Geekec

(relácia)
všetky plagáty

Geekec je podcast party lidí, převážně zaměřen mluvení o filmech a seriálech. Tahle skupinka lidí zde rozebírá různé novinky, recenzují a odpovídají na dotazy svých fanoušků. (Jeza07)

Marcos22

Geekec je vytříbená filmová nerdovina, kdy se formou pokecu skupiny přátel dozvídáte ze subjektivního pohledu názory na v populaci rezonující filmy a seriály. Na rozdíl od MovieZone Live! nepůsobí pořad rádoby přespříliš inteligentním dojmem, který by jej srážel. Naopak, hlavním kladem je právě "neučesanost" rozhovorů, ve stejné formě, v jaké byste se o filmu bavili se svými přáteli. Geekec ve Vás navíc vyvolává pocit, že byste se rádi ocitli mezi vyvolenými a podělili se též o své názory, ale zároveň tak nějak tušíte, že by tím byla narušena chemie mezi jednotlivými protagonisty. Ve finále tak dospějete k názoru, že vše je tak jak má a těšíte se na jeho další díl, jehož částečný scénář může psát každý z diváků svými dotazy, kdy řada z nich dostane prostor v dílu následujícím. Za mě jasných 5 hvězd a doporučení všem kdo neviděl. 👌 // Link ke sledování na YouTube zde: https://www.youtube.com/watch?v=bpRq7ksc5FU&list=PLKwKTFDFAjqIlihTmRB_fl4geuHS-gShZ ()

Bordoshut

Recenze na pořad Geekec: Podcast od nerdů pro nerdy, který můžete sledovat na kanále Toren, kde vychází v přibližně dvoutýdenních intervalech. Jedná se o besedu filmových fanoušků, kteří spolu diskutují o v poslední době vydaných titulech a poté odpovídají na dotazy fanoušků. Obvykle jsou čtyři a jejich složení se může časem od epizody k epizodě lišit, základním členem je však Jakub "Toren" Neumann, který podcast vede. Rád se na Geekec podívám a poslechnu si názor někoho jiného, akorát ho většinou nedokoukám do konce, délka obvykle dosahuje 2-3 hodin. V tomto ohledu ode mě drobná kritika, přijde mi, že se leckdy argumenty opakují, že by podcastu prospělo trochu více přímočarosti, nějakého spádu, možná jednotlivá témata utnout dříve – na druhou stranu: diskuzi se meze nekladou. Kdyby někoho zajímaly čsfd účty účastníků: Toren, Márty, Wade, Adis, Konri, Algernon a další. ()

UhLee

(10/10). Podcast kluků, kteří milují filmy a chtějí se o jejich dojmy podělit s posluchači. Příjemně se to poslouchá, filmy a seriály jsou zajímavě podané a jsou to kluci v mém věku, takže se s nimi nimi neskutečně bavím a těším se na každý díl. ()

Lachtaan

Pro každého filmového fandu ten nejsprávnější podcast na české scéně. U každého dílu si přeju, abych kolem sebe měl také takové filmové geeky a mohl klidně hodiny takhle sedět a kecat o filmech. ()

MnamBuchta

Geekec poslouchám už několik let a stále mě dokáže bavit, rozesmát a informovat o věcech se světa kinematografie, anime, her, prostě všeho spojené s GEEKOVINAMI. O tuto zábavu se starají velice zábavní a sympatičtí lidé, kteří by si zasloužili slávu celého světa. NEJLEPŠÍ PODCAST EVER 10/10 ()

GabrielG

Skvelý podcast o všetkom čo filmových fanatikov alebo aj len fanúšikov zaujíma. Novinky, zhrnutia, debaty, názory a recenzie sú súčasťou každého dielu. Okrem toho je tu skvelá zostava rôznorodých fanúšikov ktorý všetci zdieľajú sa svoju neuveriteľnú lásku ku kinematografií so všetkými svojimi fanúšikmi. Nechýba im humor a rozdielne názory ktoré častokrát vedú k zaujímavým debatám a slovným prestrelkám ktoré nejeden krát vedú k vtipnému koncu. Skvelé avšak je že sa zameriavajú aj na debaty a zodpovedanie otázok od fanúšikov čo je skvelé spríjemnenie a radosť vyvolaná zodpovedaním vašej otázky je skvelý pocit. Dúfam že v tomto výnimočnom projekte v týchto končinách pokračovať. ()

Dory009

Kdo je fanoušek filmů/ seriálů, tak tohle je podcast přesně pro něj. ( takže téměř každý kdo je na čsfd ;). Já osobně, moc ráda tuhle nerdovinu poslouchám. Kluci mě s jejich námitkami, a narážkami na filmy/seriály vždy pobaví, a jejich menší hádky co se týče Márvelu, také pobaví. Osobně si myslím, že Torenovi úvody, jsou čím dál delší ale přesto baví, a jsou fajn :). Ale krom toho, že to pobaví, se také dozvím něco ze světa filmů/seriálů. Celkově super podcast, který zlepší den, a náladu. 🎬👍 ()