Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

bobstock

Malá odpolední scifárna na zakázku po kafíčku v neděli pro celou rodinu. Dětský prvek zvídavého kluka s jiskrou v oku spolu s Ryanem řeší s nadhledem těžké téma cestování v čase ovšem bez otravných vědeckých propočtů a kauzalit vesmíru. Trocha té rodinné chemie a pár vojáků z budoucna, kteří jsou ovšem úplně k ničemu, takže se nemusíte bát. Všechno dosáhne své správné fixní pozice. Pro fanoušky cestování v čase příběh nedává nic nadstandartního a do světa budoucnosti se nepodíváte i přesto, že na tom makali čtyři scénáristé.. slabota zřejmě i finančně.  45% ()

Untentrauer

Definitivní potvrzení, že je Reynoldse v poslední době až příliš! V posledních několika filmech (Red Notice, Zabijákova žena, 6 underground) včetně tohoto filmu, hraje jen a pouze jednu roli. Zde mi ovšem jeho hlášky a slovní průjem místy lezou krkem. K tomu ta spousta rozhovorů mladšího a staršího Adama...No prostě jsem se chvílema nudil. Nejlepší scéna filmu a to bez ironie, byla ta na samotném konci, ve které si jdou Adamové zaházet s otcem. Takže film je pro mě zklamáním a rozhodně bych se na něj už nechtěl koukat ani ve formě kulisy na pozadí. ()

jarmik

Tolik herců, které miluju, v závěru mi ukápla slza štěstí/smíchu, moc pěkné narážky na klasiky, ale jako celek to bylo na time travel film moc předvídatelné a normální. Ovšem dobrý! :) ()

Ollie235

,,Well, you know, you've always said that you wished you'd met me earlier. Here I am." Příjemná odlehčená blbůstka s cestováním v čase, u které si nikdo příliš nelámal hlavu s jakýmikoliv časovými paradoxy. Reynolds hraje svou klasickou roli, jeho mladší já je o poznání méně otravné než většina hlavních dětských postav a společně tvoří docela fajn dvojku. Jejich dialogů o rodině však bylo až příliš mnoho. Celkově lepší 3*. ()

zelvicka.

Ryan Reynolds by měl trochu zapřemýšlet, jestli chce až do smrti hrát už jenom Deadpoola, nebo taky dělat i něco jiného.  Mě už to začíná pomaličku nudit, ale chápu, že mu to může vydělávat. Průměrný divák asi chce furt ty stejné věci. Jinak film je taková směs všeho, dodíval jsem se, ale s nějakými velkými myšlenkami se tu opravdu nepotkáte. ()

Flopik

Rayn, akčná sci-fi komédia... jasné, že som to musel hneď vidieť. Vizuálne perfektné, po akčnej stránke super aj keď za mňa mohlo byť viacej no a s komédiou to mám rovnako. Herecké obsadenie super, soundtrack tiež skvelý. Hlavná záporáčka hrozne o ničom a celkovo aj záporné postavy dostali veľmi málo priestoru. Na druhú stranu rodinný film ako vyšitý. Nie je to, k čomu si sadnete s kamošmi  v sobotu večer  ale skôr v nedelu večer s rodinou. Koniec mohol byť lepší, avšak celkom slušne hral na emócie začo palec hore, nakoľko sa to tam hodilo. U mňa 4*. ()

bozka10

Veľmi príjemný rodinný filmeček,premiešaný slušnou akciou,občasným humorom, ktorý tam Ryan ako pridaná hodnota automaticky dodáva a emočne to funguje celkom fain.Milý, ľahko stráviteľný film pre všetky vekové kategórie. ()

Sunny.69

No... Doufejme, že Ryan Reynolds nezačne chrlit filmy jako Bruce Willis. Zatím k tomu má docela našlápnuto, filmy v koopu s Netflixem jsou opravdu nevydařené, plytké, až je z toho jedno velké mrzení. Tenhle film je dobrý nápad, rozhodně tedy z popisu, bohužel už nápad nikdo dobře nezpracoval. Nedokážu vlastně ani určit, kdo je cílovka tohoto filmu.. Je to rodinný film? Scifi? Akčňák? Další film, kde Ryan hraje jen sám sebe? ()

Illy

Dobře natočené rodinné sci-fi ve kterém hraje Reynolds opět sám sebe přesně tak jak to chceme. Navíc výborný kluk jako jeho mladší já. Já i děti jsme se bavili. ()

majec4

Cakal som hoco, kedze je to netflixovka, no prekvapivo to nebola az taka blbost. Celkom obstojna zabava, ktora je ale v niektorych veciach maximalne povrchna. To cestovanie casom bolo uplne cez ciaru. Netvrdim, ze je to nejaky extra omyl, ale ten casovy paradox sa mohol nejako inak riesit. FIlm bavi, Reynolds ma takymto filmom stale co dat, no uz mam pomalicky pocit, ze ho je uz vela. O dva chlpy lepsie ako Red Notice (2021), ale dovolim si zdvihnut varovny prst. ()

