Show se uskutečnila 22. listopadu 2020 v Amway Center (Orlando, Florida). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: 18-Man Dual Brand Battle Royal
2) Team Raw vs. Team Smackdown (Men's 5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match)
3) The New Day vs. The Street Profits
4) Bobby Lashley vs. Sami Zayn
5) Asuka vs. Sasha Banks
6) Team Raw vs. Team Smackdown (Women's 5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match)
7) Roman Reigns vs. Drew McIntyre (TheSpearCZ)

papadoce

S odstupom času sa vraciam k nejakému PPV WWE. Survivor Series nepatrilo medzi moje obľúbené PPVs, ale posledné roky boli vynikajúce. Coronový rok 20 20 dopadol takto. Battle Royal z kick-off-u ako čistý odpad bez maličkého náznaku nápadu pôsobil ako tisíckrát videný podpriemer. Proste hanba. Muži 5 na 5 bolo pozerateľné, a hoci tam boli nudné momenty (že Rollins ?), tak malo to aj skvelé chvíle. Tag team champs vs tag team champs splnilo účel, predovšetkým pobavilo, a ponúklo aj neortodoxné štýly wrestlingu. Za štyri až päť a spokojnosť. Sami Zayn vs Bobby Lashley bola zaujímavá kombinácia, síce s predpokladateľným výsledkom, ale ja mám rád “kapely” typu HB. Asuka so škaredou Saškou predviedli šampiónsku kvalitu, ale sklamal ma výsledok. Za päť. Ženy 5 na 5 za päť. Zábavné. No a nakoniec nudný Roman vs Irish psychopat. Výborný zápas, absolútne rihačský výsledok, ale Romi je chuj takže fuj. Celkovo kvalitné SS s prepadákom večera battle royalom v Kick-offe. No a záverečná rozlúčka s Andym ? Už ho treba nechať odpočívať, ozajže hej, ale vidieť niektoré hviezdy môjho detstva bolo super. Celkové štyri. Hotovo. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Shot In The Dark“ od AC/DC. (TheSpearCZ)