fritz
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Paranoid (2016) (seriál)
Nadja Bobyleva
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Vincent Krüger
Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Hnědá rodina (2016) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Barbara Philipp
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Diego Andreas
Najlepšie seriály:
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Moritz Tittel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Florian Maria Sumerauer
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Ute Lubosch
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Ordinácia s výhľadom na more (2017) (seriál)
Puma (2000) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Alexandra Gottschlich
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
1899 (2022) (seriál)
Detektívi zo severu (2012) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Theresa Sophie Albert
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Klinika Charité (2017) (seriál)
Hanna (2019) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Ursula Werner
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Hanna (2019) (seriál)
Palác (2021) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Lukas von Horbatschewsky
Najlepšie seriály:
Druck (2018) (seriál)
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Helene Grass
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Svet v plameňoch (2019) (seriál)
Carmen-Maja Antoni
Najlepšie seriály:
Der Tatortreiniger (2011) (seriál)
Babylon Berlín (2017) (seriál)
O Vánocích (2020) (seriál)
Werner Lustig
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Posledný svedok (1998) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Mario Krüger
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Moja mama veterinárka (2006) (seriál)