Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

Kopi1

Film na jedno zhlédnutí, který se za chvíli vytratí z paměti. Pro mě čistě průměrný, který sice má dobrý casting a efekty, ale to je tak vše. Jak už to u Netflixu bývá, tak bohužel už jenom zřídka vydá nějaký ten kvalitnější film s dobře napsaným příběhem a postavami, to tady zase chybělo. Charaktery Ryana Reynoldse už se pomalu stávají otravnými, jak jsou všechny prostě stejné a hrozně užvaněné. Ano zatím to pro mě u ostatních filmů vcelku fungovalo, ale zde ani moc ne, navíc jsem se zasmál tak 3x. Zkrátka se jedná o film, který jsem nevěděl, že bude a který jsme nepotřebovali. ()

BOURQUE

Sci-fi, ktorý zo základných pravidiel „cestovanie v čase“ (a z podobných filmov) si robí dobrý deň. Vďaka nezameniteľných hlášok Ryan Reynoldsa však pomerne príjemne postavená jednohubka, kde najmä herci a herečky vo vedľajších rolách príjemne dopĺňajú príbeh (Mark Ruffalo akoby odskočil z nakrúcania Endgame). Záporné postavy však dosť nevýrazné a dvojdimenzionálne. Celkovo lepší výsledok zo spolupráci S. Levyho a R. Reynoldsa, ako to bolo v prípade Free Guy. P.S.: Good Times Bad Times od Led Zeppelin a Foreplay / Long Time od skupiny Boston boli správne vybrané a hlavne slušne načasované. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Lyžař

Je to cely takova pitomina, kravina…ale ten konec meproste rozsekal :-D privodil mi usmev na tvari..a musim se priznat, ze Ryan Reynolds umi delat grimasy a hraje tak nejak pro me….legracne…ze se mi na to dobre diva :) ()

sadlokan

Jsem bohatá ale málo.A cestuju kvůli tomu do minulosti abych koupila všechno co bude v budoucnosti mít neuvěřitelnou cenu.A to je třeba zastavit! ()

Olík

Tak co to sakra bylo? Nejprve se to na nás snaží tvářit jako 80kové sci-fi, pak to začne blikat jako ve 24tém století a nakonec se div nesejdeme na rodinné oslavě. Na vrch naleštěno, uvnitř Netlix vakuum. Ale abych nebyl zase tak úplně zlý, tak jde o docela odsypávající oddechovku, která stojí především na sympaťákovi RR a dalších známých tvářích…..každopádně takových kousků je každým rokem nepočítaně. ()

Rockerman

Cestování v čase tentokrát v lehce komediálním hávu. V akčních a trikových scénách úžasné, jakmile dojde na nějaký vážnější dialog, k nevydržení. Fantasmagorická blbinka na kterou se celkem dobře dívá. Barevně-pohlavní kvóty jsou splněny přesně v souladu s dnešním spravedlivým viděním světa. ()

strikeman

Roztomilé rodinné sci-fi přesně v duchu toho, v čem se v posledních letech etabluje Ryan Reynolds - můžete to nesnášet, můžete to milovat, nebo se prostě jen tak (jako já) nenáročně bavit... 70% ()

helloween93

Ryan Reynolds je ze současných herců určitě jeden z mých nejoblíbenějších, ale pravdou je, že od Deadpoola všude hraje jednu roli, ukecaného Ryana Reynoldse, u kterého se pouze mění rozsah humoru od family friendly až k nekorektnímu. Mám ovšem trochu obavu, aby z něho nebyl do budoucna herec pouze této role, protože by se to divákům brzy okoukalo. The Adam Project je spolupráce trikového studia Skydance a Netflixu a druhá spolupráce režiséra Shawna Levyho a Reynoldse, tou první byl loňský Free Guy. Adam je sci-fi pro celou rodinu ve stylu Back to the Future s time paradoxy, z kterých málokdy vzejde něco smysluplného, sentimentem z ranku Spielberga a sci-fi akcí. Bohužel je ve filmu přítomno hodně rodinných kecaček, které narušují dynamiku tohohle flicku. Bez nich by zážitek byl rozhodně lepší, takhle je film někde na hraně dvou a tří hvězd. ()

