Komisár Rex

• Česko Komisař Rex (viac)
Krimi / Akčný / Mysteriózny
Rakúsko / Nemecko, (1994–2004), 92 h 25 min (Minutáž: 45–99 min)

Tobias Moretti, Gedeon Burkhard, Alexander Pschill, Elke Winkens, Heinz Weixelbraun, Martin Weinek, Wolf Bachofner, Karl Markovics, Gerhard Zemann (viac)

Představit si vídeňskou kriminální policii bez komisaře Rexe je to samé jako chtít si nepředstavit pod pojmem Rakousko žádné kriminálky. Kdy by neznal německého ovčáka (za všechny série si ho zahráli 2 psi), člena týmu oddělení vražd pod vedením komisaře Mosera (Brandtnera, Herzogové, Hoffmana), kteří spolu s Rexem jeden po druhém brání spravedlnost ve svém okolí, často za nasazení vlastních životů? Psí představitel Rexe (Reginald von Ravenhorst) je jedním z nejznámějších zvířecích hrdinů vůbec (spolu s Lassie, Černým hřebcem, lvicí Elsou ad.) a pokud hledáte pohodový seriál pro nedělní odpoledne, určitě nebudete zklamaní. (ČSFD)

jonnybe

A klidně mi nadávejte, ale já mám tenhle seriál rád (první díly se Stockingerem). Neni to žádný umělecký dílo a někdy to bylo na hraně, ale stejně. Možná bych dal i 4 za Vídeň (druhé největší české město) ()

miky222

za epizody s Tobiasem Morettim 85% za epizody s Gedeonem Burkhardem 45% a za epizody s tím třetím trotlem 5%. Tak to zprůměrujem, 130 : 3 = asi 40. 2 hvězdy a 40%. Škoda že seriál po třetí sérii neskončil. ()

GasMask

Jako malému se mi tento seriál líbil. Bral jsem ho jako takovou hranou pohádku... Dnes? Dnes je to pro mě další připos*aná detektivka z Německa... Jediné plus je ten vlčák Rex. 2/5 hvězd... ()

migl odpad!

Tomu psovi už len chýbalo rozprávať.Tak nadľudsky "inteligentného" psa, a tak dementných NE-hercov môžu vypustiť do sveta asi len Rakúšania. Neviem akú isté nemenované TV za túto sračku dostávajú províziu,ale asi nie nezanedbateľnú,lebo to reprízujú(už XY rokov) aj 2-3 krát do roka!! Je to megasračkoidný odpad! ()

Hadush

Na relax při gaučingu deštivého odpoledne fajn podívaná...teda myslím díly s Morettim...pak už sem přestala sledovat, protože už i šikula Rex "vystřílel" všechny svoje dovednosti...:) ()

joker211

Na tomto seriáli som vyrastal a mal som ho strašne rád. Ale po odchode tobiasa morettiho to začalo upadať. Najhoršia séria bola, keď tam hrali muž s tou ženou. Mená si už nepamatam, pretože celý seriál pokazili. ()

DrobnohledX odpad!

To je teda fujtajxlhmus. Tvůrci tohoto odpadu si byli vědomi že výsledkem jejich snažení bude seriál napěchovaný zhovadilostmi tak nasadili vlčáka s pěkným kukučem a snaží se tak zapůsobit. Bohužel se jim to občas daří. ()

biteme

Neprekvapuje ma americký preklad: A cop´s best friend :) Pes je príjemný spoločník, ale ako priateľa ho môže brať možno len dieťa alebo človek, ktorý nemá rád kritiku na vlastnú osobu. Pozriem si to rada, aj dvakrát. U mňa je to lepšie ako napr. Ally McDebilová, aspoň sa to drží pri zemi. ()

Otan

Nejakčnější podívaná v rakouském podání zřejmě do výše emotivních možností tvůrců.Nejlíp hrál geniální pes.(psi) ()

valinka

Ač je mi zcela jasné,že tohle by žádný pes nedokázal a že jim to pálí občas až přespříliš,beru jako oddechovku.Jo a housku se salámem zbaští i naše psice,ovšem v seriálu mám pocit,že nbaští nic jiného.Jedna* je speciálně Terese Ann Miller výcvkářce psa. ()

zlishaack

Za epizody s Tobiasem bych dával 3* a půl. Bavil mě hlavní hrdina, zápletky ... Pro rodiny s dětmi řekl bych seriál ideální pro večery všedních dnů. Nicméně ten výplach mozku, co přišel krátce po odchodu Morettiho a to, kam to tvůrci dotáhli v konci seriálu... No tak to ne. Dvě hvězdy a basta! ()

Tumbik

Mám rád psy, ale tady ten pes občas jen proskočil oknem anebo kradl housky se salámem. Taky nedokážu pochopit, proč se tam vyměnilo tolik Rexových páníčků. 40% ()

Ondr4H

Vlčák žije něco okolo 10-12 let, tenhle už má skoro dvacet a je jako po generálce.Dojímá mně ta tajemnost epizod a rafinovaných vražd ve Vídeňských reáliích, jako dítě jsem se někdy i bál no dnes mi to připadá směšné.Nemít jako maskota nejchytřejšího psa na světě, tak ten seriál zapadne jako kočičí hlava do chodníku. ()

RanMori

Já se na to dívala jako malá a neměla jsem k tomu výhrady, fakt nevím, co bych na to říkala dnes :). Ovšem to mluvím jen o dílech s Morettim, s těma dalšíma jsem neviděla ani jeden. Strašně mě totiž naštvali, když ho zabili, ale nejvíc mě nasral sám Rex. Jen si to vemte - v prvním díle se málem utrápí, když přijde o pána a Morettiho to stojí hodně úsilí probudit v něm zase chuť do života. Pak po X letech společných umře i tento a Rex nemá nejmenší problém si zvyknout na novýho pána >:( . Prostě nespravedlnost a odbito :) ()

Pokri

Obľúbený seriál z detstva, ktorý si však rád pozriem aj dnes. Zápletky sú jednoduché, v podstate vždy viete, kto je vrah a o zvratoch nemôže byť ani reč, ale to neprekáža. Celé je to natočené ako ľahká oddychovka s nádychom krimi a v tejto rovine to funguje skvele. Nie je to vulgárne, nie je to surové, taká kriminálka pre deti. Štyri hviezdičky za prvé série so skvelým Morettim a sympatickou dvojicou pomocníkov. Potom to šlo dolu vodou a v závere som už mal rád len postavu Kunza a psa. Záverom myslím posledné nemecké diely, ten taliansky odpad ani nezaraďujem do tejto línie. ()

Duiva001

Dvě hvězdy za psa je dost, ne? Souhlasím s těmi, co si myslí, že stačilo natočit jednu sérii a dost, jelikož všechny ostatní mají prudce sestupnou tendenci. Tobias Moretti ještě jo, ale dál? Nic moc.... ()