Tři roky po vampýrském incidentu se upíři vracejí do amerického maloměsta. Vede je uhrančivá Regina a její zájem je především soustředěn na mladíka Charlieho, zodpovědného za smrt Reginina bratra. Podaří se jí ho kousnout a unese ho do tajuplné vily. Charlie je však připraven bojovat… (oficiálny text distribútora)

kosta73

Vyvedené pokračování Noci hrůzy z roku 1985 je postaveno na základních principech "dvojek", tedy děj se přesunul z rodinné vilky do majestátního starodávného domu, upír už není jeden, ale je to celá skupina vedená pomstychtivou sestrou poraženého upíra z prvního dílu, opět se setkáváme s upírobijcem Peterem Vincentem a celý film začíná ukončením psychoterapie, kterou Charlie tři roky podstupoval a o které si myslel, že byla úspěšná... Příjemně strávená hodinka a půl = tři * ()

gudaulin

O poznání slabší než jednička, nicméně jak scénář, tak styl se snaží jít ve vyšlapaných stopách svého předchůdce, takže koho první díl hororové komedie oslovil, bude nejspíš spokojený i u pokračování. Osobně mi scházela Amanda Bearse v roli hrdinovy přítelkyně. Narozdíl od jedničky nefunguje snímek ani tak jako horor, jako spíš právě komedie s řadou gagů. Přesně ve stylu úspěšných pokračování, je tu víc všeho, tedy i upírů. Celkový dojem: 55 %. ()

darkrobyk

,,Měls ji kousnout do krku, troubo!" Velmi nevyvážené pokračování dnes už upírské klasiky. Na jedné straně skvělé masky a mechanické efekty (hlavně proměny v bestie a rozpadávání se a roztékání), na straně druhé pak příliš hluchých scén a zpomalující tempo. Osmdesátá léta byla fajn, ale tenhle snímek poněkud zastaral. Vizuálně hezký byl lehce dekadentní večírek (jako klip z tehdejší MTV) i konec Bozwortha (B.Thompson) milujícího hmyz (odkaz na původního Draculu). Stejně jsem si opět (a možná ještě více) vzpomněl na Polanskiho Ples upírů (1967). Oddechovka, ale dříve bavila více. ()

IceQueen

Druhý Fright night som videla ako prvý v poradí a patrí medzi moje najobľúbenejšie filmy. Možno je to preto, že bol môj prvý... (kvázi) horor, pri ktorom som neutiekla z izby, prípadne z kina (vtedy ma desili aj Ghostbusters, hlavne tá pani z knižnice - ja o mnoho rokov neskôr - v úvode). Kombinácia hororu a komédie zrejme prelomila kliatbu a dnes už z izby nezdrhám a nezakrývam si zraky. Len tak na okraj, Fiedelovu ústrednú pieseň "Come to me" milujem.-------- Po čase som opäť neodolala a pustila si Fright Night 2. Približne po stý krát. Človek si vychutnáva aj rozkošné detailíky, ktoré pri prvej projekcii nemá ako vnímať, keďže sa sústredí na hlavnú dejovú linku. Musím zdôrazniť, že Fiedelova hudba je dielom génia a každý jeden zvuk je bezchybne umiestnený na svoje miesto. Škoda, že neexistuje oficiálny soundtrack. Mnohí sa sťažujú, že vtip sa oproti jednotke nevyskytuje v takej vysokej miere, ale mne pripadá komediálna väčšina filmu, dokonca aj v tých nechutných momentoch. ()

MrPierc

Druhé pokračování se bohužel drží zcela stejného scénáře jako v jedničce. Triky opět výborné = hlavně tající sulc jednoho záporaka. Přesto už nenadchlo tolik jako první díl. Julie Carmen v hlavní roli upírky je vášnivá, nenormální a ví co chce. A pokud vy hledáte kvalitní upíří naivní temnou středně dlouhou sexy teenage horor komedii, tak je film určen pro vás ! ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020

Režisér Tom Holland (Dětská hra) pracuje na pokračování svého klasického upířího hororu Noc hrůzy z roku 1985. V tuto chvíli si jistě mnozí z vás říkají, že Noc hrůzy přeci už má jednak pokračování z… (viac)