Večierok

Na večierku sa postupne schádzajú bývalí spolužiaci. Toto stretnutie by sa pravdepodobne nieslo v duchu ľahkého žartovania a nostalgických spomienok, avšak miesto ďalšieho spolužiaka zazvoní podomový predavač a prinesie nečakanú správu o kamarátovi, ktorý už nikdy nedorazí. Účastníci večierku sa za ním spoločne vydávajú autobusom. Počas cesty sa ukáže, že rozprávať o skutočných pocitoch je omnoho zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. (Continental film)

Marze

Tato nezavazna legracka bavi hlavne komunalnim humorem. Cim je divadelni stylizace vyraznejsi, tim vice se miji s filmovou reci. Jde o komedii konverzacni, be situacni i kdyz se dej presune ven na zahradu. Osvezi humor nekorektni jako treba "Kdybych si chtel poridit pomocnika v domacnosti, tak si poridim 18 letou mulatku. ()

korbitch22 odpad!

Karel Roden prohlásil, že má svůj jistý herecký standart. Ano, poslední roky se jeho standardem staly naprosté žumpy. Chápu, že v Čechách to nemá lehké ale vážně se herec jako on, který hrál Rasputina v Hellboyovi nebo pracoval s Guyem Ritchiem musí ponižovat v takových sračkách? Suchánek je naprostý kokot a jeho komediální schopnosti umřeli před dvaceti lety v půlce natáčení Tele Tele. A o takovýhle sračky my teď musíme zavázet na Netflixu. ()

honajz

Tenhle film mě pěkně nas... naštval. Začne naprosto skvěle, těším se, jak se propletou jednotlivé nitky, ale místo toho dostanu prodejce vysavačů a jeden pohřeb. Z docela slušně rozehrané, poněkud cynické, ale pořád s nadhledem brané záležitosti o nějakou výpověď se tak po půl hodině stane snůška rádoby vtipných canců ve stylu Partičky a z do té doby sice ne nijak chytré, ale přece jen obyčejné ženušky, se najednou stane opilá blbka, a z holky, která hrála vše na kozy a sex, ale jinak mluvila docela rozumně, se najednou stane totálně vypatlaná blbka. Jediná zajímavá postava, přehlížený Richard v podání Rodena, takový jako "idiot", který má tu horně středostavovskou "idylku" rozčísnout, který byl zajímavý i tím, že žije v sektě, se najednou změní v nácka - což ostatně i postava Taclíka. A já si říkám, poté, co se podobné téma objevilo i v Jedna ruka netleská, na čem pražští filmaři a herci nakonec v reálu fakt ujíždějí? Jinak - pár fórků tam je povedených, tak jeden za půl hodiny, možná dvacet minut, Vilhelmová-Dyková svůdně vrtí zadeč... zadkem, a jde jí to, kamera obstojná na tu televizní výpravu. Jinak opět úlitba a opět teplý chlap. Asi jsem chodil do jiných škol a tříd, protože tam jsme nějak byli teplaprostí. Největší průser filmu ale je, že nedrží pohromadě, nakonec odnikud nikam nejde, a když v poslední scéně Rodenova postava zareaguje konečně lidsky, v titulkové scéně má autor potřebu ji hned totálně shodit. Do háje s tím. ()

claudel

Tohle je hodně zlé... Neříkám, že všechno, ale v cca druhé polovině padá kvalita i vtip hodně dolů a sklouzává k trapnosti, včetně zvláštního závěru. Co mi ze snímku utkví - asi ožralá Vilhelmová, která tuhle část zahrála skvěle a pár vtipných hlášek. ()

Necrotongue

Michal Suchánek mě i přes slabší rozjezd dokázal pobavit svou Národní házenou, takže jsem si řekl, že by to mohlo vyjít i tady. No, nevyšlo. Snímek se totiž nesl v převážně trapném duchu, kteroužto atmosféru sporadicky narušovaly závany podařeného humoru. S herci to bylo složité, protože jejich výkon pokryl celou škálu od skvělého Karla Rodena, kterému jsem jeho náboženského pomatence bez problému věřil, až po Mariána Čekovského. Šlo o záležitost, u níž jsem si jistý, že už se u mě nedočká reprízy, protože už ji podruhé prostě nechci vidět. Podle mého názoru šlo o špatný film, přesto jsem ho nezodpadoval, protože už u nás vznikly mnohem horší hrůzy (viz. Eva Toulová), které k mé smůle nedokážu vytěsnit z paměti. / Poučení: Tentokrát jde o citát přímo z tohoto snímku, protože bych na nic lepšího nepřišel: "Lidská paměť je jako Sten Gun, selže, když ji zrovna potřebuješ." ()

