Brad Pitt je na čele skupiny nájomných vrahov s najrôznejšími schopnosťami a kreatívnymi spôsobmi ako pripraviť jeden druhého o život. Ich jednotlivé úlohy sú prepojené, no zároveň dýchajú jeden druhému na krk. A to všetko na pozadí nezastaviteľnej nonstop jazdy naprieč Japonskom. (Itafilm)

ThoumY

Tsy bido, jaká to přebožská katarze vidět takhle supersvižný, neskutečně živelný a hladce odsýpající Ákčňák, který mě po naprosto akurátní čas projekce nořil do křesla tak mocně, až mi přivozoval zcela nezkrotný masochistický pocit, že mě někdo dvě hodiny bez skrupulí natahoval na skřipci, zatímco mě v erotogenních zónách (které díky nažhavující herecké squadře byly ve střehu) neodbytně lechtal husím brkem. Což bych přednesl jako analogicky veskrze akurátní popis pro pocit z doslova "komediálního thrilleru", jenž mi magicky vyléčil skoliózu a zahojil opruzeniny ze všech těch veledůležitých opulentních spektáklů a jiných pseudohumorných nebo jinak rádoby epických trapnopokusů o zábavu z masové, rychlokvašné produkce nejmenovaných odpadních streamovacích platforem. Tohle prostě funguje tak mocně, že má jeden pocit, jako by ho režisér úvodem bezostyšně mrdnul do pračky, ihned poté ji nastavil na nejsilnější program, a bez zbytečného ždímání, máchání nebo přidaných syntetik vás intenzivně cirkuloval v nepřetržité, řízné akci s chytlavým dějem, bryskním humorem, uhrančivé práci s herci a tak skvěle vystavěnou atmosférou, že po nekonečném přehrabování v jiných narychlo nedomrlých filmových fatamorgánách, se nám tady z toho svižně a jistě rýsuje bezkonkurenční film roku. Břeskná, chytrá, přitažlivá honička za zábavou s bandou profesionálně elitních troubelínů zvrhlá v roztomile násilnou dopravní katastrofu v malebném, svěžím, příjemném prostředí oslintaných omalovánek, převedených v naprosto skvostnou podívanou. Zkrátka zábava pro celou rodinku, kde si každý najde své šimrání na intimních partiích. Slušných 9/10 ()

vecnykritik2

Bullet Train je taková akční vtipná blbina co se nebere vůbec vážně. Docela dobře jsem se bavil. Stopáž mohla být kratší, přišlo mi, že v určitých momentech se to dost táhlo. Opakovaný vtip není vtipem a zbytečně moc vysvětlování a flashbacků pro pomalejší část publika mi vadilo také. Na konci Sandra Bullock, která se tam s tím kilometrem makeupu vůbec nehodila. Silné 3*, ale znovu bych se nepodíval. ()

tvojaMamka

Veľmi rád si to pozriem česky lebo viem , že keď som sa nasmial s titulkami tak s dabingom to bude o to väčší hrot. Brad Pitt tu mal fakt extrémnu smolu už od začiatku no v priebehu filmu som mu to prestal žrať a tesne pred koncom som tej smole znova uveril. Určite odporúčam , má to podobnú atmosféru ako film Interview (2014). Až na ten , na mňa už trocha prehnaný koniec , to bola pecka. Nakoľko sa nemôžem dočkať čo k tomu bude dabing , dávam 9/10 a možno po prepozeraní zmením na 5 hviezdičiek. ()

onevoice

Pekne uletený film plný nečakaných zvratov. Hneď po pár minutach ma napadol Guy Ritchie ako iste mnohých. Vtipom to priam srší. Má to drive, hluchých miest je fakt minimum. Zabijácka dvojka ovocníčkov je top. ()

Portyc

Tohle je silný koktejl Tarantina, Coenů a Ritchieho, ale vůbec mi to nevadí, protože to prostě funguje. Navíc Pitt tady dává najevo, že má se všemi zkušenosti a každé jeho gesto, hláška, výraz jsou prostě lahůdka. Ostatní nezaostávají a přestože se celý děj odehrává jen ve vlaku, je to fičák. Má to spád, překvapení, zvraty, humor, akci a vše se rovnoměrně střídá a prolíná tak, že i třeba 4 hodinová stopáž  by utekla jak voda. ()

MatyRock

Vlastně fajn žánrovka, která mi první dva akty nevídaně seděla a možná i proto, mi akt třetí nesedl téměř vůbec. David Leitch dodal dravou a režijně pevnou podívanou s výborným (pochopitelně) Bradem Pittem, přičemž já si víc užíval přítomnost Aarona Taylora-Johansona a každé jeho minuty na obrazovce. 7/10 ()

