Filmstalker

(relácia)
všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2021

Pojďte se podívat společně s Filmstalkerem do hlubin filmové nicoty. (J.CTORN)

Bordoshut

8/10 – Spousta filmů, a jak nám Obi-Wan Kenobi nadutě dokázal tak i seriálů, má svoje mouchy, lépe řečeno stojí úplně za hovno. Bohužel však leckdy ruku v ruce s nehorázným množstvím nelogičností a jiných ptákovin jdou i všelijaké ty rádoby "polehčující" okolnosti, které poctivému kritikovi (neříkám, že jím sám jsem) jaksi zabraňují napálit nějaké drzé čistokrevné konině tolik výstižný odpad a naopak ho urgují k tomu, aby se v daném velezvratku snažil ještě trochu pitvat a třeba i záhadně najít nějaké ty světlé stránky, pozitiva. Ta sice nezřídka tvoří asi 1 % výsledného dojmu, které v člověku film (ne)zanechal, ale přesto by se neměla ignorovat, že? To pochopitelně bývá celkem k vzteku – méně pro čtenáře / posluchače, více pro kritika. A právě proto je tady Filmstalker, měsíční porce neobjektivní, založené a hlavně necenzurované kritiky těch největších filmových – ale i seriálových (kredit pro Obi-Wana) – bizárů, s nimiž Hollywood či jiné zhoubné živly operující na poli kinematografie kdy vyrukovaly. Pořad pravidelně vychází na YouTube kanále Medojed. Vřele doporučuju zhlédnout jakýkoli díl. Medojed si tu skutečně nebere servítky a jistojistě vás svou detailní a nelítostnou kritikou pobaví. O vtipné hlášky a gagy také není nouze. Upřímně, někdy mi humor přijde trochu nasílu, ale většinou funguje skvěle. Nemístná poznámka: "Jsem rád, že se mi to sem povedlo dostat." ()

LUKICKK

Tyhle recenze miluju, jsou hodně podložené satirou, zasmějete se, ale většinou si uvědomíte, že věci, které jsou vytýkány jsou vlastně pravda, i když jde o kvalitní snímek, který mě baví. Filmstalker se prostě trefí přesně do toho, co chcete slyšet, co vás pobaví a zároveň to, nad čím se zamyslíte. Plus dejme tomu herecký výkon Medojeda, jakožto sarkastický cynik je velmi kvalitní a zábavný, tohle je reálně jeden z nejlepších kontentů na českém internetu. ()

TR4XY_CZ

Nejlepší pořad na českým internetu plný humoru, satiry, sarkasmu a ironie. Filmstalker dělá ty nejlepší recenze a nějakej medojed se může jít zahrabat ;) 10/10 ()

J.CTORN

Jistě filmařině nejedukativnější a nejsmysluplnější show. Dám příklad: Random režisér udělá naprostou blbost a zanechá to tak jako blbost. Díky tomu se můžeme napojit na symbiózu Filmstalkera který z tohoto bullshitu udělá vědecký rozbor a vydedukuje naše emoce, které jsme na onom divnofilmu zanechali. Geniální! 10/10 ()

Lukas__

Ultra zábavná pseudokritika různých filmů a i některých seriálů. Jde hlavně o dosazení logiky do různých filmů a odkrytí jejich nelogičnosti, což je však míněno ironicky a slouží to hlavně k pobavení. Nejde o vážnou kritiku a myslím, že nikomu rozumnému to nevadí. I když tu pak existují výjimky jako seriál Obi-Wan Kenobi, kde je bohužel Filmstalker reálná kritika. To jediné co mi vadí je asi docela velká nálož sprostých slov, ale vzhledem k tomu, že formát videí slouží pro pobavení to jde omluvit. Mezi nejlepší výtovory patří právě zmiňovaný seriál Obi-Wan Kenobi, Star wars 8 a 9 a jak to pojmenoval Harry Potter a Nuda v lese. ()