Morholt

Povedených fórků moc nebylo a pokud stojí něco za řeč, tak je to ožralá Tatiana a následná Langmajerova tiráda. I Roden v poměrně netradiční roli měl potenciál. Ale bohužel zůstalo jen u toho. Nedrželo to pohromadě a postavy většinou vypouštěly úplné sračky. Tohle se Suchošovi nepovedlo. 25% ()

Gary

"Co je na drogách smutnýho? Feťáci jsou veselí lidi!" Jen maj pak asi zkreslený vnímání. Netuším, jak to fungovalo na divadle, ale tohle je nelogický, ochotnicky zahraný (Karel ne, za Karla ta hvězdička), tralalaaaaa, autobus a k tomu ta mile legrační hudba...a spolužák měl přezdívku Prasopes. Cha! ()

Marsik

Bizár jako prase, ale celkem dobrý. Čekal jsem to mnohem horší, současných 35% odrazovalo. Nedá se říct, že by byl Suchánek úplně mimo. Jeho humor je dost specifický, a kdo ho nikdy nemusel, tak mu na chuť teď tuplem nepřijde. Já jsem se osobně dobře bavil, byť některé humory byly dost přestřelené a za hranou. 65% ()

petrsv

1. polovina ještě docela dobrá, pak začalo převažovat drama a komedie to už prakticky nebyla. Kupodivu mi nevadila Dyková, role jí sedla. Herecky v pohodě, ač teda nevím, proč se do každýho českýho filmu musí tahat nějakej Slovák, už mi to přijde jak v USA s Černochama. Příšerná hudba. Nejsmutnější je ale fakt, že komedie už točit evidentně neumíme. ()

Remedy odpad!

Když máš retardovanej scénář a provinile se přiusměješ u antisemitskýho "vtipu", tak dojdeš k závěru, že tě nespasej ani Roden s Langošem. Tohle bolelo a to jak v hlavě, tak na prdeli. Nevím, o co se Michal Suchánek snažil, ale takhle už prosím nikdy. Amatérská záležitost se známými herci, ze které jde cítit ta nejmíň vtipná (rozuměji velmi trapná) Suchánkova poloha. [5%] ()

halogenka odpad!

Vypnula jsem to po prvnich trech radobyforech o gayich a hazeni holkam prasku do piti. Je fakt smutne, co Suchankovi prijde vtipne. Misto toceni takoveho filmu si radsi mel dat facku na probrani. ()

sofiapetra

Jedním slovem: strašné. Téměř v každé replice mi bylo stydno za ty herce. Nechápu, proč takovou srágoru neomlátili Suchánkovi o hlavu, proč mu v tom hráli. Jestli si chtěl zkusit napsat a natočit film, měl tento scénář vyhodit a začít znova. ()

dyfur odpad!

......nenudil som sa...len som žasol čo je to za kravinu...očakával som hrubý humor ,ktorý moc nemusím, ale povedzme  raz za čas....ale neprišiel ani ten jednoducho ""BEZHUMORIE ""- trápne -netreba viackrát vidieť....P.S. Karel Roden je rád prezentovaný ako veľký herec - no toto mu jeho reputáciu nezvýši v takejto žumpe hrať.... ()

Kosmik

Pár samostatných fórků vytržených z kontextu pobaví. Ale jako celek je toto scenáristicky i režijně absolutně nesoudržný slepenec. ()

M.i.k.e

v jádru smutný film se smutnými postavami,které ale pronáší dialogy,které jsou vtipné a chvílemi dost dada.Na Večírku je hodně vidět jeho divadelní původ a platí pro něj,že to co funguje v rámci divadla nemusí nutně dobře fungovat ve filmu.Suchánek,kterému to asi dle jeho slov bylo jedno,tu ukazuje obě své komediální stránky - tu trapnou,kde nezná hranice a neví kdy přestat,tak i tu vtipnou,kdy dokáže mnohdy pohotově a vtipně reagovat (tady je to nejvíc vidět na postavě Marka Taclíka).Přes to všechno je za mě Večírek mnohem menší průser než sem čekal a po všech těch depresivních filmech na které jsem v poslední době narážel sem se u něj až překvapivě slušně bavil...60% ()

angel74

Kupodivu mi to nepřipadá tak hrozné, jak zde mnozí zmiňují. Některé pasáže jsou opravdu vtipné (i když takovým tím Suchošovým lehce nekorektním způsobem) a hlavně tedy výborně zahrané. Občas trochu zamrazí z té podoby s nepříliš povzbudivou realitou... Myslím si, že se teď u nás točí daleko horší komedie. Tahle je celkem neškodná. (50%) ()

HorrFi odpad!

Jasnej adept na nejhorší českou komedii roku 2021 a přesná ukázka toho, že film daj do kin v dnešní době opravdu kdekomu a proto by se měl Míša Suchánek držet herectví.. klasicky napíšu, že vidět to v kině, tak jsem nasranej až do Vánoc.. ()