zahadum

Áno aj keď sa snažím pri filmoch tejto kategórie vypínať mozgy nejde to....stále tomu chýba chémia. Niečo čo sme stokrát nevideli, stokrát neoplakali, stokrát sa pri tom nezasmiali....LEPŠIE !  Farebný gýč kde sa vrství jedno klišé za druhým aby to nejak nakoniec s IQ 40 dohopkalo do záverečných tituliek....Ruffalo ma prekvapil, že sa upísal niečomu po čom by ani pes neštekol... 30 % ()

warrenur

Opat jeden z neuveritelne mudrych, predcasne vyspelych, uzasne artikulujucich, dospeleho uzemnujucich, malych blondavych americkych drobnych myslitelov. :) K nemu do party povinny nadherny chlpacik a samozrejme zatvarak s nahadzovanim si "bejzbolky" s tatinom. "Musela som na teba davat pozor, dokonca aj z minulosti...wtf.. :) Rodinny film pre nastrocne publikum. Ze sa este Reynoldsovi chce "skatulkovat" do tejto postavy. Asi to sposobi hlaskujuca rola a uspech Deadpoola. To a mozno marketingove usmernovanie v ramci "dojenia peniazkov". Brak. Neodporucam. ()

MiniMinion

Neškodná, více-méně rodinná sci-fi komedie, která nepřekvapí ani neublíží. Celé je to vyloženě postavené na Ryanu Reynoldsovi a jeho persóně, bez něj by to spadlo na hubu. Je to totiž klasický Ryan Reynolds, mini Ryan Reynolds, a k tomu i metavtípky na jiné filmy Ryana Reynoldse (vlastně celkem věcné, když teď Shawn Levy bude režírovat třetího Deadpoola). Mark Ruffalo, Zoe Saldana ani Jennifer Garner nemají zrovna moc prostoru na zazáření, ale od toho tu ani nejsou, svůj úkol splnili dobře. Catherine Keener je však naprosto příšerná záporačka, má absolutně nulové charisma, no a ještě to digitální omlazení! Hrůza. Celkově však v pohodě film, stopáž je akorát správně dlouhá a celkem to i utíká. 6.5/10 ()

Bozvav

Docela povedená časová taškařice, jenž je takovým ukradeným dortem pejska a kočičky. Tvůrci námětu stihli vykrást téměř vše, co se dalo. Od bitek jak ze Star wars, přes časový osobnostní paradox jak v Návratu do budoucnosti, hlášky z Deadpoola, či  hru na city ala E.ty mimozemšťan.  Scénáristicky dosti slabé, dramaticky nepříliš funkční, hoódně rodinné, na stranu druhou ale vtipné, svěží, akce dosti a ušla. Skvělá muzika a líbivý vizuál. Je vidět, že jde  o film rodinný, neb smrt v podobě jakéhosi ukončení existence rozpadnutím se na atomy je snesitelná i pro mladší a útlocitnější diváky, absence drsnějších výrazů a dosti sladkobolného patosu na úkor temnějšího způsobu vyprávění, je jednoznačně určeno pro široké divácké publikum. Co dodat? Ryan Reynolds se už ze škatulky akčního, rošťáckého rebela se srdcem na pravém místě nejspíše nikdy nevyhrabe, jeho role mi už popravdě začínají dosti splývat. Mark Ruffalo už by také měl hrát něco jiného než vědce a Zoe Saldana je také ve škatulce krásná, padesátikilová, vždy charakterní a nesmírně statečná ochránkyně pravdy a lásky ukotvena natrvalo, nebo alespoň do doby, než propadne botoxu a kultu věčného mládí a začne vypadat jako svoje silikonové já. Kdo příjemně překvapil je mladý Walker Scobell, který nejenom že vypadal, jako malá kopie Reynoldse, ale i skvěle hrál a byl velmi uvěřitelný. Pokud ho nezmrší, je to velmi nadějný herecký adept. Jako celek celkem spokojenost nenáročného diváka, takže dávám 60%. ()

peetrejr

Ryan mal Deadpoola, Free Guya - tieto dobré filmy, ktoré som s ním ja osobne videl (určite má aj iné dobré filmy ale tie som ešte nevidel). Zo začiatku celkom pohodička, smrť otca, šikana celkom pohoda. A dokonca aj prvá scéna vo vesmíre je stráviteľná. Všetko sa akoby začalo kaziť keď Adam(starší) vytiahol "svetelný meč". Teda to vlastne nebol svetelný meč. Bola to len okopírovaná zbraň zo Star Warsu. Keď už hovorím o kopírovaní, tak vesmíre lode bolo strašne priemerné. Typ/tvar lode je typický pre moderné sci-fi filmy. Dve krídla, kabína a motor. Tamdadá! A máme tu 100%tne originálnu vesmírnu loď. Čierne diery a okolie bolo zaujímavé ale bráško, nie je to také maličké líznutie o film menom Interstellar? Hovoríte že ďalší originálny nápad. Dobre, dobre. Film je pozlepanina ostatných filmov a ešte primiešame Netflix. A máme takú dobrú polievočku. Béčko ako sviňa.....sorry ale musel som to dať von. Nedokážem si odpustiť tie rodinné prvky: srdcervúce scény typu: ,,Neboj, ja si ťa nájdem. Nenájdeš! Ale neboj niekde hlboko cítim, že ťa nájdem." Komédia to nebola ni z ďaleka. To už aj Red Notice bolo v komediálnom zmysle zábavnejšie. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)