The Hire: Star

USA, 2001, 7 min

Réžia:

Guy Ritchie

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

vincent

Vtipné, svieže (hlavne vďaka tým 7 minutám :), "Song 2" od Blur tiež nemôže v ničom sklamať. Zatiaľ som sice nevidel žiaden film s Madonnou, ale tento film ma presvedčil, že to nevie. Zahrať arogantnú hviezdu predsa nemôže byť tak ťažké :). Jo! A Owen je sympaťák :). ()

ne0

Vynikající! Má to vtip, má to akci, má to super hudbu..."BMW recommends you that you always wear your seatbelt." - pro tento Hire naprosto výstižné. A Madonna se mi líbila. ()

Maynard.

Very funny. Je obdivuhodný, že někdo tak slavný jako Madonna, je schopný si ze sebe udělat takovouhle srandu. Ze začátku holka drsňačka a na konec "vyleze" z auta připosránek a navíc bez brejlí :o). Být na místě šoféra, udělal bych úplně to samý. Na krátkometrážních filmech je nejlepší to, že sou všecky krátký :o)), dobrý, že? :o) ()

Red Meat

Sranda. Madona je správně protivná a zběsilá jizdá po městě za doprovodu Blur prostě fuckin´ cool. BMW M5 Sedan bude asi dobrý auto :-) ()

Losik

Nejvtipnější kousek :). Opravdu jsem se pobavil a zasmál. Owen vyměnil tvrdý obličej a taky se pěkně bavil. Madona na sedadlech lítala jako káča a na na konci se pěkně po.... ()

Herráček

Guy Ritchie a Clive Owen v jednom z nejlepších počinů, co jsem měl tu čest vidět... Stříbrné BMW lítá po silnici tak, že i Kobra11 může tiše závidět a Madonna napodobuje nepřipoutaného plyšáka... ()

borec999

Pekná krátka akčná komédia, na ktorej je vidieť Ritchieho rukopis. Záver pobavil a oceňujem, že sa na to Madonna dala nahovoriť :) 75% ()

cab

Dle meho nazoru velmi vtipne pojata epizodka s "dobre hrajici" (Madonna) ve vsem schopnem BMW, ktere zna jedineho ridice. 85% ()

Hanys_

Ritchie je prostě Ritchie a díky němu jízda autem ještě nikdy nebyla tak zábavná. Madonna se dala přežít bez úhony. Přece jen hrála namyšlenou star... A Owenovy xichtíky během jízdy - paráda... ()

Peiper2

Po třetím díle jsem začal pochybovat, že mě The Hire chytne, ale tento díl vše obrátil naruby. Výborná záležitost. Dostatečně vtipná a zároveň akční . Prozatím jednoznačně nejlepší část. ()