Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra. (Netflix)

vikino1

Až na to, že v té pistoli bylo nereálně nábojů, tak kvalitní jednohubka od našich polských přátel. Zábavný originální Silvestrovský večírek. ()

E lan

Taková nechutná polská vyvražďovací ujetina. Opravdu na scénáři toho nelze najít moc dobrého. Nejdříve nuda a pak koncetrované nepravděpodobné nechutenství. Přesto jedna hvězdička navíc za originalitu. ()

Cooller

jak poláci povznesou americkou House Party na uplně jinej level? takhle! Dobrý kurvičky, dějově nic moc ale určitě to pobaví ()

Bezda22

Polsko posunulo komedie zase kousek dál. A tohle prostě baví. Mejdan, kterej se zvrtne v docela slušnej průser. Po začátku, kdy přijde párek detektivů do baráku si říkáte, že asi nějaká klasická vyvražďovačka. Vyvražďovačka, ale klasická určitě ne. Díky svojí dýlce je to lehce stravitelná a dobře utíkající zábava. Super ujetá jednohubka, která jednou za čas určitě neuškodí... 65% ()

Hovadin

Za poslední dobu je to již druhý polský film, který jsem viděl a asi jich začnu sledovat více. Tahle komedie se vážně povedla. ()

Hemlock

Parádní silvestrovská párty po které bych opravdu nechtěl uklízet… Polská produkce mě prostě nepřestává překvapovat a jsem opravdu rád, že jsem si film pustil. Zprvu to sice vypadá jako hovadina pro puboše, ale nakonec se z toho vyklubala ostrá jízda plná trefného humoru, dvojsmyslů, a ironie. Navíc to, že se tam mihly i kozičky, mě definitivně zlomilo a dávám čtverec - 70%. ()

RigorMortis

Americká tínedžerská párty situovaná do prostredia Kurwalandu (beer pong s červenými kelímkami nesmie chýbať), ktorá sa poriadne zvrhne a absurdity sa len hromadia. Zvykol som si na to, že filmy z produkcie Netflixu sú v lepšom prípade priemerné, tu som sa ale bavil. Chudák pizzár. ()

srolyma

Celkem vtipná polská blbůstka pro Netflix o jedné silvestrovské oslavě, která skončí přesně tak, jak slibuje v názvu. Místy sice vyznívá více do trapna, ale je tam několik vydařených situací, které to zachraňují. ()

BlondJames

Nemusim mít mozek nutně v rozkroku, nemusí mi být ani 13 - 17 let, abych se u tohohlle filmu nemohla příjemně bavit.Polskou tvorbu mám ráda, protože mě kolikrát opravdu překvapila.No tak si tu z toho necvrnknu do kalhot a trochu je podpořím. ()

Dejf4

Stylová a vydařená jednohubka, která baví jak se sluší a patří.  Najdeme zde plno vydařených gagů, líbivý soundtrack a překvapivě velmi dobře vykreslené postavy a jejich vzájemné vztahy. Velká jízda, která si nebere servítky. Guilty pleasure tohoto roku. 8/10 ()

Mikecat

Španielske Divoké historky trochu viac okorenené a dokrvene v Polsku. Jedná zbraň, nevěra na každom kroku, cicky, sex a krv. Chybu nemal poslíček z pizzerie Moretti, na zabitie nedeľného poobedia viac ako fajn až na toho Ježiša na kríži, ktorý žmurkne z kríža na černocha s milfkou, to už prepiskli. Na poľskú tvorbu viac ako dobré, celistvé, miestami vtipné, zaujímavé do konca. ()

Sharlis odpad!

Low budget polska kktina. Neskutocna strata casu. Najlepsie na tomto filme je jeho nazov... Zatial najvacsia sracka co som si pustil v 2021 a to sa snazim si peclive vyberat filmy... well ()

Rian_witcher

Teenager už nejsem spousty a spousty let. Ale tahle polská oslava Silvestra zdaleka není jen poměrně zábavnou vyvražďovačkou. Tohle je i sonda do duší všech zúčastněných. Každý má v sobě svého démona. Ať už se jedná o stárnoucí playmate co se snaží ještě si užít unikající mládí, nebo poslíčka s pizzou co mohl spasit celý svět, či mormonský panic se zjevujícím se Ježíšem. Ačkoli jsem se tedy po většinu filmu bavil, i mě se po shlédnutí usadil v duši malý démonek a nutí mě přemýšlet odkud a kam vlastně míří mé kroky na tomto světě... ()

Aquila

Vtipné a přitom mnohem inteligentnější než analogické americké snímky. I když to vypadá jako teenagerská komedie, ocení asi spíš starší ročníky. ()

KoudyTheAlko

No kurwa, po prostu idź dalej. Tohle se Polákům a Netflixu docela povedlo. Ze začátku sem myslel, že to bude hroznej odpad a budu rád, když to nějak dokoukám, ale i když start se mi na film co má hodinu a půl zdál extrémně pomalej, postupně se docela obstojně vybudovali příběhy jednotlivých aktérů a vygradovalo to docela zábavně. Našel sem tam kromě koziček i pár originálních zábavnejch prvků v příběhu a to asi i proto, že je to z Polska, kde je to zase někde jinde a ty lidi přemýšlí jinak než amíci. Taková snaha říznout teenage komedii Pulp Fiction mě přišlo.Všiml sem si i některých narážek na jiný filmy, ale nevím jestli to byl úmysl autorů, tak za to kredit nedávám. Ve finále hodnotím místo jedné hvězdy hned třema. Netflix by mohl všude přestat dosazovat do podmínek černochy a gaye (chudák Zaklínač může povídat), ale zase cením výběr některých skladeb jako The Animals a další klasiky. Jo a na tu pistoli co má 50 nábojů si udělejte patent klucí polský. Hned bude na pokračování. 70% *** ()

SpicyNugget

Mladí nadrženci a jedna matka dělají novoroční párty. To je začátek. Pak jsem dobrou hodinu sledovala, jak každej s každým šuká a kolik měl kdo orgasmů. Nakonec se všichni pozabíjí. Komedie? To určitě ne. Nehorázná trapárna to byla. Nemělo to žádný děj, žádnou pointu a ani myšlenku. Zbytečné, nechutné teenage porno. Hlavně šuk, no, ten prej prodává. ()

Heywood

Asi nadsázka, asi kritika fetu a chlastu a zkažené mládeže, asi .. Ale určitě krvavé, přihlouplé a nikdo tam nebyl normální? Aha ten kluk s kytarou snad...Asi to mělo šokovat,. asi někdo zapomněl na to, co je humor.. nezapomněl na gaye a nějakou tu evropskou promíchanost... Hodně chybělo, kečup se lil na litry. Málo celkem.I dvě hvězdy jsou nakonec moc. ()