stepankoby1

SUPERHERO LANDING! Kdybych to viděl ve svých deseti, budu to bezmezně milovat. Relativně originální a hravý popcorn, který krásně shrnul aktuální postoj k cestování časem a přidal něco svého. V devatenácti ale vidím až překvapivě rozháraný scénář, který sice tradičně nejodbytější chvíle podobných námětů zvládá sympaticky chytře, vtipně a ztotožnitelně realisticky (rozuměj: takhle přesně bych se zachoval), ale zároveň v těch nejdůležitějších používá tuny klišé, které jsou tak profláklé, že byste je čekali možná tak v novém Terminátorovi. Na bohužel nakonec nevytěžený námět (rozuměj: přeměněný v jednorázový rodinný brečfilm) si stěžovat nehodlám, protože vím, že v našem filmovém průmyslu u tak populárního a vděčného tématu ho za pár let (desetiletí?) někdo zrecykluje a pozmění způsobem, že moje nápady zužitkované budou. A vlastně jsem si stejně skoro pobrečel. Plus vynikající finální dvojscéna, která nezáměrně opakuje nejednoznačné pomrknutí z konce Inception a dává mé hlavě prostor si domyslet černou verzi. Přesně toho jsem se nedočkal v Palm Springs. ()

montongery

Přesně tenhle film pro mě představuje ideální příklad tupé a čistě spotřibitelsky-konzumní masové a hlavně co nejpropočítanější produkce Netflixu. Naprosto bez nějaké přidané hodnoty nebo vtipu. Nefunguje ani jako levné béčko. ()

panvasik

Bylo to hezké bylo to na konci dojemné a mně se to líbilo... Jsou to lepší 3* ale zase jsem si řekl, že jednou zůstanu nohama na zemi a nedám tomu to přepálené 4* hodnocení i když si myslím, že si to zaslouží :) Nevím proč, ale mě ten Ryane asi nikdy nepřestane bavit. On má prostě takový výraz, který mi vždycky trochu připomínal mě :))) Malého Adama jsem měl během filmu sto chutí několikrát vyfackovat a on jediný mě tam sral, jinak kvalitní obsazení a logicky s dobrými herci i dobré herecké výkony (ne vždy to tak, ale je) 65% ()

jarah

Parádne béčko s typickými reynoldsovskými hláškami, ktoré sa mi nikdy neomrzia. Dej ničím prekvapivý, ale zato s hviezdnym obsadením, udrží diváka pred obrazovkou celé dve hodiny. Len čo nastúpili Led Zeppelin a ich "Good Times, Bad Times" bolo rozhodnuté. P.S.: české titulky na Netflixe sú vážne super, ďakujem prekladateľovi/prekladateľke za skvelý zážitok. ()

Razzor_82

"Jak to, že jsi tak chytrej? Jak to, že jsi tak hloupej?" Další Levyho toporná vykrádačka kultovních filmů. Reynolds už je tak herecky profláknutý, že hraje jen sám sebe. Mám problém tohle dílo někam zařadit. Na rodinný film je to moc složité. Jako sci-fi ubohé. Jako hláškovací komedie skoro nevtipné. "Už ti dal někdy nakládačku šprt s inhalátorem?"  3/10 ()

KOOHA

Uz me to jeho hlaskovani trosicku serte. Nevadi pokud to situace dovoli, ale hlaskovat v okamziku kdy ti jd o zivot je tak trochu mimo misu a podkopava cely film. Navic spousta nepratel a oni nedostanou ani skrabanec, kdy uz tohle obdobi skonci??? Ja se chci vratit do dob Dirty Harryho a poctivy stary skoly, tyhle novodoby sragory stojej za hovno ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)