Bojovníci se setkají s Meldof a její milovanou Gwen a pak vyrazí na nebezpečný rozhodující souboj. Na světlo vyjde pravda, vzplanou divoké vášně a někdo se musí obětovat. (Netflix)

tomik99

Tahle epizoda v rámci mezí celkem šla. Ale upřímně to není žádná výhra. Postavy extrémně nesympatické, nikam to nevede. Ta celá různorodá družina je naprosto příšerná bez špetky nějaké soudržnosti. Láska mezi dvěma hlavními postavami vyčarovaná ze vzduchu. Na tomto seriálu je toho extrémně špatně, že se ani nedivím, že ho sám Netflix sabotoval. ()

fabecc1222 odpad!

Tady tohle né, to už vážně né. První dva díly ještě šla ta akční část série, ale tadyto už fakt né, to už je moc. Máš čtyři díly, a třetínu jednoho vyplejtváš na předZaklínačskou rozlučkovou párty s dialogy ohledně toho, jak moc tě něco inspiruje, a jak moc koho miluješ, ještě ke všemu napsané zřejmě rozjířenou patnáctkou. Tohle bylo zrané na přeskakování jednotlivých scén, tady mi bylo za tvůrce stydno. Na druhé straně barikády stále straší příšerný Alavach, doprovázený tragikomickým záporákem, těsící se na to, že to bude "Zajímavé". Konec, rychle pryč, ať už je konec, tenhle díl to poslal do úplné parodické sféry. ()

kenkaku

Ten casting mě rozčiluje čím dál víc. Neskutečně to ruší. Obzvlášť když děj je brutálně nudný a mám čas si všímat hovadin (jak se spolu baví sourozenci o matce…, sourozenci kteří by geneticky z jedné matky nevylezli ani kdyby obskočila všechny barvy duhy). Smíchy jsem se udržel, při pohledu na “maskování v brnění” u trpasice (jí tu zbroj na počkání překovali na dětskou velikost nebo co?) nebo ta čokoláda s dredy v první řadě. Velmi nenápadné. Zcela zapadla. Dál. Neustále se o něčem blábolí (co kdo viděl, zažil, udělal). A mě je to úplně jedno. Pak je hned vidět jak je to CGI neskutečně laciné a béčkové. Pak samozřejmě hudební vložka… PROČ? Jediná hvězdička za informaci “kde se vzal, tu se vzal Vědmák”. ()