Show se uskutečnila 25. listopadu 2023 v Allstate Arena (Chicago, Illinois). Na kartě se sešlo pět zápasů:
1) Bianca Belair, Charlotte Flair, Shotzi & Becky Lynch vs. Damage CTRL (Women's WarGames Match)
2) Gunther (c) vs. The Miz (WWE Intercontinental Championship)
3) Dragon Lee vs. Santos Escobar
4) Rhea Ripley (c) vs. Zoey Stark (Women's World Championship)
5) Cody Rhodes, Seth "Freakin" Rollins, Jey Uso, Sami Zayn & Randy Orton vs. The Judgment Day & Drew McIntyre (Men's WarGames Match) (TheSpearCZ)

Nix

Jo Wargames byla fakt paráda, skvělé zakončení opravdu za mne úspěšného roku co se PPV týče. I baby i chlapy se toho ujmuly se vší parádou a předvedli toho opravdu spoustu. Hlavně Daddy is back. A JD okusil opravdu velký RKO. Tentokrát i Gunther s Mizem byla taky zábava, ale abych Guntherovi neškodil, měl letos některé opravdu zajímavé matche. Celkově Wargames mne fakt bavily a nebudu spoilerovat, ale počkejte si na konec, tento návrat nečekal skoro nikdo. A už se nemůžu dočkat, jaké příběhy přinese rok 24. ()

papadoce

Wrestling. Prekvapuje vás to? Ale je niečim iný. Je to prvý wrestling, ktorý som pozeral s Babuľkou 😍. Všetky zápasy mali vysokú úroveň 4 až 5. Ale za ten dvojitý comeback dávam 5. ()