Fury odhalí sprisahanie skrullských vzbúrencov. (Disney+)

Patricius_

Secret Invasion - Epizóda 3 Tretia epizóda seriálu Secret Invasion je exploziou akcie a emócií. Seriál sa posúva na ďalšiu úroveň, keď sa odhaľujú nové vrstvy príbehu a naše očakávania sú naplnené. Táto epizóda je plná prekvapení a zvratov, ktoré mňa úplne pohlcujú. Príbeh pokračuje v odkrývaní pravdy o mimozemských infiltrátoroch a postavy sú vystavené nečakaným konfliktom a rozhodnutiam. Napätie stúpa a každá scéna prináša nové otázky a záhady. ()

filmfanouch

Úvodní titulky vytvořené umělou inteligencí jsou pořád nevábné, absence Avengers je sice vytvořena poměrně logicky, ale přesto krapet sporně a dá se snadno očekávat, že by kdejací fandové původní komiksové Secret Invasion mohli laikům říkat, že tento seriál nešahá stejnojmennému komiksovému eventu ani po kotníky. Jenže pořád tam vlastně funguje příslib nádechu Winter Soldiera a krapet vážnější marvelovky, kdy to zatím působí, že seriál hodlá každým dalším dílem šetřit humorem a je to pouze k prospěchu věci. Kingsley Ben-Adir se jako hlavní záporák Gravik dokáže nějak více vykreslovat a scéna v kavárně funguje výtečně i zápalu Bena Mendelsohna v roli Talose. Stejně tak je pořád zajímavá nějaká svěží práce s Nickem Furym v podání Samuela L. Jacksona, kdy na něj tento seriál skutečně zvládá vrhat tak trochu nový pohled. Po půlce seriálu vlastně třetí epizoda nevyvolává pocit, že je seriál skutečně v půlce, fakt, že Skrull může být prakticky kdokoliv je také už jaksi pochybná a vlastně může působit až příliš jako levná hra s divákem, především v momentech,, kdy to vypadá, že jde dalším postavám o krk. Přesto všechno je třetí epizoda Tajné invaze pořád fajn a rozhodně naznačuje, že i v druhé půlce seriálu bude o co stát.... ()

HellFire

Vata. Vata. Vata. A k tomu všemu se dozvíme, že Fury je opět nula, protože za všechny jeho úspěchy můžou Skrullové, kteří mu dodávali informace. Bravo Marvele, takhle se šlape po odkazech postav :). ()

pools

Nechápu proč to není jeden film. Strašně se to táhne a vůbec mě nezajímá kam se to posune. Děj každého dílu se dá shrnout do dvou vět. A všude to křičí "nemáme budget na opravdové herce". ()

Martrix

Když se pokusím o nezaujaté hodnocení, tak tato epizoda nebyla vysloveně špatná. Jenže...a to už je subjektivní, mi to celé nepřipadá nosné a zajímavé. Důvody, proč nezapojit nikoho se superschopnostmi jsou zástupné. A jako konspiračka to moc nefunguje, protože pokud může být Skrull kdokoliv...je to jen tahání diváka za nos. Nebudu vypisovat chyby které mě napadají, protože je jasné, že mi tento seriál prostě nesedí a tvůrcům nejdu na ruku tak, jako věrní fandové MCU.  Na druhou stranu ale uznávám, že po těch předchozích seriálových břečkách, je Tajná invaze první důstojný seroš. Velmi vzdáleně to připomíná situaci se Star Wars. Než přišel Andor, dalo se bez pohrdání, mluvit snad jen o animovaných seriálech. Tím ale netvrdím, že Tajná invaze má kvality Andora...to nemá...aspoň zatím. ()

oveckaoa

Nejslabší díl zatím skoro nic se tam nestalo a kdyby nebyl nic se nestane. Gravik chystá atentát na letadlo Osn s tím, že čeká, že přijdou Avengers oni jich pak zkopírují a bude válka . Fury s Talosem zjistí kdo ten atentát chystá a překazí to. Na konci zjistí Gravik kdo ho zradil  a zabije ho (Marvel opět pokračuje v zabíjení zajímavých postav). Smutné, že tolikati lidem stačí ke štěstí to, že se tam Fury pohádá s Talosem. Nejlepší komentář pools. 40 procent ()

panvasik

Jasně dalo by se říct, že tato epizoda už trochu ztrácí tempo, ale za to mi to kratší stopáž dost ulehčuje a já nemusím kazit (zatím) svoje 4* hodnocení a jede se ve stejných vlnách. Jackson pořád baví a pořád si to užívám a těším se na další epizody, které by se už měli údajně rozjet ve velké, tak jsem zvědavý 7/10 ()

tomik99

Rozhovory mezi Talosem a Furym jsou na slušné úrovni. Je vidět, že tady si s tím pohrál zkušený scenárista, kterému dialogy zkrátka jdou. Pár překvapení seriál má, ale kde je ta slavná Tajná invaze? Je těžké dělat seriál o měňavcích, kteří mají infiltrovat naše hrdiny, když pomalu jedinou známou (lidskou) postavou v seriálu je jen Fury. S Tajnou invazí to nemá nic společného. ()

NiaWolf

Naprostá ztráta času. Co uděláte, když světu hrozí třetí světová a vy jste jeden z mála, kdo ji může zastavit? Skočíte si na kafíčko ke své ex. Pokecáte, zavzpomínáte na staré časy, a pak se jen odválíte jinam. Nic překvapivého se nestane, z Furyho je dál jen neužitečný nýmand, co pronáší rádoby drsné hlášky, přičemž mu ostatní jen ukážou prostředníček a jemu to je buřt. A to je všechno. Fury, jak si jej pamatujeme z Captain America: Winter Soldier se tady prostě nekoná. Asi to všechno zapomněl. Všichni zrazují všechny. Všichni jsou skrullové a na konci každé epizody někoho zastřelí. Další díly vidět nepotřebuju, protože už tohle bylo mrhání energií. ()

Kraty

Je to díl od dílu lepší a já jsem jedině rád že zase po delší době můžu říct že koukám na MARVEL bez toho aniž bych se za to styděl. Ano už tu byli věci toho typu No Way Home, Strážci galaxie 3 nebo seriál Loki... Ale bože jsem rád že tohle půjde ve stejným šlépějích. Za mě to úplně na 5 hvězdiček není, ale dávám dost sympatické 4 hvězdičky a na škále od 1 do 10 tak dávám takových odvážných 7,5/10 ne-li 8. 😎 Mega mě baví že je tam vidět sem tam krev a že se seriál snaží být tak trochu eRko ikdyž je to stále pro všechny. Je to místy dramatický a chemie mezi Talosem a Nickem je stále dost fajn. Těším se na další středu 🔥 ()

exree

Koukat se na to sice dá, ale pořád tomu chybí šťáva + nejhorší je ta předvídatelnost děje. Taky bych čekal, že touhle dobou už dojde k nějakému významnému konfliktu - půlka série je pryč a ono furt nic. Každopádně chemie mezi Furym a Talosem je uvěřitelná, tak aspoň že tak. ()