Lavi ide z jedného problému do druhého: jeho život plný divokých večierkov, rýchlych aút, ľahko odetých žien a milovaného futbalu sa zvrtne priam neuveriteľne. V svadobný deň zistí, že je otcom...Neprísť o svoju čerstvú manželku, postarať sa o syna,o ktorom ani netušil, uskutočniť prestup snov z TJ Vyšehrad vyššie – toto všetko sa od Laviho očakáva. Lavi sa nevzdáva, je síce stále ten istý „bývalý sparťanský“ hráč, tak trochu magor a šialenec, ale má na to!!! Neuchopiteľnému Lavimu (Jakub Štáfek) pomáha aj super schopný agent Jarda (Jakub Prachař) a nekonečnú podporu má v svojej „duty free“ priateľke–manželke Lucii (Šárka Vaculíková). (Magic Box)

Narayan

no nevím, zasmál jsem se asi dvakrát, zbytek filmu byl tak maximálně na občasné pousmání...čekal jsem o dost více nekorektnosti a srandy...jako možná je to mnou, že s přibývajícími léty odumírá můj smysl pro humor...na druhou stranu, sál byl plnej puberťáků, a že bych pozoroval/slyšel během promítání nějaké extatické záchvaty smíchu, to teda říct nemůžu. Dokonce i skupina 16-letých badboyů, sedící v řadě přede mnou, kde všichni byli pravděpodobně vypálení jak střešní taška, a kteří chytali záchvaty smíchu i u reklamy před filmem, se během filmu spíš nudili / chrápali. ()

Razzor_82

"Když je moc rovina, tak neteče ani hovno!" Na Vyšehradu jsem vždy obdivoval tu parádní recesi na ty naše bafunářské prasata ve svazu. Tady se tvůrci nebojí jít opět do hloubky. Tenhle "Fylm" má navíc i nějakou zajímavou zápletku. Primárně cílí nejvíc na fanoušky seriálu, ke kterým patřím. Známé fotbalové osobnosti pobavili (nejvíc Bednář...Romane nazdar...- Nemám. Já se prostě s Lavim a spol. skvěle bavil. 8/10 ()

DAPDO

Stejně jako v seriálu, i tady je spousta nezapomenutelnejch hlášek, u kterejch jsem se s chutí zasmál a o to u komedie jde. ()

tomik99

Seriál byl příjemnou a zábavnou jednohubkou, která dokázala na pár minut při cestě do práce pobavit. Zároveň seriál mapoval několik známých fotbalových kauz, což bylo trefné, úderné a výstižné pro naše fotbalové prostředí. Film bohužel nepřichází s ničím novým. A vlastně seriálové jednorázovky slušely tomuto tématu daleko lépe. Máme tu sice rádoby příběh nezodpovědného otce a extrémně chytrého syna, ale tohle ošemetné klišé s postupem času unavuje. Tisíckrát viděné někde jinde, kde se z děvkaře stane starostlivý otec. To jsme viděli už ve „Velkém tátovi“ s Adamem Sandlerem a po něm ještě v X dalších komediích. Film tak nepřináší nic hmatatelnějšího, naopak je někdy bezúčelně sprostý, což mu kupodivu škodí. Ty nejlepší vtipy zpravidla nevznikají ze zbytečně sprostých scén. Hodnotím nakonec průměrně, klobouk dolů před Štáfkem, který dokázal do filmu procpat několik fotbalových, hokejových i moderátorských legend. ()

chrispe

Lavi je dement a tenhle film je Lavi. Jasně, že to není jako ty kraťasy, ale já se prostě zasmála. Ne všemu, ale hodně věcem jo. A přesně to jsem od toho čekala. ()

Urukhaj98

Seriál byl boží a Fylm je ještě víc boží. Sice se ve své podstatě jedná o kameňákový humor, tady je však podán mnohem více profesionálně a mnohem méně... No... Buransky. Nahláškovaná a nekompromisní jízda, kde není nouze o hořící penisy a létající psy. Štáfka čeká ještě hodně slibná budoucnost. 8/10 ()

tranquill

"Přece nevstoupíš dvakrát do jedný mámy!" - "Ty jsi génius! .. Oproti vám dvěma.. rozhodně!" Nekorektní podívaná naprosto ve stylu seriálu. Jen musíte zkousnout opravdu vulgární mluvu. "Víš, Richarde, přemejšlel jsem.. bolelo to?" ()

Kingjiri

Tak to byla jízda, která předčila veškerý moje očekávání. Nějakej vtípek, narážka (zejména na nelichotivou pověst českýho fotbalu popř. fotbalistů samotnejch) nebo skrytej vtípek v detailech (např. mimika postav) se objeví snad každou minutu. Nějaký vtipný momenty jsou možná slabší, ale i ty nejpřiblblejší nesklouznou nikdy k uplný trapnosti. A hlášek je tady taky hromada. K tomu se musí taky připočíst super casting, kdy každej odehrál, co měl včetně spoustu povedenejch cameo roliček (reálný fotbalisti nebo Bosák). Příběh sice nic světobornýho neni a přechytralý malý děti mě občas ve filmech iritujou, ale člověk se bez přehánění směje od začátku do konce, takže tyhle “detaily” vlastně ani neni pořádně čas řešit. Technická stránka měla taky svoje kvality a soundtrack byl místama fakt super. Takovejhle úkaz se v oblasti českejch komedií jen tak nevidí, maximálně jednou za pár let. I přes určitý rezervy (scénář jako celek) tak nemůžu jinak, než přihodit pátou hodně slabou hvězdu. ()

