Boba Fett čelí na planéte Tatooine novým protivníkom. (Disney+)

warrenur

Vysek zo zivota Boba u pustneho kmena, ktory kopiruje mnohe pribehy o "outsideroch" prijatych do domorodych kmenov, napr. v Dune, ci v dalsich. Co sa tyka zabavnosti, o 100%-vyssia ako u prvej nezmyselnej epizode, zial, stale len epizodicky pribeh bez nejakej "core-linie". Mozno vsak z nejakou pridu. Azda predsa len siahnem i po dalsej epizode, ak by prekvapila este o rad vyssou putavostou. Inak bieda. To, ze sa "hybeme v kulisach a univerze taziaceho z povodnych SW-filmov" pri novom projekte pre mna nestaci. ()

tomik99

Asi úplně dokážu někomu rozumět, že se jim to nelíbí, ale má to jedno velké ale. Tohle má atmosféru jako prase, nedokážu si vybavit žádný jiný projekt, kde by stačilo pár slov a stejně se bavíte náramně. Ta hudba, efekty, výprava. A to jsme, dámy a pánové, pouze v seriálu. Naservírovat nám v jednom dílu vlakovou loupež jako z filmu, Hutty na nosítku, bohaté město a spoustu dalších maličkostí, to je zkrátka nádhera. A ta kultura Tuskenů - úžasný. Teď už na písečné lidi budu vždy jinak nahlížet. ()

RoneXxXD

TOHLE měl být otvírák, ne ta slabá sr*čka co nám naservíroval Rodriguez.. ujme se toho Jon, a už je to něco jiná. Každopádně stále se nemůžu zbavit dojmu, že 8 epizod bude prostě málo, a že ten Boba prostě není taková kráčející skála jako v Legendách. Ostatně, pokud to bude jen lepší a lepší, bring it on! Jenom prosím, ať už nedělá nic Rodriguez. 10/10 ()

aR3Zz

Parádní! Vměstnat do 51 minut tolik děje a akce, navíc ve dvou časových liniích... Respekt! Obě linky jsou navíc zajímavé a poutavé. Nejsem přitom nějaký zarytý nadšenec série Star Wars, ale nedělalo mi problém se rychle zorientovat, případně "něco nevědět". Celý útok na vlak byl super, stěžejní prvek tohoto dílu. 90% ()

Atrekan

Část s přepadením vlaku vypadala jako typická zápletka jako vystřižená z Mandaloriana nebo Sola. Ve druhé polovině se však epizoda přetvořila v asi nejoriginálnější část všech SW seriálů, jakou jsme zatím měli možnost vidět. Pobavilo mě okénko, kde Boba získává vlastní gaffi. Čekal jsem, že mu ho vyrobí ňákej místní mistr zbrojíř, co vyrábí všem zdejším kmenům tradiční tuskenské zbraně po tisíce let. Ale vyrob si sám workshop bych si taky rád vyzkoušel :) ()

TomasRichtr

Jakože akce dobrá, ale vlastně nebylo třeba na začátku ukazovat "současnost" podle mě. Celý díl mohli nechat ve flasbacku s Tuskeny. Nicméně i tak to byla trošku otrava, protože nám divákům stále nedali důvod, proč by nás flashbackové pasáže měly zajímat. Ale je mi jasné, že tvůrci mají s nimi určitě nějaký záměr. ()

darjeeling

Po variaci na Sedm statečných v Mandalorianovi (který obsahuje samozřejmě více narážek na staré filmové klasiky, zejména na westerny) tu máme inspiraci velkolepým výpravným filmem Lawrence z Arábie. Musím říct, že se mi velice líbí, jakým stylem tvůrci pracují se starými klasikami, které vpravují do světa Star wars a vzdávají jim takto i poctu. ()

Wyrdas

Diplomatická jednání, stejně tak akční části - vše tu má své místo, smysl a je to uvěřitelné. A to je něco, co se cenní nejen ve světě Star Wars, ale v dnešní době celkově. Bobův výcvik u písečných lidí... slast. Nápad s pouštním vlakem? AAA++++ ... Užíval jsem si to jako dlouho nic. Perfektní náhled do kultury pouštního lidu a Boba Fett dostal osobnost, jakou si zasloužil a na kterou jsme tak dlouho čekali. ()

celticek

Luxus! Příběh se nám lineárně posunuje. Perfektní je příchod Huttů, řidič vlaku, bojový učitel Tuskenů i konečná výroba palice:) Jen tak dál! No a samozřejmě dark Wookie - to je paráda! ()

0verseer

Slovami klasika: “A surprise to be sure but a welcome one.” ;) Od seriálu venovaného Boba Fettovi som vzhľadom na vlažné recenzie nemal veľké očakávania. Po priemernom úvode však následovala skvelá druhá epizóda, ktorá bola z veľkej časti venovaná životu medzi Tuskenmi. A že to tentoraz malo grády! Temuera Morrison tu valí bez Bobovho brnenia snáď ešte viac ako keď je navlečený v ňom. Tuskeni vďaka tejto časti pôsobia omnoho sympatickejším dojmom ako doteraz, spolu s Bobom sa s nimi a ich spôsobom života zbližuje aj divák. Spokojnosť. ()

rodier

Je videt, ze Dave Filoni je proste genius co by tvurce a reziser (ostatne delal i Bad Batch a predtim skoro 10 let Clone Wars). Hlavni genius je tady ale Jon Favreau. Na to nezapominejte. On napsal scenar a vytvoril serialu Mandalorian a ted i Book of Boba Fett. A jestli si rikate, proc mu nedelali udelat Ep7-Ep9, tak on predtim delal u Marvelu - je podepsanej pod prakticky vsim dobrym. Iron Man, Avengers.. je to proste novodobej filmovej king :). Tim ze Disney koupilo Marvel si tak pojistilo jednoho z nejlepsich tvurcu poslednich let.  Btw Jon Favreau je ten tloustik bodyguard co chrani Dawnyho v Iron Manovi :DD ()

Brodequin

Druhý díl o něco lepší, ale stále mi tam cosi vadí. Možná je to hlavním protagonistou, který vypadá jak 70ti letý dědek se zubní náhradou. Snaží se vypadat drsně (to jsou rádoby drsné pohledy každou minutu), ale jinak vypadá spíše jako nějaký veterán, co se snaží dohnat mladá léta. Příběhově to taky moc nepobírám, protože vůbec nevím, o co v tom seriálu nějak jde. Přesto se na to z nějakého důvodu docela dobře kouká a dám si celou sérii. ()