DonBohemian

Takže teď jako zase všichni padouchové budou mluvit rusky?... Je to vylepšený Tarantino. Bez jeho protahovaných okecávaček, bohužel s několika trapnými vtípky a bez jeho nápaditého konvezačního humoru. Zábavná jizda, přesně takhle si pamatuji cestování vlakem za svých studentských let. Moc hezký mečový souboj na závěr, akorát teda jak je obecně známo, když někomu přeseknete klíční kost až za lopatku, ruka určitě nezůstane ve stejné poloze. Bulokovou vystřihnout nebo nahradit kačerem Donaldem. Fakt se na ni už nedá dívat. ()

eexDon

Für mich - 70%, - /moc ukecané, dialogy často o ničem, nepřehledný a překombinovaný děj, trochu drama,, trochu komedie, trochu akce, od všeho trochu, ale nic vlastně pořádně/, + /herecká plejáda dobrá a fighty taky nebyly nejhorší/, hodnocení - no, čekal jsem víc, nakonec takové docela průměrné, taková šílená, překombinovaná, akční ukecaná zabijácká akce, moc mě to nevzalo ()

sigiq odpad!

Prázdny nezmysel ,kde je podstatou súčasných amerických filmov propaganda a to ,ako LGBT∞ tak nasilu pretláčané zmiešané čierno biele páry v akejkoľvek kombinácii, Súčasná produkcia amerických filmov je jeden paškvil,kde sú tie časy ,keď ešte išlo o film a príbeh a nie amícku propagandu,samozrejme zlý Rus nesmie chýbať. ()

Stitch

Veľmi príjemná blbinka, ktorá sa viac-menej odohráva v rámci jedného vlaku. Nemohol som si nevšimnúť tarantinovské črty, zabijaci fungovali fajne, "ovocníčkovia" mali najlepšie dialógy a "nesmrteľný" pohoďák Brad Pitt do toho celého skvele zapadol. Len škoda, že Mexičan nedostal viac priestoru. "Mi corazón..." ()

hdraf

75% - stačilo málo a mohlo být 80%+ a v top 10 filmů roku. A u tohoto filmu je to velká škoda! Ale jsou tam věci, které to zcela zbytečně snižují (někdy zbytečný humor, nereálné věci, blbé kecy, vracení se do minulosti...). Jinak to byla jízda. ()

stret

Zaujimave postavy (okrem Sandry - toto jej fakt nemuseli urobit), obcasne vtipky, dobra kulisa. Mierne nadbytocna stopaz, ale hodnotenie 80% trocha prepalilo ocakavania. 80% len v kontexte vseobecne znizenej kvality sucasnych filmov. ()

Lukango

Poprvý když jsem tenhle film viděl, celkem dost se mi líbil, ale teď když jsem na to koukl podruhý, tak vidím všechny ty nedostatky, které jsem poprvé neviděl. Začneme se scénářem, který je doslova plný nelogických scén, klišé a neskutečné náhody. Jednotlivé dialogy jsou většinou vždy zábavné, ale najdou se zde místa, které by chtěly vystřihnout. Jednotlivé postavy nejsou téměř vůbec vykreslené, ale mají štěstí, že je herci hrají velice dobře. Brad Pitt nezklame, ale jeho postava mi k jeho herecké zdatnosti a charisma 100% nesedla. Johnson a Henry si to tady úplně zandávaj, mají ty nejemotivnější a nejvtipnější scény a jsou určitě pozitivní věcí filmu. Akce je tu velice zábavná. Trochu problém jsem měl se cgi, které tu prostě nevypadá uvěřitelně. Mám moc rád komorní filmy, ale tohle už tu hranici překračuje až moc. Byl bych radši kdyby byl příběh více komornější a soustředil se pouze na to, co se děje ve vlaku. Sice si tím hodě protiřečím, když říkám, že film odehrávající se 95% ve vlaku, není příliš ve vlaku, ale tak to trochu příběhem cítím, který se snaží být až moc velkolepý. Humor tu rozhodně nechybí a platí, co věta, to vtip. Jinak kamera dobrá, střih +- také, skvělá hudba, která sama o sobě diváka baví. Vypadá to, že se Leitch inspiroval Tarantinem, Johnem Wickem a svým deadpoolem, bohužel ani jedna inspirace se plně nepovedla. Film je velice zábavný, chtěl by trochu sestříhat, ale i tak jsem si film užil. Známka: 5/10 (objektivně), 6,5/10 (subjektivně) ()

Mezerník

Po hodně dlouhé době film, který jsem nedokázal ani dokoukat. Po 30 minutách: není to omyl? Vážně je tohle ten film, který má na ČSFD 80 % ?!  Po 45 minutách: pořád nic - ani náznak humoru nebo akce... Děs... (Jinak filmy od Tarantina mám rád :) ()

Další Jurský svět natočí David Leitch

Další Jurský svět natočí David Leitch