Hlavní hrdinkou napínavého dobrodružství je třináctiletá Nicol Stoneová, dcera velmi bohatého šéfa počítačové firmy Raymonda Stonea. A hned od počátku je jisté, co je zač. Rozmazlený, hubatý, ukňouraný spratek, kterého nesnáší úplně všichni kromě otce, ovšem ten svou lásku nedává najevo, tak jak by bylo třeba, takže se Nicol užírá tím, že ji nemiluje a je o to nesnesitelnější. To všechno se ovšem v následujících hodinách změní. Soukromý tryskáč, který pro ni otec poslal, je sice luxusní stroj, pilot však udělá chybu, když vletí rovnou do silné bouřky. Letadlo zasáhne blesk a nejenže těžce poškodí, ale připraví o vědomí oba piloty, i všechny kdo s Nicol cestují. Jediná ona zůstane při vědomí, protože si zrovna náhodou hrála s kyslíkovou maskou a měla ji nasazenou. A ona jediná také může letadlo zachránit. S pomocí mobilního telefonu najde pomoc a za pomoci kontrolní věže, která jí pomáhá letadlo pilotovat, se snaží udržet stroj ve vzduchu a bezpečně s ním přistát. Nečekané a nebezpečné dobrodružství dívku zcela změní. (oficiálny text distribútora)

xaver odpad!

Rozmazlenej spratek se během chvilky stane neohroženým hrdinou. Céčkový film s déčkovým hereckým obsazením a efkovým režisérem. ()

Milan25

Třináctiletá děvenka přistane s dopravním letadlem a ještě zachrání celou posádku. Proč ne, běžné trávení volného času teenagerů. ()

gumbo odpad!

Hehe. Přírodní zákony - co to je? Chtěl bych mít taky takovou sílu jako ta holka, přeci jenom utáhnou bezvládné tělo je výkon. ()

lxbch odpad!

Dlouho jsem nevěděl, jak se tenhle film jmenuje. Přišel jsem na to teď víceméně náhodou. Pro mě je to totiž jeden z nejpříšernějších filmů, co jsem kdy viděl. Jako nechtěná komedie je to docela dobré, ovšem jako vážně míněný film je to naprostá a armageddonická katastrofa totálně demortalizujícího charakteru. Dneska dokáže s Boeingem 737 přistát asi úplně každý. Před chvílí jsem si poslal do ČSA mail s životopisem a očekávám, že mi přijde pozitivní odpověď. Vždyť teď už vím, jak vypnout autopilota: baseballovou pálkou! :-) ()

duffi odpad!

Ani si nepamatuju, kdy jsem dal naposledy hodnoceni "Odpad!", tenhle film si ho ale zaslouzi, to je opravdu hruza a jsem rad, ze jsem ho nevidel cely, to bych asi zmalomyslnel. ()

lift666

no tak nevím,ale mně to jako odpad! nepřpadalo.Je to vlastně můj 1. "letadlový" film a mně se líbil svou dramatičností.Je pravda,že scénář je hroznej,ale...rozhodně není na škodu to zhlédnout ()

spacemaster

Nedám tři abych se neztrapnil, ale mě se to celkem líbilo :D Samozřejmě to mělo své mouchy a jednou mi stačilo, ale prosím vás, buďte trochu shovívaví. ()

radimhasalik

Když jsem film viděl jako teenager, tak se mi líbil. Nedávno jsem si ovšem zkoušel letecký simulátor na počítači, který hodně sází na realističnost. Vzlétnout a přistát s letadlem není ani v tom simulátoru jednoduché. V realitě by to prostě laik nezvládl a letadlo by se nejspíše rozbilo o zem. ()