Projekt Adam

• USA The Adam Project (viac)

Stíhací pilot Adam Reed, který cestuje v čase, musí nouzově přistát v roce 2022. Tam pak spojí síly se svým dvanáctiletým já, aby společně zachránili budoucnost lidstva. (Netflix)

doom.cz

Rodinné scífko pro zoufale nudící se manželky na mateřské či pro zelené vdovy? Kdyby si autoři odpustili tu rodinnou podívanou, mohlo to být slušné podíváníčko, bohužel pasáže z červené knihovny filmu dost ublížily. ()

Milsa

Splnilo očakávania. Film sa celkom vydaril. Nie je to nič ťažkotonážne, ale skôr jednoduchšie. Počas filmu sa teda dejú hlavne očakávateľné veci. Aj preto nie plných 5 hviezdičiek. ()

goauld

Rozmýšlel jsem se mezi 3 a 4.. No nakonec to je za 3. A proč??? Protože závěr. ANO - opět a zase - rodinné hovnoty a .... bejsbóól !! (ono to nestačí, že chlapec má foukadlo, ne... chlapec s foukadlem musí mít sportovního koníčka a to budto basketball (a na to by zas byl moc malej) nebo bejzból (na to může bejt malej), ale tam nějak "nehraje" to astma.... (no a co?? že by neudejchal to věčný pobíhání po hřišti??? ale dyt je to US film?! Takže MUSÍ hrát alespon jeden "národní" sport !!! (není černej, takže baket je mimo hru :-D ). A protože si klučina házel s míčkem jen chvíli, tak bylo zapotřebí (alespon na závěr filmu) divákovi toto připomenout. Tot k tomu emerickému klišééé. A ted k filmu jako takovému: No... je jasné, PRO JAKÉ publikum je tento snímek určen, takže je také jasné, že tam se "logika věcí" neřeší, protože děti logiku ve filmech také neřeší ;-) Staré JÁ navštíví omylem své mladší JÁ a těmto "JÁ" vůbec nevadí věci, které v podobných snímcích bylo -tabu-. Pak tu máme mnoho otázek na téma "kde se vzali, tu se vzali a především - JAK TO (ne)MOHLI VĚDĚT ??" Přece když někdo přijde z budoucnosti do minulosti, tak CO se pak bude dít samozřejmě se "otiskne" do budoucnosti, takže (zjednodušeně řečeno) v minulosti se činy nedají utajit, protože už se to v budoucnosti ví ;-) Takže jen tato logicka věci ukazuje, že většina cestování časem je nemožná, protože o všem co se změní se ví (a těm změnám se dá zabránit). Nicméně závěrem musím říct, že na Netflix to nebylo úplně zlý.... Akcí bylo dost, vizuální triky na dobré úrovni, takže na jedno zkouknutí doma na pohovce to stačilo ;-) ()

Hexx

O převratný film se samozřejmě nejedná, ale zábava to je, to tedy ano. Reynolds již svým mu vlastním herectvím dokazuje, že je to pane herec, plus tyto rádoby komediální snímky dokáže opravdu špičkově pojmout! A na to je zábava se dívat. Máster Hulk, neméně zdatně charismaticky přilévá do ohýnku a výsledkem jsou pěkně kapající šťavnaté špekáčky dozlatova upečené a naservírované. ()

McGuffin

Projekt Adam, The Adam Project, má za cíl zabít ženu zbohatlou na objevu cestování časem ještě před jejím zbohatnutím, dnes chráněnou robotickou armádou, kterou si z tehdy nabytého bohatství pořídila. Veselému zabijákovi Adamovi, osamělému vojákovi cestujícímu časem, pomáhá jeho mladší já, jeho dnes nežijící otec, který cestování časem objevil, a jeho dnes nežijící manželka a tehdejší vojačka. Vsázet se, jestli tahle parta svůj úkol před zrakem publika proti přesile robotů splní, je plýtvání časem. Původní scénář T.S. Nowlina, Jennifer Flackett a Marka Levina předělal do konečné nekonečné podoby Jonathan Tropper. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

tein

Pro mne to bylo mile prekvapeni. Sice prumerny dej, ale svizna akce, dobri herci a dobre zpracovani z toho delaji pohodovou podivanou. Urcite to neni nic co clovek musi videt vicekrat ale ve srovnani  s ostatnimi filmy z produkce Netflixu, Amazonu, HBO... toto stoji vyrazne nad prumerem a zaslouzi si o jednu hvezdu vic nez je prave prumer. V porovnani s hloupym az trapnym ci ubohym Red Notice je toto jak nebe a dudy. ()

