Vítejte v tropickém ráji, v letovisku patřícímu Petu Coconutovi, kde pro pití nemusíte chodit daleko. Kokosový ostrov plný potěšení. Bujná zábava bere za své v okamžiku, kdy nezkušení hosté, pokud se chctějí dožít dalšího dne v ráji, musí čelit maniakovi s mačetou. Podaří se obyvatelům ostrova vyřešit tajemné vraždy? KLUB HRůZY - komedie, která stojí opravdu za to! Černý humor, HRůZU nahánějící scény a spousta krásných dívčích těl! (oficiálny text distribútora)

Zabuza

Nakoniec to nebolo až také zlé ako som pôvodne očakával. Vcelku vtipne podaná vyvražďovačka, ktorá si uťahuje z podobných žánrov. ()

OsuDNR

No neviem...pokus o teenagersku komediu ala prci prci..alebo neviem k comu to prirovnat + teen horor...ktory by som s malej casti Scary Movie...ale tato kombinacia v tomto prevedeni a s vykonmi hercov..vobec nevysla...Vobec nic vo mne nezanechal tento film, mozno iba fakt..ze uz si ho 2x fakt nepozriem. ()

sAreOn

Ze začátku musím uznat, že jsem si myslel: "Na co se to sakra dívám?". Ale postupem času jsem stále více a více přícházel filmu na chuť. Musím uznat, že to žádný převratný snímek není, ale zaručeně vás pobaví. Navíc přináší i nové nápady jako například pacman naživo a snaží se jich využít jak nejvíce to jde. ()

bulawaio

5/10. Docela povedená hororová komedie, která se dá dobře strávit i přes svou zbytečnou stopáž. Od filmu nelze čekat více než spoustu koziček, pár vtípků a nějakou tu krev. ()

PenelopaW

POZOR SPOILER Po zhlédnutí Super Troopers a Beerfestu jsem zatoužila vidět i jiné snímky od Broken Lizard, ale poštěstilo se mi až nyní. Nemám zkušenost s horory, kde neznámý zabiják vraždí partičku lidí na nějakém uzavřeném místě. Nemám zkušenost ani s parodiemi na horory, kde neznámý zabiják vraždí partičku lidí na nějakém uzavřeném místě. Ale tohle mě pobavilo a ani jsem si nevšimla, jak dlouho to má stopáž, ani že to celou dobu sleduju bez českých titulků. Mám slabost pro Steva Lemmeho, takže navzdory historce o tom, jak se dostal do nápravného zařízení, jsem doufala, že zabijákem nebude on a mrzelo mě, že neodjel s Peenalop do západu slunce. To, že zabijáka bude hrát Eric jsem si bohužel přečetla na wikipedii, ale přesto jsem byla dlouho na pochybách, kdo a PROČ vraždí. A jeho neustálé návraty mě stejným dílem iritovaly i bavily. Na Ibizu ani do tropického ráje, kde se taneční drogy užívají stejně snadno jako preclíky souloží s melouny, se asi nepodívám, ale alespoň vím, že pokud bych měla nějakou trávu, je lepší se podělit. Tohle jsou sice o něco béčkovější Broken Lizard, ale pořád takoví, jako je mám ráda - na rozdíl od Super Troopers 2, které, jak doufám, brzy vytěsním. ()

huriccan

Přestože tvůrci zřejmě neměli větší ambice než se stát další letní komediální ptákovinou, povedla se jim hororová komedie která hravě strčí do kapsy devadesát procent ostaních parodií. ()

Fenk

Hororová komedie, kde se vedou zhulenecký kecy, provozuje volná zábava všeho druhu (do toho lítaj uřízlý údy, krutý přezdívky jako Kokosovej Pýt, Mačetovej Fil nebo Nemravnej Kal) a jeden z hlavních hrdinů vypadá jak přežranej Paddy Kelly. Celkem pobaví, ale nepostraší. ()

P@\/EL

Celkem dobrý mix hororu s komedií. Film nabídne povedený humor v podobě trefných hlášek a vtipných scének, ale i trochu napětí a možná se budete i bát. Mě osobně hororové scény připadaly spíše srandovní, takže by se tento film dal označit za parodii hororu. To se týká i docela absurdního závěru. Holt, tenhle film je třeba brát s velkou dávkou nadsázky. ()

XTrader odpad!

Úchylnost, scénka kde vražděj vraha a ona je ho půlka a ještě skočí na loď a škrtí ženskou tomu nasadila korunu.... Jsem snad horší film o vrahovi a kurvách neviděl... ()

pirate

Násilí (zabíjení) neuznávám a ani jsem si ho zde nevšímal, zatímco atmosféra byla zajímavá a také tajnosti ohledně toho, kdo je vrah, i přesto, že mně to časem došlo, takže opět žádné překvapení. Tyto stránky mě vždy zajímají. Jinak jako komedie minimální, sem tam jen tak nějaký drobný žert, či hláška, ale film mně k smíchu nepřišel téměř vůbec. Spíše takové puberťácké vtipy. No, dalo se. Rozhodně mně hezky uběhl večer a já se nenudil. I za toto mu dávám trochu více, než bych normálně dal, protože málokterý film s podobně ohraným tématem mě dokáže upoutat, ovšem hledání vraha mě nikdy neomrzí, jen škoda, že to vždy musí brát drasticky. No zkrátka, Američani, ti by si bez krve neporadili. 50%. ()

Little_Sawy

Tohle, je snáď poprvé co nevím, zdá jak hodnotiť film,/paródiu. Tuze to 2,5 hvězdy vystihnou dokonale. Zbyvajícich 10 minút bylo vtipnejch, na to jaká konina to byla. ()

Miroslav.Zac

Jestli film paroduje Tajemství loňského léta, nebo je jen praštěnej od přírody, je mi celkem jedno. Bavil jsem se, protože jsem čekal jen béčkovou zábavu a nic jiného. ()

Apii

Mělo jít o parodický film na teen horory, vznikl ale paskvil, vedle něhož i série Scary Movie můžeme považovat za top filmové tvorby. Utíkající prsatice, které honí podivný vrah jsme tu už měli několikrát. V tomhle případě jde o naprostou ztrátu času. ()

batuzekk

104 min mi přijde až moc dlouho. Ke konci už bohužel nastoupilo znudění :/ A to kolikrát vrah "přežije" vlastni smrt už mi nepřišlo ani vtipné. Hodnotim jako film na který se dá koukat, ale svojí délkou bohužel ke konci značně nudí. ()

evelouch

Jéžiš! Jestli pořádáte mejdan a chcete se pobavit, proč ne? Slasher, který má šťávu, vtip a švih! Já se pobavila ( málem sem se u pár scén smíchy udusila). Povedené. A ten konec... tohle je film, který NEMŮŽE nikdo brát vážně .zábava zaručena ()

Dalajlada

Víc koziček a holé kůže a bylo by to za 5. Jenže to bych si pak mohl stáhnout porno. Film je jednoduchý, ale zábavný a závěrečné mordování hlavního padoucha je opravdu k popukání. Pokud chcete vidět krásná těla v bikinách a trochu se pobavit u horroru, tak tohle je to pravé. ()

Čo chystajú "Jašterice"?

Čo chystajú "Jašterice"?

07.09.2005

Komediálne-recesistická skupina Broken Lizard, stojaca za takými výplachovými (i keď vcelku zábavnými) komédiami ako Superpoldové či Klub hrůzy uzavrela trojročnú zmluvu so spoločnosťou Warner… (viac)