Ztracený v O2 aréně

(koncert)
Hudobný
Česko, 2020, 90 min

Záznam koncertu Marka Ztraceného z února 2020 plný nečekaných hostů a překvapení. Účinkují: Marek Ztracený, Hana Zagorová, Marta Jandová a další. Nechybí ani unikátní vzpomínka na mistra Karla Gotta. Přidejte se k vyprodané aréně a užijte si společně jeden z nejvýraznějších koncertů posledních let. (TV Nova)

ostravak30

Marek Ztracený je jeden z nejlepších textařům současnosti a nebál bych se říct, že i Karel Gott by souhlasil s označením jako svého nástupce. Vzpomínka právě na mistra přítomné dojala. M. Z. navíc dokázal vytvořit perfektní show. Jako host se objevila i Hana Zagorová, která sice měla obrovskou radost, že může vystoupit, ale bohužel už vypadala chudinka tak špatně, že jí ani kamera raději nezabírala. Podle mě to ale byl úžasný koncert. ()

kajas

Tvorbu Marka Ztraceného jsem více sledovala v jeho začátcích, musím ale uznat, že jeho novější písně jsou velmi chytlavé, přenášejí na posluchače pozitivní energii a díky časté účasti známých osobností mají také snadno zapamatovatelné videoklipy :). Záznam jednoho z loňských vyprodaných koncertů je vcelku standardní na poslech i na podívání, zaujme ale vystoupením Marka s Hanou Zagorovou a emotivní vzpomínkou na božského Karla. Skoro 4*. ()

slunicko2

Sympatický kluk ve vyprodané hale. 1) Tvorba, zpěv, songy ani jejich aranžmá ze mě fandu 35letého Marka Ztraceného neudělají. Jeho písně si nekoupím, ba ani pirátsky nestáhnu - jdou prostě mimo mě. Ale musím přiznat, že zpěvák působí i zpívá velmi sympaticky._____ 2) Je totiž přirozený. Na jeho koncert bych nešel, ale když už jsem se tam ocitl, byť jenom prostřednictvím televizní obrazovky, strávil jsem příjemné chvíle. ()

SOLOM.

Ač není zrovna moje krevní skupina, zhruba před dvěma roky jsem se nechal ukecat a byl jsem na jeho jednom koncertě (na jiném než v O2.). Musím uznat, že Marek má pár opravdu dobrých písniček, děvčata z něj vlhnou a ON to umí pořádně rozjet. Což ostatně ukázal i na tomto únorovém koncertu. Společně s hosty vystřídal po půlnoci na Nově několikaletou stálici Michala Davida a jako kulisa při chlastání a žranici to nebylo marné. ()

angel74

Atmosféru tomuto vystoupení Marka Ztraceného rozhodně upřít nelze, ale zklamaná jsem při zjištění, že některé pasáže Marek absolutně neudýchal. Ovšem i tak to musel být pro přítomné fanoušky a zejména pak fanynky zážitek, na jaký se nezapomíná. Zvlášť když šlo o jeden z posledních velkých koncertů u nás před vypuknutím pandemie. (65%) ()