Scratovo dobrodružství

• USA Gone Nutty
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 5 min

Prehistorická veverka z Doby Ledové je zpět a představí se nám v hlavní a jediné roli tohoto krátkého animovaného filmu. Cílem jejího, katastroficky dopadjícího, snažení je nashromáždit si "dostatečné" zásoby oříšků. Po vzoru Doby ledové se jí to ani zde nepovede. Devizou tohoto filmu budiž nominace na Oscara! (Bones!)

berg.12

Proč tu šavlozubou potvůrku pořád tak trápí, chuděru? Navíc mi to vážně nepřišlo nijak originální. Ne, že bych se nepobavil, či neocenil tu animaci, ale na film tahle samoúčelná blbina nemá ani omylem. V podstatě stále to samé a trochu se bojím, jestli budou z téhle veverky tvůrci ždímat v Ice Age 2 ještě něco víc, ztratí veškeré kouzlo. ()

sepp

Jeden z nejlepsich kratkometraznich animovanych filmecku co znam. Dokonale! :) Skoda, ze to nevyhralo toho Oscara nakonec... ()

-bad-mad-wolf-

Pokud jsem pochopil správně, bylo to první video s retardovanou šavlozubou veverkou. Já ho nicméně viděl až teď a skutečnost je taková, že jsem se u těch pozdějších bavil víc. ()

Hrabka

"No Time for Nuts" a "Gone Nutty" patří mezi nejlepší kraťasy, které znám. Aby taky ne, když hlavní postavou je dobře známá veverka z Doby ledové. Parádní podívaná, která nabízí horu smíchu. ()

salahadin

Tahle potvora je nejlepší animované stvoření ever made! Můj archeologický sen je najít fosílii téhle šavlozubé veverky, napsal bych o ní krásnou studii do Archeologických rozhledů, která by mohla klidně tvořit podklad pro scénář k jejímu celovečeráku. Od jisté doby jím i oříšky. 85, 456%. ()

Rembrant

Fantastický kraťas, skoro lepší jak celý film. Tvůrci si s veverkou krásně vyhráli a nápady nešetřili. Úžasná podívaná od začátku do konce. ()

AllShallFall

Špičkový krátkometrážní film a nejúžasnější postavička celé Doby ledové. Umě se Scrat zapsal do síně slávy k Tomu a Jerrymu. Jeden z nejlepších animovaných grotesek jaké znám ()

Okara

Jeden z nejlepších mini-dílů s touhle parádně vydařenou šavlozubou veverkou. Její shánění oříšků se mění z impozantního utrpení na okamžiky uspokojení a vytváří jedny z nejvtipnějších pěti minut ze všech animáků vůbec. 80% ()