Známi neznámi

• Česko Známí neznámí (viac)

Sladko horká komédia o partii českých a slovenských priateľov, ktorí sa schádzajú v pražskom byte, aby oslávili príchod Nového roku. Poznajú sa už dlho a aj toto stretnutie by sa nieslo v duchu klasickej silvestrovskej oslavy, keby... Keby sa nezrodil zdanlivo nevinný nápad: dať mobilné telefóny na stôl a nahlas zdielať každú správu a prichádzajúci hovor. Koľko toho o sebe nesmieme vedieť, aby sme mohli zostať priateľmi, milencami, manželmi, rodičmi...? Stačí jeden večer a z dobrých známych sa stanú neznámi. (Itafilm)

paris1999

Za mě jeden z kvalitnějších moderních českých filmů. Je to skvělá komedie, u který se každý bude smát. Děj dává smysl. Za mě 7/10 ()

roller

Obrovský potenciál nevyužit. Nejhorší verze ze všech verzí, co byly kdy natočeny. Slavná éra českého filmu kamsi zmizela. Měcháček zabloudil omylem mezi herce? ()

Janek1971

Dávám 3 za herecké výkony. Jinak adaptovat, respektive zkopírovat originál, není ukázka schopností režisérky. A dokazuje to následný počin s teambuildingem. V prvním případě aspoň kvalitní italská předloha, ale ve druhém rumunská slátanina. No nic, pevné nervy. ()

gggggg

Príjemný film, kde mi dokonca nevadilo ani obsadenie Petry Polnišovej.  Čo je mi trošku ľúto, že naši režiséri sa nezmôžu na nič originálne a nové. ()

AtemuLukas

Jako musím říct, že film to není špatný. Taková oddechovka o přetvářce mezi přáteli, kteří se scházejí a snaží se mezi sebou skrýt před ostatními své problémy až do jednoho osudového večera. Musím říct, že herecké obsazení se mi líbilo i jejich výkony. Jedině co je škoda, je to, že to je opět 1:1 okopírované dílo že zahraničí. Mrzí mě, že tam bylo málo odlišností od originálu. ()

borec_01

Příběhem dobrý, protože to nevymysleli Češi. Co se týče nějaký tý cinematičnosti, pěkné režie, kamery, tak o tom se tady mluvit nedá. Je to prostě klasickej českej film se zahraničním příběhem. První půlka filmu strašná, ty dialogy byly teda hodně slabý a trapný, to jsem od Jarchovského nečekal. Od druhé poloviny se to docela rozjelo a líbil se mi i konec. Herecký výkony hrozný, až na Martina Hoffmana a Tomáše Maštalíra. Jestli si zbytek ansáblu dokáže říkat herci, tak já jsem asi prezident. 5,5/10 ()