Alf

Komédia / Rodinný / Sci-Fi
USA, (1986–1990), 35 h 34 min (Minutáž: 18–24 min)

Tvorcovia:

Tom Patchett, Paul Fusco

Hudba:

Alf Clausen

Max Wright, Andrea Elson, Anne Schedeen, Benji Gregory, Paul Dooley, Frances Bay, Mihaly 'Michu' Meszaros, Elisha Cook Jr., Glenn Withrow, Holly Fields (viac)

Sadova302b50

Seriál se mi líbil, už když jsem ho viděla poprvé, hned se vyšvihnul na jeden z mých nejoblíbenějších. A líbí se mi i dnes, když si ho připomenu. Pátou hvězdičku pak přidávám za výborný dabing. ()

ninjas123

Tento snímek na více dílů byl natočen v roce 1986.Další Můj nejoblibeněší seriál z dětství.Natočen Režiséry Peter Bonerz, Paul Miller, Nick Havinga, Howard Storm, Burt Brinckerhoff, Gary Shimokawa, Peter Baldwin.Tenhle skvělej plyšovej Martan se jménem Alf.Je hodně skvěle podařenej seriál. Můj názor je že Tento snímek na více dílů nikdy neztratí svou štávu.já děkuji za tento seriál. U mě má za pět hvězd. ()

john_wick89

Pre mňa geniálny sitkom, ktorý mi prirástol k srdcu. Môže za to hlavne Stanislav Dančiak, ktorý Alfa geniálne nadaboval. Celý seriál je veľmi veľká tragédia, ale Dančiak ho pre Slovensko minimálne :D zachránil a pre mňa vytvoril nezabudnuteľnú postavičku a rád sa k nej vraciam. ()

MisaP3

To je prostě klasika, jako malá jsem viděla všechny díly a chtěla Alfa domů, protože byl bezva, průšvihář, vtipálek a kámoš. ()

Tereza11

Tady ten chlupáč je 2. nejoblíběnější sitcom mého dětství, na něm sem vyrůstala...V tý době to bylo něco extra... Každopádně Otu Jiráka mám spojeného hlavně s tím, že nadaboval alfa :-) mimochodem senzačně ()

DarkSikorski

Alf... ok teď to trošku přestřelím, ale nedá mi to. Alf je prostě "láska" mého dětství. Nejpraštěnější, nejroztomilejší a bez pochyb nejchlupatější mimozemšťan. Nevím jestli by mě teď chytil se stejným zápalem, ale každopádně je pro mě nezapomenutelný. ()

OstapBender

ALFa som ako dieta samozrejme miloval.. hlavne s nezabudnutelnym dabingom stana danciaka.. Od detstva som ho uz nikdy nevidel, iba semtam som nanho narazil na youtube ako zostrih scenok... Ked som si teraz po 25ich rokoch ALFa na HBOmax pustil v originale nemal som velke ocakavania.. AKO VELMI SOM SA MYLIL !!! ALF v originale je 1000krat vtipnejsi ako si ho pamatam z detstva a to nielen vdaka ALFovi ale najma vdaka Maxovi Wrightovi a jeho genialnemu hlasu a sposobu akym na ALFa reagoval a ktory som dovtedy nepoznal..  Fakt som sa pri ziadnom sitcome tak nezabavil ako pri ALFovi.. a to hovorim ako velky fanusik TBBT a Friends.. ()

oskar22

Dabing so Stanom Dančiakom bol perfektný. Po rokoch som seriál opäť vzhliadol na HBO Max. K originálnemu zneniu som pristupoval dosť s dešpektom, ale rýchlo som mu prišiel na chuť a je to snáď lepšie ako dabing. Alf proste bavil, baví a určite bude baviť. ()

Filmoar

Kate kde je väčšia panvica? - a na čo ti je? Lucky sa na túto nezmestí... Aaaaaalf... Geniálny seriál, a neviem si pomôcť Dančiakov dabing najlepší zo všetkých 🙃 ()

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

Gangsterka Sexy bestie dostane prequel

20.08.2018

V době, kdy se už chystá i nový ALF, asi nikoho nepřekvapí, že Hollywoodu dávno přestalo být cokoliv svaté. Každopádně jednou za čas přijde i oznámení, které zase nezní tak špatně, a kupodivu vlastně… (viac)