Ja som Groot

Malý stromový výrostek Groot se vrací v druhé řadě seriálu „Já jsem Groot“. Dospívající Groot objevuje vesmír a cestuje i za jeho hranice na palubách kosmických plavidel Strážců. Střetne se tváří s novými barvitými bytostmi, prozkoumá nová prostředí a přitom zjistí, že není rando strkat nosík tam, kam ho strkat nemá. (Disney+)

Rogamko

Malý Groot a jeho 5 minútové príbehy. Taká jedno hubka na dlhé pracovné nočné pri miešaní šľahačky. Celkom pobavilo aj keď to mohlo by trochu dlhšie ale zase aspoň niečo jednoduché. Ja som Groot. 8/10 ()

TinaTiber.

Ja som Groot (seriál) (2022)  8/10 Milé, úsmevné dobrodružstvá Baby Groota, ktoré trvajú dokopy necelých 25 minút! Sledujeme tu 5 jednoduchých príbehov tohto obľúbeného člena Strážcov Galaxie a bavíme sa na jeho nevinnej detskej povahe, ktorá si len sťažka uvedomuje následky svojich činov a skrátka žije život tu a teraz. Neurazí deti ani dospelých, určite odporúčam pozrieť! ()

vimluk_CZ

Tohle je jedna z těch věcí u kterých jsem si téměř celou dobu říkal: Ach proč??!?... Kraťasy to jsou ale jinak sem tam vtipné, sem tam vcelku "drsné" (Groot s nikým nejedná v rukavičkách) a díkybohu tak akorát krátké. Naštěstí moje natěšení a očekávání na toto dílo bylo nulové, takže jsem ve finále vcelku spokojený. ()

karl173

Přes krátkou stopáž se jedná o vtipné a nápadité mini příběhy. Jen je škoda, že autoři nezkusili delší formát nebo alespoň více dílů s navazujícím dějem. Takhle se jedná jen o solidní jednorázovku. ()

MatyRock

Rostlinný kraťas pro děcka. Infantilní hovadina, kterou jsem si však náležitě užil. Krátké a úderné epizody s jednoduchým, ale pro formát funkčním, dějem s hrstkou zajímavých nápadů či pěknou animací. 7/10... chce to víc jednoduchých a na nic si nehrajících projektů. Přeci jen je to pěkná alternativa ke všem těm multivesmírným záchranám světů. (PS: cameo Bradleyho aka Rocketa mě vskutku potěšilo) ()

Hornet.CZ

60% / Roztomilá a krátká blbost určená dětem a k menšímu možnému přiživení na charakteru, který sám o sobě moc hloubku nemá. De facto jde o krátké skeče v nichž se udá jedna věc a to je vše. Je to rozhodně vtipné, graficky povedené ale očekávaní byla příliš vysoká. Tyto očekávání alespoň z části vyplnila poslední epizoda, která je vlastně i to nejlepší, jenže stále to nebylo ono.  Doporučuji jako jednohubku během krátké pauzy s dětmi, k tomu je to opravdu fajn. ()

MarekTulen

Taková malá věc, která dokáže zabavit. U pár momentů jsem se smál, a u nějakých dalších momentů jsem měl zas jiné pocity, jednoduše za půl hodiny mi to dokázalo moje pocity fakt rychle střídat, z humoru do chillu, z oddechnutí do části, která mě bavila. Nejvíc mě stejně rozesmál ten Rocket na konci. <3 ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér