Scratovo dobrodružství

• USA Gone Nutty
Krátkometrážny / Animovaný / Komédia / Rodinný
USA, 2002, 5 min

Prehistorická veverka z Doby Ledové je zpět a představí se nám v hlavní a jediné roli tohoto krátkého animovaného filmu. Cílem jejího, katastroficky dopadjícího, snažení je nashromáždit si "dostatečné" zásoby oříšků. Po vzoru Doby ledové se jí to ani zde nepovede. Devizou tohoto filmu budiž nominace na Oscara! (Bones!)

ludovit14

Priznám sa,že som šokovaný s tohoto vysokého hodnotenia(k dnešnému dňu 93%,je dosť prehnaných).U mňa je to iba priemer. Som presvedčený,že veľa magorov Short Film vôbec nevidelo-lebo veľa magorov,dáva hviezdičky,,HALABALA’’ a myslia si,že sú zaujímavý(pritom opak je pravdou).HOD:68%. online TU!) ()

AltairAhad

Celou Dobu Ledovou miluju právě kvůli Scrat! Tahle veverka je absolutně famózní postava a u tohohle bonusu jsem řvala smíchy. Co dokáže udělat s člověkem nevinných 5 minut bonusového videa! :) ()

prcko

Ako povedať vtip bez slov? Pozveme malú veveričku, dáme jej žaluď a 5 minút času. A čo dostaneme? Super koncentrovanú srandu s poučením nakoniec :-D ()

Vonter

Praveverka s hodnocením 93% si tuhle procentuální velehoru určitě zaslouží. Těch 5 minut je vážně hodně povedených. Fakt. Ať se propadnu k Ransdorfovi do postele, jestli kecám. ()