Show se uskutečnila 21. listopadu 2021 v Barclays Center (Brooklyn, New York). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Shinsuke Nakamura vs. Damien Priest
2) Becky Lynch vs. Charlotte Flair
3) Team Raw vs. Team SmackDown (Men's 5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match)
4) The Rock's 25th Anniversary 25-Man Dual Branded Battle Royal
5) RK-Bro vs. The Usos
6) Team Raw vs. Team SmackDown (Women's 5-on-5 Traditional Survivor Series Elimination Match)
7) Big E vs. Roman Reigns (TheSpearCZ)

papadoce

Shinsuke Nakamura vs Damien Priest, priemer ktorý neublížil, nemám rád Damiena, neviem mu prísť na chuť ***. Charlotte Flair vs Becky Lynch, fantastický Charlottin outfit, ale predovšetkým Street brawl, to bolo energie a tvrdosti na tri zápasy, tieto baby sú kráľovné wrestlingu a dokazujú že sú GOAT každým ďalším zápasom, ženský zápas roka ‘21 *****. 5on5 Raw, Bobby Lashley, Austin Theory, Finn Bálor, Kevin Owens, Seth Rollins vs King Woods, Jeff Hardy, Sheamus, Happy Corbin, Drew McIntyre, sports entertainment, klučiny začali tam kde baby skončili, za päť, niektorí išli úplne parádne *****. 25 Battle Royal bol v zásade trápny ako všetky Battle Royaly v histórii s výnimkou RR *. The USOs vs RKO Bro, profesionalita a show, výborné výkony ****. 5on5 Smackdown, Bianca Belair, Carmella, Queen Zelina, Liv Morgan, Rhea Ripley vs Natalia, Shayna Baszler, Toni Storm, Shotzi, Sasha Banks, babenky nesklamali, rozhodne zábavné a dynamické ****. Big E vs Roman Reigns, jáááj bože, kedy ma už zbavíte nudného Romana, a že toto bolo ozaj slabé **. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Winner is Me“ od Def Rebel. (TheSpearCZ)
  • Na této show předčil Randy Orton (177 z.) doposud prvního Kanea (176 z.) v počtu zápasů na Pay-Per-View shows. (TheSpearCZ)