Únos táty od rodiny Nicka Brewera má zlověstnou dohru na internetu a jeho nejbližší musí rychle zjistit, kdo za tím vším je a proč to udělal. (Netflix)

RAFT

Zajímavý seriál .Každý díl jiný .A pořád si myslíte že, vraha už máte a při tom.......  .Dobrá minisérie.80% ()

incognito

Hodně slušný začátek. Seriál má našlápnuto. Vtáhne vás a nepustí. Bohužel časem se děj rozvolní a možná by nevadilo seriál o jeden až dva díly zkrátit. ()

pushover

Zajímavé pojetí vyprávění sestavené z příběhů jednotlivých postav. Výborné herecké výkony. Napínavá zápletka. Bohužel na závěr porušili jedno z desatera pátera Knoxe, takže za 4*. ()

Mamlas

Tohle byl rychlý seriál. Na začátku 1. dílu máme zápletku, pak až do konce 5. dílu následuje otravná rodinná dramonuda celá k přeskočení a s hodně škaredými herci a protivnými postavami. Zejména ta hysterická cholerická odbarvená koza, tam mě opravdu kakala. Od konce 5. dílu pak autoři dávají jeden twist za druhým a tak, za pomoci další kupy otravného kecacího balastu, nakonec vypotili celkem 8 dílů plných extrémně prázdného, protahovaného a překombinovaného blbého děje až do absurdního konce. (15%) ()

Zolky

Celu dobu ma iritovala ta hystericka a odporna Martinka z Turca. To, ze svoju rolu zahrala na jednotku je druha vec. Serial od zaciatku drzi slusnu uroven, ale ten koniec bol pre mna dost fail. ()

Drozdo57

Asi 6 dielov som bol potešený ďalšou výbornou minisériou od Netflixu. Iste, nebol to Queen's Gambit, ale natočené to je štýlovo, príbeh je pútavý, herci hrajú celkom dobre a chovanie postáv je uveriteľné a pochopiteľné. Celkový výsledok môže niekoho veľmi potešiť, mňa to asi nedostalo tak veľmi, ako by tvorci asi chceli dosiahnuť. Aj tak nadpriemerný počin v dnešnej dobe. Och ako nerád upravujem hodnotenia vzhľadom na súčasnú celkovú úroveň kinematografie... ()

silak_xup

Super námět, ale stačilo by tak 6 dílů. Nezapomeňte si dát na insta každých 10 minut fotku co zrovna děláte, včetně kadění, všichni to chtějí vidět. ()

IZFNP

Musím povedať, že do Clickbait sa mi moc nechcelo, ale ségra ma presvedčila, a tak sme ho bingli za deň. Najskôr som bola príjemne prekvapená, Sestra a Detektív ma zaujali, dýchal z nich ten správny krimi vibe, kedy divák podozrieva všetkých a neverí nikomu a vlastne netuší, čo od seriálu čakať. Scenár dal vyniknúť svojím postavám a ich vnímaniu celej situácie a na ich príbehoch len veľmi pomaličky smeroval k novým zisteniam, napätie budujúc maximálne šikovne. Manželka a Milenka si tempo pomerne udržali, Reportér bol pre mňa trochu sklamanie, i keď uznávam, že tento diel bol dôležitý dejový hybateľ. Brat ma vyždímal emocionálne, i keď so zaujímavosťou deja to tu už začalo ísť dolu kopcom. Syn bol plný napätia a divákovi dal pocit, že už je pravde na stope… a Odpoveď vyslovene sklamala. Tvorcovia si väčšinu série karty držali veľmi sympaticky pri tele, sústreďujúc sa hlavne na rodinné a iné drámy. Ale neznášam, keď je páchateľ neuhádnuteľný. Človek detektívnej zápletke venuje hodiny času, len aby zistil, že mohol max tak tipovať. Mrzí ma i to, že v pátraní po vrahovi vyšumeli takmer všetky dramatické linky. Nehovoriac o logických dierach, i keď mám pocit, že tie k žánru tak nejak i patria a treba ich prosto nevnímať. Nuž škoda, seriál bol určite vydarený a mal štýl, žánrovo bol na mojom watchlite osviežením, ale muchy to malo. ()

słezakjkb

Úplně náhodou jsem na to narazil, a úplně náhodou jsem to zhlédl za jeden den.  Musím říct, že jsem do toho šel naprosto bez očekávání. Jenže tohle byla pecka! Jakože fakt velká pecka. ()

