Komisařka Jackie Winterová a její německo-turecký kolega Mehmet Schulz společně bojují proti zločinu v Berlíně. Tam, kam se nedostanou oni, pronikne Josh Engel, kterému přezdívají Puma, protože mistrovsky ovládá bojové umění. Maskovaný pomocník spravedlnosti může zasahovat i na místech, kam by se jiní vyšetřovatelé bez pomoci speciálního komanda ani nedostali. Mistr bojových umění vede sportovní školu přímo v centru Berlína a vždy rád pomůže svým přátelům na kriminálce, ať už jako poradce nebo agent v utajení nasazen do ostré akce se změněnou identitou. Puma v akci se spoléhá na své bojové mistrovství více než na přidělenou policejní zbraň, čímž si vysluhuje obdiv a úctu nejen od komisařky Jackie a její kolegy Mehmeta, ale od celé berlínské kriminálky. (TV JOJ)

zodiak217

Nemecká produkcia a akčný seriál plný napätia a rýchlych scén kde aj v skutočnosti hlavný hrdina riskuje svoje zdravie. Veľmi sa mi páči, že tento seriál sa nesnaží ísť v zabehnutých koľajách americkej komerčnej produkcie, ale za hlavného hrdinu obsadili človeka na slovo vzatého, ktorý naozaj vie niečo o bojovom umení a rozhodne to vidieť. Navyše scény sú robené veľmi dobre, človek je v napätí a niekedy má pocit, že vidí európskeho Jackieho Chana. Vďaka za tento seriál a tu je naopak škoda že ho tak rýchlo ukončili a nedočkal sa viacerých pokračovaní, lebo si určite rýchlo získaval svojich fanúšikov nielen na Slovensku. ()

Nix

Akce jsem si opravdu užíval. Jsou dobře nasnímané, jasné, občas jsou roztřesený a ve tmě, ale jinak jde poznat, že to dělal někdo, kdo se v tom vyzná a ví co od nich chce. V titulkových scénách jde vidět i příprava, to opravdu cením. Jenže co jsem občas nedokázal skousnout byly opravdu hloupější chování postav a dialogy. Někdy to fakt připomínalo až totálně amatérské filmy, přitom akce a tak je vyloženě béčková. Neříkám, že tohle tomu nějak uškodilo, ale prostě tohle bylo někdy fakt tak hloupý až to bylo nudný. Proto nemohu jít přes průměr. Ale jako nijak to nehaním, je škoda, že takový projekt tak rychle zanikl. Potenciál v některých věcech tam šel poznat. Ale kdo ví jak to mohlo dopadnout, beru to co je a to nic spešl opravdu není. ()

Chen

V rámci evropské akční tvorby jde o velmi slušný kousek. Pravdou je, že hlavním tahákem je sympatický Mickey Hardt, ale určitě potěší i skvěle zvládnuté akční scény a některé vtipné dialogy. ()