Vo vianočnom filme Želanie pre Ježiška sa ukážkovo rozkmotrená rodina znova a znova snaží zmieriť. Nezodpovedný frajer, ktorého životnou náplňou je obšťastňovanie žien, zisťuje, že existuje aj otcovská a partnerská zodpovednosť. Spokojnému manželskému páru, ktorému zdanlivo nič nechýba, postaví osud do cesty dievčatko, čo ušlo z detského domova. Úspešný a sebavedomý manažér svoju spriaznenú dušu už našiel, ale predstaviť ju rodičom je preňho nočná mora. A dve osamelé osoby, ktoré už rezignovali na šťastie a hľadanie toho pravého, možno dostanú ešte jednu šancu. (Continental film)

Monika95

Docela pěkný, hezkej výkon Krajča a poslední dobou se mně strašně líbí Elizaveta Maximová! Ale Anna Polívková, já nevím, hraje, nehraje, přehrává. A Táňa Pauhofová, božská! Jako vždy a spolu s Matějem Hádkej hrají neobvyklý pár. :) ()

vopajslikova odpad!

Herci se urputně snaží působit přirozeně, až mě z toho chytla křeč do nohy. Bez santy a sobího paroží ani ránu. Podbízivé, napodobující, přihlouplé....ač jsem měla dobrou vůli, nedokoukala jsem. Copak není možné natočit film podle původního scénáře, kde budou herci umět hrát, nebudou se pitvořit, kde nebude laciný a přisprostlý humor a kopa do očí bijících zápletek a situací? ()

negativ

Zdálo by se, že když použijete 100x prověřený recept na vánoční rodinný film, vykradete několik podobných příběhů a máte k dispozici celkem kvalitní casting, nemůže se nic stát. Může. Pokud chybí někdo s citem kde končí laskavý humor a začíná trapná fraška, pustíte do filmu podobné zvěrstva jako byla dějová linka Langmajer / Polívková případně úplný bizár Holubová / Dušek. Nerozumím tomu, ti lidé se tím živí a nepoznají takový průser? Proč to pozná průměrný divák a oni ne? Bylo by to komerčně méně úspěšné kdyby to nebyla taková infantilní konina? ()

bratr_jezek

Prvoplánový doják, kdy se nakonec vše zahraje do očekávatelného finále. Sympatická holčička z dětského domova přece nezůstane na Vánoce sama, vyplní tak prázdno a smutek dvou lidí, floutek  "Santa" dospěje do role otce a zároveň se může stát kamarádem "kluka z ulice", rozhádaná rodina se nakonec usmíří, Krajčo potká novou osudovou ženu a možná i novou maminku pro svého syna, jen Dušek s Holubovou úplně neuhádli, kdo to tentokrát přijde na večeři. Divák se nemusí bát, o všem negativním se mlčí, vše se postupně řeší s láskou a pohodou, tak typickou pro Vánoce. Originál neznám, ale když čtu, že je to dost kopie, ani se na něj dívat nemusím, nic co by nadchlo, nic co by urazilo. ()

Tangarinka

Pokud by se hodnotila pouze hudba, dala bych bez váhání plný počet hvězdiček. Autor hudby, vynikající James Harries svou tvorbou pozvedl film o několik příček. Jinak celkem neoriginální a nenáročný příběh několika postav, odehrávající se během Štědrého dne. Aktéři se dostávají do zcela nepravděpodobných situací, procházejí různými peripetiemi, aby se v závěru vše v dobré obrátilo a bylo zalito sluncem. Jak "nečekané." Největším tahákem má být nejspíš Richard Krajčo a i když to není až tak úplně můj šálek kávy, role rozhlasového moderátora a ovdovělého otce mu sedla. Film se blýskne pár vtipnými okamžiky, ale těch je na 109 minut dost málo. Děj občas sklouzává do rutiny, předvídatelnosti a mírné nudy. Tvůrci se snažili o vytvoření vánoční atmosféry, což je sice fajn, ale občas toho je až dost. Mimiochodem, ten Santa Claus je děsivý... ()

ptady

Konečně film, který mě rozněžnil a záhřál u srdíčka. A jde to i bez vět typu: " I love you" a potlesku od náhodných kolemdoucích. Nechápu proč má tolik " odpadu" od hodnotících. ()

PORTER44

Docela příjemná romantika,pobavili malí prckové jeho kluk který se mu snaží dohodit ženskou  a holčička s dětského domova která dělá stopařku a nakonec tomu dodala ty emoce když si ji nechají.Hercům není co vytknout dobře zahraný. ()

Radimur

Nevím tedy, kdo bude číst recenze k tomuto filmu, ale troufám si předpokládat, že nejspíš holky a ženy. Na druhou stranu pánové a kluci … pokud hledáte film, na který se podíváte se svými přítelkyněmi, aby na konci ocenily, že jste vybrali něco opravdu pro ně, tak tohle může být ono. A nenechte se zmást tím, že někdo napíše „odpad“. Někteří recenzenti nedělají očividně rozdíl mezi „Věznicí Shawshank“, „Zelenou mílí“ a naprosto jasně sladkým, romantickým a ještě navíc vánočním filmem. Prostě v této kategorii je to normální povedený příběh, lépe řečeno několik příběhů a všechny na konci (pozor spojler) skončí šťastně 😊. Nicméně tam najdete několik různých osudů, takže se budete mít možnost zasmát, zamyslet i slza ukápne. A kdo máte třeba rádi Verču Kubařovou nebo Ríšu Krajču a jeho medový hlas, máte plusy navíc. ()

A161729 odpad!

No co na to říct....odporný paskvil naprosto bez nápadu prostě jen přetočená Noc plná zázraků. Nedá se říct ani nově natočeno prostě jen přetočeno i s dialogy a vším. Naprosto ubohé...ale hlavně že herci hérečky a podobná sebranka dostaly penízky předpokládám že z fondu na podporu kinematografie ale opravdu za nic. Tak ještě k výkonům kdybych neviděl originál asi bych dal 3 hvězdy ale ničím jsem nebyl osloven. Pořád stejné ksichty PolívkovoLangHolub musí člověk vidět ve všem, všeho moc škodí.Ale abych nepouštěl jen síru Krajčo v roli mile překvapil. ()