Éile, Fjall a Scían potřebují peníze na svoji výpravu, a vymyslí proto riskantní plán, který se jim ale vymkne z rukou. Merwyn odhalí velké tajemství. (Netflix)

kenkaku

No konečně. Už jsem myslel, že tabulky na homo-elfy zapomněly. Díky tomu totiž mohli nafasovat peníze na nějakou to další CGI (halucinogenní výjevy něco stojí) a solidní bitku v bance. Nicméně to je tak jediné. Na to že je seriál v polovině, se prakticky ještě nic nestalo. ()

fabecc1222

Tak jsme v půlce a máme konečně představeny všechny hlavní postavy. Děj šíleným způsobem kopíruje Společenstvo prstenu, a naše parta se tak už skoro kompletní může vydat směle k cíli. Kdyby byla série jen čistou akční rubačkou, tak by to bylo i vesměs ok, ale jakmile se tvůrci pokouší o nějaký větší děj a dialogy mezi postavami, tak je to prostě bída. Nemluvě o tragickém hereckém obsazení (Avallach). ()

psychoJoa

Pořád se děj posouvá pozvolna, kostýmy jsou pořád peckovní a bojové chorea to zatím pořád celé zvládají táhnout. U téhle epizody už mi sice několikrát povyjelo obočí, ale pořád je to stokrát lepší jak zaklínač 2 - takže slavíme úspěch. Zároveň se ale začínám děsit toho, že se ve velkém zmiňují poměrně stěžejní postavy ze zaklínačské ságy - tak jsem to snad nezakřikla. ()

tomik99

Ani jsem moc nepochopil, o čem ten díl měl být. A vlastně nic moc jsem si z něj neodnesl. Nějaká nesourodá parta se dává dohromady, nikdo neví proč, motivace na bodě nula, scénář se ani nesnaží. Maximální nuda. ()

Kimkong

Po prvním šoku z prvního dílu jsem si již na děj a obsazení zvykl. Parta hrdinů se kompletuje. Císařovna je úplně mimo. Padouch sbírá další moc. Nějaký ten souboj. Hraní si s portály a nový ztrážce. ()

Dawe2

Gay splněno, nakřížili jsme Saurona s Willem z His Dark Essential a jedeme dál :-). Dá se to. Nádherný vizuál, to Netflix umí, s některými jinými věcmi už to ale občas skřípe. ()