V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby jí pomohl vyloupit údajně nejbezpečnější sejfy v Evropě. (Netflix)

Timak

Dobrý. Naprosto funguje jako samostatný heist film, který potěší lokací Prahy, která nesupluje žádný východní městečko. Navíc zde hraje vcelku podstatnou část příběhu. Naprosto ale selhává jako prequel. Absolutně dementní zombie vložka. Zcela uměle napasovaná debilita. Jo a Stuart Martin jakoby z Jackmanovi z prdele vypadl. Že by to mohl být novej (mladší) Wolverine? Charisma a svaly na to má. ()

lykan9

Přesto, že mám moc rád zombie horory, tak i když se tohoto tématu Armáda lupičů dotýká jen okrajově, tak se mi zdá mnohem povedenější než Armáda mrtvých. Určitě je to předně tím, že Matthias Schweighöfer již neměl jen vedlejší roli, ale dostal mnohem více prostoru a dokonce roli hlavní. Zároveň je příběh vtipnější a kupodivu zajímavější. Moc rád bych se dočkal i dalšího filmu, kde bychom zjistili, že v závěru Armády mrtvých Dieter alias Kurt nezemřel. ()

Jaro.Krafcik

Za mňa asi trochu lepšie ako armáda mrtvych. Mal by som si ju znovu pozrieť. Sympatická hlavná postava a na netflix žiadne korektné blbosti. Len zase ta prehnaná stopáž. Horor vôbec ale skôr taký krimi thriller. A teraz hor sa na kinopremiéru novej Duny. 4* ()

Herzeleid

1) Žádní zombie (až na 1 scénu), takže kvůli tomu na film nekoukat 2) Skvělý námět s historií tajemných nedobytných sejfů (ještě bych přidal více z jejich tajemné minulosti/původu) 3) Záběry z ČR 4) ... a zbytek už bohužel průměr. ()

Hollohlaway

Ne úplně špatné béčko, ale plné nelogických lapsů, nevzrušivých a prostinkých otvírání trezorů. Heistovka to určitě není. Obsazení ujde, i když hlavní trouba mistr kasař je dost otravnej, navíc je to přehnaně dlouhý. Věděli jste, že na to , abyste byli nejlepší krouhač trezorů, stačí mít jen dobrej sluch? Víc očividně potřeba není. ()

kenkaku

Do scény v náklaďáku to byla milá blbina, pak už jen idiocie. A to mě celkem zamrzelo. co mě také nepotěšilo je šňůra kokotin (př. pan Interpol sebere v Praze někomu Mercedes a jezdí s ním ještě dalších několik dní…). A mimochodem - vzkaz pro Ridley Scotta: takhle nějak se dělá prequel. Ne to co předvedl v Prometheovi… ()

sedm.1

Na začátek je určitě v souvislosti s Armádou lupičů důležité zmínit, že ani okrajově se nejedná o horor a se Snyderovou Armádou mrtvých to má společné snad jen to, že si z ní vypůjčila jednu z postav. Dobré naštěstí je, že ona postava patřila již v Army of the Dead rozhodně k těm nejvýraznějším, ne-li úplně k těm nejlepším a i zde byl její potenciál využit prakticky na maximum, no a nejedná se tedy o nikoho jiného, než o kasaře Ludwiga Dietera, v podání naprosto skvělého, sympatického a především zábavného Matthiase Schweighofera, který se tu zároveň i sám zrežíroval a já se musím přiznat, že natočil možná i o něco málo lepší podívanou, než co spáchal Snyder. Armáda lupičů je totiž oproti Zackově práci svižnějším a nápaditějším snímkem, disponujícím velice působivým napětím, přesvědčivou atmosférou, skvělými zvraty, mnoha vážně vtipnými scénami, a celkově to vše tvoří perfektně fungující žánrový mix, kde si každý najde to své. Ten film zkrátka vůbec nenudí, hrne se kupředu jak utržená lavina, jako bonus pak samozřejmě nemohu opomenout ani důležitou přítomnost Prahy a rozhodně pochválit musím i akci, která tedy sice bohužel není zrovna dvakrát krvavá a vlastně jí ve výsledku není ani příliš, nicméně její zpracování určitě ve všech ohledech baví. Vyloženě vytknout pak nemám co, jen ale opakuji, zklamaní budou snad jen ti diváci, kteří čekali nějaké hororové hody, jelikož o to se to ani neotřelo, jelikož se jedná skutečně především o akční krimi komedii, s čímž jsem ovšem já osobně ve výsledku problém neměl, neboť jde o vážně zábavnou a originální podívanou. ()