petopetovic

Nechce se mi ani věřit že za projektem stojí člověk, který nám přinesl snímek Free Guy. Ryan je zaškatulkovaný Deadpool a bohužel už asi nic jiného nedokáže a nebo nemá štěstí na projekty kde by nebyl hloupoučká hláškující postava. Když jsem viděl ukázku nečekal jsem nic světoborného, ale takovéhle zklamání jsem opravdu nečekal, s chutí na tento snímek zapomenu Shawne příště prosím znovu a LÉPE!!!!  Děkuji nemám co více dodat. ()

danny79

Komedii s Raynem Reynoldsem mě většinou docela baví, ale tohle nebylo ono. Vtipné to moc není, trochu si to hraje na rodinné drama a to propojeni s jeho mladším tam chybí áje to bez emocí ()

Enon

Nevim jaký na to mám mít názor. V jádru se určitě nejedná o špatný námět a příběh, ale to zpracování je fakt špatný. Jde o nejvíc generických příběh z generických příběhů z cílem zabavit rodinky a svým vizuálem uchvátit děti. ALE… vždyť děti tomuhle ani za nic nemůžou rozumět, však cestování časem rozhodně není téma na kterém byste měli postavit celý film, který je určen primárně pro děti. Celou dobu to není nějak bůhvíjak  dobře napsaný ani zahraný příběh ale to od toho asi nikdo nečeká. Ovšem klišé je tady v každé druhé scéně, fakt tohle už si snad ani nikdo nemůže dovolit, aspoň trochu nápadu v tom přece musí být. Je tady hromada nesmyslů, nedokončených a nevysvětlených věcí, které kdybych měl tady vypsat asi bych to nikdy nedopsal. Ani žádné vystavení charakterů tu neni, prostě každý má nějaké vlastnosti a těch se drží, nevíte kde k nim přišli, nevíte nic o tom co se děje v budoucnosti ani v tý minulosti. Žádné představení světa, NIC. NIC, NIC. Dobře moc hejtim a rozebírám blbosti ale to tak strašně bije do očí. Přijde mi že v poslední době tady máme až moc filmů typu Jumanji, Jungle Cruise, Uncharted ATD. kde stačí jenom napsat jednoduchý příběh, který nebude nudit, hodit tam nějaký vtípky, hezkej vizuál, známého a slavného herce do hlavní role a máte hotový produkt. Achjo. 45% ()

Zaks

Unudená rodinná sračka, ktorá sa nedala dopozerať. Čim viac sa to chýlilo ku koncu, tým som sa väčšmi tešil, že to môžem vypnúť. ()

v3ru_z1

Největším plusem celého filmu je jeho herecké obsazení, které však k dobrému filmu nestačilo. Z počátečního nadšení přišlo během chvilky zklamání. Jen spousta mluvení a mluvení. Prakticky žádná záživná  zápletka. Zbytečně utahané, s od začátku jasným koncem. Zklamání... I když, ať nehodnotím jen záporně, musím uznat, že mě film přiměl zamyslet se nad životem, což považuji za plus. ()

Andrew88cz

Hodně povedená akční oddechovka. Naprosto parádní efekty a vkusný humor dávají této akční komedii šmrnc. Pro fanoušky Sci-fi si myslím příjemné překvapení roku. (7/10) ()

TONY

Nie najhoršie, ale ani najlepšie Efekty super, no štruktúra a príbeh mohol byť trochu lepší. Typický Ryan Reynolds vo svojom tradičnom podaní. Mohol by už zmeniť svoje tradičné okukané vystupovanie ale to už je vec názoru. Mňa osobne tento film bavil. Taká typická rodinná a aj detská rozprávka. ()

KiSsNeO

Pár dobrých momentů zastíněných tím, že to je píčovina.. bohužel.. příšerná Jenyfr Gauner a  Káča Snaživá.. .. hrůza a děs.. ()

matko2351

Tak pokial ide o akciu, beriem to. Ale tie kecy o cestovani casom to je obrovska nuda. Pritom som sa na to tesil najviac. Cisty priemer na nedelny vecer. ()

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

Jennifer Garner je zpátky jako Electra

08.07.2023

Nestačily vám multiverzní hrátky ve snímcích Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství a Flash? Pak se nemusíte obávat, Hollywood v tomhle směru rozhodně nehodlá zatím ubírat a tak nás už brzy čeká… (viac)

Seriálový Percy Jackson našel představitele

Seriálový Percy Jackson našel představitele

12.04.2022

Streamovací služba Disney+ našla svého Percyho Jacksona. V chystané seriálové adaptace populární knižní young adult série tak hlavní roli ztvární herec Walker Scobell, jenž má za sebou čerstvě… (viac)