Show se uskutečnila 19. listopadu 2017 v Toyota Center (Houston, Texas). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: Elias vs. Matt Hardy
2) Kickoff: Enzo Amore vs. Kalisto (Cruiserweight Championship)
3) Kickoff: Kevin Owens & Sami Zayn vs. Breezango
4) The Shield vs. The New Day
5) Alicia Fox, Nia Jax, Sasha Banks, Bayley & Asuka vs. Becky Lynch, Naomi, Tamina, Carmella & Natalya (Women's Survivor Series 5-on-5 Elimination Match)
6) The Miz vs. Baron Corbin
7) The Bar vs. The Usos
8) Alexa Bliss vs. Charlotte Flair
9) Brock Lesnar vs. AJ Styles
10) Team Raw vs. Team Smackdown (Men's Traditional 5-on-5 Elimination Match, pokud Team Raw prohraje, Kurt Angle bude vyhozen z pozice generálního manažera Raw) (TheSpearCZ)

PavelVanekArt

Nebýt to tak předvídatelný, tak jdu výš. A i když vím, že měnit pravidla jak se společnosti zachce je normální, ale tady to bylo na přesdržku. Slabší průměr. ()

Bobik9

NEW DAY VS. THE SHIELD - 3* - Mohl to být zápas jako hrom. Potenciál by tam byl a víme, co New day, Set a Dean dokáží. Bohužel překážel tradičně Roman. Nevyužitý potenciál. RAW DIVAS VS. SMACK DIVAS - 3* - Že všechny sundá Asuka se dalo předpokládat, ale čekal jsem víc. Víc od Becky, víc od Sashi, víc od Bayley, víc od Naomi. BARON CORBIN VS. THE MIZ - 2* - Tento zápas mohl zachránit jen překvapivý výsledek, který se nekonal. THE BAR VS. THE USOS - 4* . První solidní zápas. Začínám si zvykat, že Usos mívají ty nejlepší zápasy show a Cesaro a Sheamus pobaví vždy alespoň na 80%. CHARLOTTE VS. ALEXA BLISS - 2* . Je skoro hanba, že wrestlerka jako je Charlotte musí zápasit s takovou kravkou, co nic moc neumí, jako je Alexa. BROCK LESNAR VS. AJ STYLES - 4* - Na Brockův zápas to bylo vyloženě silné a kvalitní. Solidní řežba dvou legend. Za mě nejlepší zápas show. TEAM RAW VS. TEAM SMACKDOWN - 4* - Tak nějak se dalo vytušit, jak to dopadne. Jako obvykle. Přesto to byl slušný zápas. Trošku mě mrzí, že Johny nepředvedl prakticky nic a Finn a Randy také zvládají více. Zápas dobrý, ale že by zrak přecházel, to zase ne. ()

papadoce

Najlepší Survivor Series histórie. Táto PPV patrila medzi moje najneobľúbenejšie, ale spôsob akým pristúpili scenáristi k rivalite medzi oboma roostermi v roku 2017 tomu dal šťavu. Zápasy mali iskru, nápad, správnych víťazov. Keby bol ešte o čosi dynamickejší záver, tak by to bolo aj na tú stovku, ale 90 je nateraz spravodlivých. Každopádne to patrí k tomu najlepšiemu za rok 2017. Prekvapujúco. ()

drake31

Survivor Series malo tento rok výborný buildup. Veľa zmien, veľa očakávaní, zaujímavé príbehové línie na samostatných show. Na papieri vyzeralo všetko bravúrne, no obavy že WWE čosi nebodaj všetko pokazí, tam dozaista boli. Kickoff show som spokojne prespal. Celá 205 divízia je mi momentálne ukradnutá keď o titul zápasí Enzo a Kalisto. Ten talent ktorý 205 skrýva je neuveriteľný, a mať týchto dvoch na čele, je smutné. Ale keďže to prospieva ratingom a finančne si vďaka tomu WWE polepší, nečakám zmeny tak skoro. Elias vs. Matt Hardy pravdepodobne dobehnem keď sa prespím, rovnako ako aj Breezango vs. KO & Sami. Show samotná otvorila najlepšie ako mohla. The Shield vs. New Day. Bavil som sa, a o to mi ide pri wrestlingu najviac ... i keď tie tričká Shieldu mi poriadne liezli na nervy. Ženský SS match bol neuveriteľným sklamaním. Bol som vytočený do nepríčetnosti. Nikto nečakal výhru SD, hlavne kvôli Asuke, ale to ako bol tento zápas odfláknutý bola katastrofa ba až pľuvanec niektorým dámam do tváre. The Miz vs. Baron som takmer úplne odignoroval. Nie, že by som nebol fanúšikom ani jedného, práve naopak, no dáko ma to nebralo. Výsledok bol pre mňa sklamaním, obzvlášť keď Miz bojoval za česť svojej drahej polovičky a rodiny. The Usos vs. The Bar bol veľmi dobrý zápas. Niet moc čo vytknúť, spokojnosť s výsledkom aj wrestlingom. To isté môžem povedať aj o zápase medzi Alexou a Charlotte. Dámy dali do toho všetko, a buďme úprimný Charlotte je vždy zárukou kvality a dokáže potiahnuť match. Prekvapenia večera bol bez debát Brock vs. AJ. AJ rovnako ako Charlotte dostane so svojich protivníkov to najlepšie, a to sa stalo aj tu. Najlepší a najzáživnejší zápas Brocka za veľmi dlhú dobu. Najprv sa zdalo že to bude vcelku jednostranné a úprimne to bolo zložité sledovať, lebo som sa až príliš bol o AJa. No potom sa karta obrátila, a úprimne som bol zaskočený sám sebou, že som veril v iný než predvídateľný výsledok v záverečných minútach. Jeden z mojich najobľúbenejších WWE zápasov roku 2017. Vďaka AJ. Na koniec mužský SS match. Čo ma naštvalo bol Cena, dôvod je až príliš jasný - takmer mi oči vypálil, tak jasný bol. Čo som oceňoval boli všetky tie dream match momenty a NXT linky predovšetkým kombinované s HHHom. Zápas samotný bol taký mišmaš emócii, kde sa striedali pocity "Ó toto je cool." s tými kde som v duchu a nahlas vyjadroval svoju nespokojnosť. Neviem. Ten booking chápem, no aj nie. Ako hovorím, zmiešané pocity. V čom má moje srdce a mozog jasno, je len to, že Braun je klenot a tou najžiarivejšou hviezdou WWE. Celkovo by som povedal, že som spokojný ako Survivor Series dopadlo. Bavil som sa viacej, nebol som až tak otrávený a celkom sa teším na isté storylines ktoré dostaneme v nasledujúcich týždňoch. #TeamBraun. ()