NorseSword24

Mimo pár vydarených vtipov sa mi ani seryjál nijak extra neľúbil. A tu je to rovnako takže aj rovnaké hodnotenie. Pochválim herca laviho syna, ten bol prekvapivo na chlapca dobrý a scény s ním boli pre mňa tie najzábavnejšie. Inak ale film ako novodobá česká komédia neurazil, začo som rád. Ale ani nepotešil. ()

FeriusParfax

Ač jsem velký nesnášeč fotbalu, tak se mi fylm moc líbil. Rozesmál mě na celé kolo a u poslední hudby jsem si dobře zatancovala. Dokážu si představit, že nadšence do fotbalu musel bavit dvojnásob, protože chápali dvojnásob narážek na různé fotbalové situace. Fotbalu tu nebylo mnoho. Spíš se řešila Laviho rebelie a promiskuitní životní styl, který se dal těžko skloubit s výchovou malého synka (který mi ovšem dost vadil, protože vysvětloval zcela očividnou ironii a kazil tak většinu Laviho vtípků). Líbilo se mi podání fotbalistů tak, jak je většina lidí vidí a nenápadné narážky (viz tetování). Nekorektní humor mě potěšil a řezala jsem se smíchy. Ničeho se tu tvůrci nebáli. A to bylo super! To se musí ocenit. ()

retrogirl2

Zapomenout na všechny "pravidla" filmů, sednout si a prostě se BAVIT. Nejlepší věc na vypnutí mozku, nechání se unášet na vlně těch nejstupidnějších fórů, který si jen umíte představit. Proto 5 hvězd! Jako bonus je plný kino kopaček, což bylo asi i v ceně 😁👏🏻 ()

Hellierer

Asi jsem čekal trochu větší divočinu a o něco méně konformní film. Kadence vtipů překvapivě docela malá. Jistý anarchický punc, jímž oplýval seriál, je také pryč (asi i docela očekávaně) a na řadu přichází taková spíše běžnější dějová kontura, která neurazí. Nicméně se však naráží na jisté mantinely, díky nimž se zde nikdy nejde vyloženě za hranu, což je škoda. Navíc mi tu poněkud chybí trochu výraznější satirická rovina. Takhle je to takové bezpohlavní. Paradoxně pak obávaný dětský prvek je to nejzábavnější, co tu najdeme, kdy interakce mezi Lavim a Lavim mladším nepostrádají dynamiku i lehkou emocionalitu. Nicméně natočené to je zručně, hlavní ansámbl to docela tahá a pokud se člověk orientuje ve fotbalu, asi si tam najde nějakou tu vrstvu navíc. Pořád rozhodně to lepší, co v našich českých kinech můžeme nalézt. ()

E lan

Ale ano, docela zábavné, trochu prvoplánovité, humor jednoduchý, herecké výkony celkově odpovídající a pár fórů docela povedených. Ten nejpovedenější je určitě výstup pana Hanuše, tak to má myšlenku a skvělé provedení. Celkově ale více než na průměr to určitě není… ()

Tomash58

Jakubové Štáfek, Prachař a Jenčík, to je dokonalá symbióza! Ale skvěle fungují i všichni ostatní, Pleslem začínaje a Rosickým konče. Perfektní jsou jak herci v karikaturních rolích, tak jiné hvězdy jako právě Rosický, Bosák (geniální scény) nebo třeba Radko Gudas. A proč fungují všechny role? Protože je film napsaný na jedničku! I když je pravda, že děj a celá jeho konstrukce je klasika stokrát omílaná, tak funguje díky scénáři a vtipům, malým detailům a odkazům téměř bez chyby. Z těch hlášek nevyšly za celou dobu tak 3, což už je slušný skóre. Dá se říct, že humor tu není nic prakticky nic za zmínku. A možná je to pravda, ale komu tento možná chvílemi fekální, pro někoho snad i trapný humor sedne bude se královsky bavit a to rozhodně není u českých filmů pravidlem. Hudba, kterou bych teda v autobuse neposlouchal, je originální a skvěle sem padne a rozhodně stojí za zmínku. No prostě jestli za pár let vznikne ta na konci teasovaná dvojka, zlobit se fakt nebudu. V jednoduchosti je síla a fylmový Vyšehrad je toho skvělým příkladem! ()

Aleix

Přesně podle očekávání. Příběh originální moc nebyl ,zato Lavi starej dobrej debil. Linka s Taťkou pobavila. Nevím proč byl Rosa vynasenej do nebes za své herecké schopnosti když si 2x povzdechl a rekl 3 vety.... bavil jsem se. ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (viac)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin