Hrôzostrašná noc 2

Mladý Američan Charley študuje v Rumunsku históriu umenia. Čoskoro zistí, že jeho nová sexi profesorka Gerri je v skutočnosti stovky rokov stará upírka. A čo viac - Gerri sa chystá zabiť Charleyho bývalú priateľku počas obetného rituálu. (TV JOJ)

Karamanlis

Dracula vlastne nebol muž, ale žena - Alžbeta Báthoryová alias transylvánska grófka Draculová, najsilnejšia upírka všetkých čias... nemohúcnosť a demencia amerických scenáristov už naozaj nepoznajú medze, inak je ale Fright Night 2 tuctovým video sequelom, majúcim pre takéto typické, nižším rozpočtom disponujúce pokračovanie očakávateľné zápory a neduhy. ()

Campbell

Pro mě o pár procent lepší než jednička. Co mě ale nasralo byl ten dementní příběh, teda spíše historie, která se snaží překopat Stokera. Nemám nic proti inovaci ale když je takhle debilní tak to prostě bolí. Drákula byla BAthoryová, super sranec a plivnutí do tváře které jsem zažil naposled u Twilight ságy. Nicméně další sranec jsou postavy tam kde aspoň Yelchyn to ustál tak tady je nesympatický hovado a charismatickej Tennant je nahrazen chlápkem který je hodně nudný. Navíc postavy se jmenujou stejně a při tom nejsou ani kapánek podobní. Celkem mě překvapily efekty které nebyly nejhorší a sem tam ušla nějaká ta scéna. Je to sice podprůměr ale ne tak hrozný jak jsem čekal. ()

korbitch22

Nedotčen starými předchůdci můžu objektivně hodnotit a nepindat sračky o remaeku.Jednička s Farrellem byla zklamání, co se do děje i děsivosti týče a dvojka je zase překvapení, že to není taková sračka.Typický céčko z rumunska co si půjčilo slavné jméno, aby se o něm vůbec někdo dozvěděl.Na filmu je prima, že si svojí sračkovitost uvědomuje sám a vůbec na nic si nesnaží hrát, jako by říkal ahoj kluci a holky, dostali jsme asi milion dolarů, uděláme si pěkný prázky v hnusnym státě, vojedem pár kurviček, vyfetujem trochu toho kokainu a přitom si s radostí a nadšením užijem svůj největší životní úspěch a to roli v podřadné píčovině.Atmosféra dýchla, krve jak debilů tady (hodně) , seksy Jaime a dokonce, dokonce i jedna automobilová bouračka...juch.40% ()

darkrobyk

Vzhledem k místnímu hodnocení jsem zklamán nebyl. Tedy - Dracula byl žena! Samozřejmě nebyl a je to hovadské. Na druhou stranu udělat z Alžběty upíra není nic nového a vzhledem k její zálíbě v krvi jde o vcelku logický krok. Největší hvězdou je samozřejmě krásná Jaime Murrayová, které kouká upírství z očí. Film sice v základu kopíruje hlavní dějovou linii svého předchůdce, ale hraběnčiny lázně nemají chybu. A vůbec už první koupací scéna je vizuálně jedna z nejhezčích. Krví se nešetří, dojde i na střeva ven, čelisti plné dravčích zubů se rozevírají doširoka a upíří zornice černají jak nejhlubší temnota. K tomu pár prsatek, slušný vizuál - tedy kromě stroboskopických scén....ovšem skenování prostor upírkou byla zajímavá novinka. A hudba rovněž obstojná. ,,Neudržim tempo!" ,,Tak přidej!" ()

cariada

Nehorázná dlouhá nuda, sice se tam paradoxně neustále něco děje, jenže se to strašně vleče a nebaví to prostě. Hlavní upírka je kočka, ale to je jaksi na horor málo. Krve je tam sice dost, ale ten děj je žalostný. Na to, že to má být komedie střižená hororem, jenže kam se poděl vtip a humor? Pro mě je to podprůměrný horor možná s jedním vtípkem. Druhou polovinu už jsem musel mnohem častěji přeskakovat, jinak bych to nedokoukal. ()

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

Dočká se kultovní Noc hrůzy pokračování?

17.11.2020

Režisér Tom Holland (Dětská hra) pracuje na pokračování svého klasického upířího hororu Noc hrůzy z roku 1985. V tuto chvíli si jistě mnozí z vás říkají, že Noc hrůzy přeci už má jednak pokračování z… (viac)