Show se uskutečnila 24. listopadu 2019 v Allstate Arena (Chicago, Illinois). Na kartě se sešlo deset zápasů.

1) Kickoff: 10-Team Interbrand Battle Royal
2) Kickoff: Akira Tozawa vs. Kalisto vs. Lio Rush (NXT Cruiserweight Championship)
3) Kickoff: The Viking Raiders vs. The New Day vs. The Undisputed Era
4) Team Raw vs. Team Smackdown vs. Team NXT (5-on-5-on-5 Women's Survivor Series Triple Threat Elimination Match)
5) AJ Styles vs. Shinsuke Nakamura vs. Roderick Strong
6) Adam Cole vs. Pete Dunne (NXT Championship)
7) "The Fiend" Bray Wyatt vs. Daniel Bryan (Universal Championship)
8) Team Raw vs. Team Smackdown vs. Team NXT (5-on-5-on-5 Men's Survivor Series Triple Threat Elimination Match)
9) Brock Lesnar vs. Rey Mysterio (WWE Championship No Holds Barred Match)
10) Becky Lynch vs. Bayley vs. Shayna Baszler (TheSpearCZ)

drake31

NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! NXT! RAW & SmackDown sú pre mňa mŕtvymi entitami čo sa týka sledovania týchto show. Napriek tomu, že obe majú wretlerov ktorých zbožňujem nedokážem sa prinútiť a sledovať ten trainwreck. Prečítam si recap, vypočujem si recap a myšlienky od Stevea and Larsona Stevea and Larsona a to je všetko. No NXT je moja najväčšia láska v oblasti wrestlingu, televízie, vo svete ako takom. Keď bolo oznámené, že NXT sa bude účastniť Survivor Series moje srdce plesalo. No mal som aj obavy, ako ich bude Vince bookovať. No po invázii a Survivor Series ostávajú mi len myšlienky v hlave ako je možné, že takéto niečo nedostávame každý týždeň? Ako to, že infúzia súčastného NXT talentu dokáže tak neskutočne oživiť "main roster" a booking. OK, chcú dať boost ratingom aby prebili AEW, ale aj tak, prečo toto nie je možné každý mesiac s tým talentom ktorý máju RAW & SmackDown k dispozícii. Všetci účastníci vyzerali neskutočne dobre. Všetci mali možnosť zažiariť a robiť v ringu viacej než zvyčajne. Samozrejme, od perfektnej PPV to má ďaleko, no užíval som si ju od začiatku až do konca. Absolútny zážitok a jednoznačne najlepšia "main roster" PPV ani neviem od kedy. ()

papadoce

No. Počnúc štartom a orgazmom z Charly Caruso počas kick-offu skrz celou PPV šlo o veľmi vydarený počin až po main event. To bol reálne prúser. Ono bolo otázkou času kedy to aj baby dojebú a dajú to na nudu a stalo sa. Reálne sme videli najhorší main event roka 2019. Na druhej strane, nedajte sa odradiť od pozerania, ostatok stál ozaj zato. A napríklad taký survivor series match muži 5 vs 5 vs 5 bol mega. WWE reálne pracuje s takým nákladom talentov ako ešte nikdy v histórii. Ešte keby zamestnali skutočného scenáristu, aby potenciál využili naplno a bolo by to dokonalé. Ach Charly, prečo mi to robíš ? ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Teeth“ od 5 Seconds of Summer. (TheSpearCZ)