Kienast

Solidní lupičská zábava, která je potřeba nebrat vážně a prostě si jen užívat toho co se tam zrovna děje. Matthias Schweighöfer to zvládá na jedničku jako herec a Nathalie Emmanuel je prostě krásně roztomilá v každém záběru. Osobně pro mne byla zombie apokalypsa rušivým elementem a klidně se to mohlo bez toho obejít. Celkově mi z toho vychází velmi solidních 6,5/10 ()

iXtr3m3

Veľmi silné tri hviezdy a tesne pod štyrmi. Pre mňa osobne to bolo celkom zaujímavé, fajn si to robilo srandu samo zo seba a úmyselne, herecký casting celkom vyšiel, humor bol slušný, akcia samozrejme v menšom, ale na druhú stranu pri tých snoch sa dá polemizovať o pokračovaní, pri ktorom to vyzerá asi fakt na nejaké buď cestovanie v čase, alebo naprieč dimenziami, ako to už niekto odhadoval aj na FandimeFilmu. Nechám sa prekvapiť a som veľmi zvedavý na záver trilógie. ()

Wally

Taková oddychovka u které bych vypíchl nádhernou N. Emmanuel, skvěle zahraného 'troubu' v podání M. Schweighofera, pražské lokace a fakt, že když se děj odehrává v ČR, tak se tu mluví česky, když ve Francii, tak zní francouzština a ne všude poblbaná angličtina...za to palec nahoru a jedna hvězda...jinak bych dal jen dvě. Konec byl hloupý, ale s ohledem na Armádu mrtvých to asi nešlo jinak... ()

Krabak

Seriál absolutně o ničem. Hlavní postavy nudné, ploché, bez toho, aniž by si je divák něják oblíbil. V podstatě každá z hlavních postav mě tam nehorázně štvala. Ale když už to byl TOP tip na Netflixu, tak jsem se fakt musel podívat, co že je v této době vrcholem... Pokud tohle, tak je mi z toho dost špatně. Dále Tigran Hovnokimian, nebo jak se píše, se taky najebe všude. Já toho rádoby komika opravdu už nemohu vystát. Seriál měl dva plusy. První, že skončil, druhým byla animace těch sejfů.---> 15% ()

Corpsegrinder odpad!

Je to jako by Dannyho parťáky natočili Němci. Tým je naprosto otřesnej a bez charisma (zahranej ještě hůř) a jednotlivý loupeže, to hlavní o čem film je, jsou nudný a bez nápadu. Zbytečnej film co vůbec nemusel existovat. ()

Hanys_

Prequel k něčemu co už si moc nepamatuju, a tohle za pár dní dopadne stejně. Tuctová heistovka, která je asi tak o 3/4 hodiny delší než by měla být. 4/10 ()

Ant_Antony

Je až neuvěřitelné, co dokáže parta neoriginálních zlodějíčků, kteří hlavního hrdinu "nabrífují" vždy pět minut před loupeží... Nejzajímavější na celém filmu je, kolik účesů vystřídá Nathalie Emmanuel a to, co všechno za lokace simuluje Praha... Na druhé straně to nenáročně na dvě hodiny člověka zabaví - až na ten stupidní konec a nucené naroubování na Army of Dead... ()

mosnak

Skvělý začátek s následným upadajicim koncem. Rozhodně jde o lepší snímek než Armada mrtvých od Snydera. Je smutné, že film o otevírání trezorů je zábavnější než film s hordou zombiku. Snydere styď se - 60% ()

zelvicka.

Lepší než originál... čekal jsem vcelku hrůzu, ale nakonec se to dalo shlédnout bez krvácení z očních důlků. :) i tak 50%, nebo méně ()

Theresia

Škoda, ale tohle byla fakt katastrofa. Tolik věcí nedává smysl, že už to není možné zakrýt opravdu ničím. Možná, kdybych si přečetla o čem to má být, tak bych si to ušetřila. Vždyť během zombie apokalypsy dojde k bankovní loupeži čtyř nedobytných sejfů! Haha. Absurdní, špatně provedené a pravděpodobně bez jakéhokoli jiného záměru než komerčního. ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)