Show se uskutečnila 26. listopadu 2022 v TD Garden (Boston, Massechausetts). Na kartě se sešlo pět zápasů.
1) Team Belair vs. Team Bayley (Women's WarGames Match)
2) AJ Styles vs. Finn Bálor
3) Ronda Rousey (c) vs. Shotzi (SmackDown Women's Championship)
4) Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Austin Theory vs. Bobby Lashley (United States Championship)
5) The Bloodline vs. The Brawling Brutes, Drew McIntyre & Kevin Owens (Men's WarGames Match) (TheSpearCZ)

Nix

Ok Wargames je pro mě taky novinkou, avšak vím, že ve WCW tenhle druh zápasu býval. Každopádně baby se do toho teda opřely. Opravdový masakr,tenhle zápas stojí za to vidět. Už jsem to říkal v jiný recenzi, ale ženský v tyhle době předvádí opravdu skvělý Wrestling. Chcete bláznivou jízdu? Pusťte si tenhle zápas. Jdeme dál. AJ a Finn předvedli skvělý Wrestling, o tom žádná ale do úplné dokonalosti přeci jen něco chybělo. Další zápas zase baby, ale tentokrát nic moc, nevadí, ne vše musí být vždy dokonalé. Triple threat match jsem si opravdu užil. Skvělá podívaná.  A poslední War games měl sice předvídatelný konec, ale zápas to byl parádní. Celkově moc dobrý PPV, ale aby to bylo spravedlivé a abych dal plný hodnocení, museli by být zápasy více vyrovnané, což nebyly. Ale i tak to byla dobrá jízda. ()

papadoce

Becky Lynch & Alexa Bliss & Asuka & Mia Yim & Bianca Belair vs Rhea Ripley, Nikki Cross, Damage CTRL, veľmi solídny začiatok, War games match je rozhodne osviežujúcim formátom pre SS a baby to zvládli na výbornú, na takých 4,5*. Finn Bálor vs AJ Styles, ako som už multikrát spomínal AJ je ťažký profík no a Finn bezpochyby talentovaný, takže slušný match aj keď mal ešte väčší potenciál. 3,5 hviezdy. Shotzi vs Ronda Rousey, na tom nebolo oku lahodiace absolútne nič, snáď okrem hlásateľkiných šiat. Zvyšok hnus so slabým wrestlingom 1*. Bobby Lashley vs Austin Theory vs Seth Freakin’ Rollins, najlepší zápasový formát triple threat s jedným z najlepších wrestlerov ever Sethom Rollinsom zo začiatku neponúkol svoje maximum, trochu sklamanie pre mňa, potom sa to našťastie vyhrotilo a už to bolo na úrovni očakávania a potenciálu, 4*. Kevin Owens & Drew McIntyre & The Brawling Brutes vs The Bloodline, také nejasné že čo tým chcel básnik povedať, bez napätia, bez šťavy, snáď s jedinou výnimkou K.O., za 4*. Posledná PPV roka nepriniesla nič nové, nič prevratné, ani nič zapamätateľné. Ale zabavila, tak 3+1. ()