BarVo

Príťažlivo spracovaná téma o záludnostiach sociálnych sietí, držalo to v napätí ale pridlho, na čo doplatil záver, ktorý ma vôbec nepresvedčil a stiahol aj celkové hodnotenie. ()

zodiak217

Absolútne skvelý seriál z produkcie Netflix. Tak dobre výstavný a tak napínavý, kedy do poslednej epizódy neviete ani len omylom odhadnúť kto môže byť vrah, kto stojí za tým celým a všetko je to tak neuveriteľne bizarné až si na konci uvedomíte, že sa to naozaj mohlo stať a bezpečnosť dát veľmi podceňujeme a neuvedomujeme si ako zraniteľný môžeme byť v online priestore. V extreme to môže viesť až k smrti, no v tomto seriály to bolo pekne vykreslené a preto doporučujem každému. Nebudete ľutovať. ()

hony23

Pěkně natočená a celkem i originální krimi z dílny Netflixu. Ne netu se objeví video s uneseným mužem a informací, že dotyčný muž zemře, až video nasbírá 5 milionů shlédnutí. Počty shlédnutí naskakují a šokovaná rodina muže se spolu s policií pouští do pátrání po pachateli. Každý díl seriálu je věnovaný jiné postavě a na povrch začínají vyplouvat skutečnosti, že onen bezúhonný otec od rodiny možná měl svá tajemství. Těch 8 dílů uteklo docela rychle a přineslo několik překvapivých dějových zvratů. ()

mich4l.b

Solidní krimi, které zbytečně sabe samo shazuje skrz clickbaitové lajky. Tohle tam fakt nemuselo bejt. Kvalita si obecenstvo vždy najde. ()

Zlty_Dodo

Seriál napínavý, koniec trošku sklamanie.. ale nevadí.. čo vadí je, že som zas a zas musel prehltnúť dávku LGBT a pozitívneho islamu a samozrejme nechýbala zmiešaná čierno-biela rodinka.. preto nekompromisne bod dole ()

Kozlowski8

Odkrývání závažného zločinu, pod který se výrazně podepsal vliv sociálních sítí a senzacechtivých bulvárních médií... Zajímavé zpracování, kdy nám každá epizoda blíže poodhaluje jednu z postav, mající bližší souvislost s případem a vztah k oběti zločinu. Každý díl je na konci příjemně vygradován a pachatel je umě kamuflován až do poslední epizody. Určitě se dají najít jisté absurdity v dějové skládance, zvláště ve druhé polovině a v samotném závěru, ale je to hlavně poutavý, dobře udělaný a netuctový seriál, za který dávám palec nahoru. 75 %. ()

Dechman

Napínavá dráma, krimi thriller, sofistikovaná aktuálna téma sociálnych sietí. Ja som si to užil, zrozumiteľnosť príbehu a citlivo natočené detaily smútku či bezradnosti. Doporučujem... ()

Tr0nic

Pointa je, že celý seriál divák podozrieva niekoho iného. Záver je však veľký pľuvanec do tváre logiky a v neposlednom rade aj divákovi. Zbytočné naťahovanie, prázdne dialógy a 8 častí seriálu, z ktorého by stačila polovica, alebo film. Aj keď som dokonca netušil kto je vrah s koncom som nebol spokojný. ()

tribican

Tak já nevím... na jednu stranu mám pocit, že tahle série má všechno, co se tak nějak očekává - napětí, zvraty, dobře vydefinované epizody, překvapivé vyústění. Zároveň se ale domnívám, že tahle série nepřináší vlastně vůbec nic nového. Jasně, ústřední téma je zajímavé a odhaluje nebezpečí internetu, ale to přece platí už o řadě jiných filmů a seriálů posledních 10 let. Tak hrozně rád bych dal aspoň 4 hvězdičky, ale lehce nadprůměrný (byť podle mě neoriginální) děj potopili z mého pohledu nesympatičtí herci (snad kromě Phoenixe Raeie). 70 % ()