Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

drackula

Slušný štandard, ktorý výraznejšie nenadchne, ale ani neurazí. Jamie Foxx je vo svojej úlohe skvelý a pridáva filmu ešte jeden cool bod navyše. 70% Netflix ()

blackkocour

jo jo, je tu Pája Lišška, a soubor těžkých asociálů s nadliskejma schopnostma, ale kurva na co, když ten film se neumí rozhodnout jaký žánr chce vykrádat, nedrží tvar ani délku, je to jen vyzáblej kus kokota.. ()

Lukoboss

Jak se může stát, že takoví dva herci vlezou do takovýho blábolu?! Asi prachy (klasika), jinak nevím. Oba mám vcelku rád, jejich filmy bývají fajn, ale tady se kluci netrefili. Nepomáhá tomu scénář (je to prvotina a je to znát), protože už od první scény, kdy si týpek dá "drogu" a vzplane (doslova - ano, je to sci-fi, ale působí to neskutečně tupě), budete tušit, že to bude kravina. A vůbec nejhorší je, když vás film přestane bavit... cca po hodině jsem přestával dávat pozor, bylo mně jedno, co se stane, a tohle není nikdy dobře. Navic jeden ze záporáků vypadá jako nepovedenej Serj Tankian, až se mně chtělo smát. Nene, příště znovu a lépe! ()

Soweek

Netflix má smůlu / štěstí na špatné scénáře s dobrým nápadem ( Old Guard, Spenser Confodential, Bright apod. ). Trochu to na mě působí, jakoby si Netflix vyzobával odložené rezervní scénáře áčkové produkce Hollywoodu, do kterých si nikdo kvůli nedotaženému scénáři nedovolil dát peníze a sám do nich poměrně dost investoval. Mohla to být velká pecka. Mohla... ()

sedm.1

Ambiciózní Netflix projekt, který nelze označit za nic jiného, než jako jednu z nejpromarněnějších šancí na vážně parádní jízdu, vycházející z opravdu ojedinělého, nápaditého a zábavného námětu, z kterého ale prostě tvůrci vymáčkli vážně málo na to, aby se mohlo jednat o skutečně efektní, zábavnou, akční pecku, kterou to mohlo za jiných okolností být. V první řadě je ale opravdu nutné zmínit, že celá základní myšlenka filmu je fakt perfektní a originální, ta mě vážně zaujala, ale její využití prostě zdaleka nezafungovalo, scénář je poslepovaným puzzle, který ty nejpůsobivější ingredience spláchla do hajzlu, případně je jen tak pošimrala, a do popředí se dostávají nevýrazné a nepodstatné věci, které nezpůsobují nic jiného než roztříštěnost a nezáživnost celého filmu, což znamená, že místo aby se jednal o nepřetržitou směs akce, efektů a drsných, výrazných a nekompromisně hláškujících postav, tak film nabízí jen rádoby zajímavý děj, plný zbytečných řečí, nepůsobivých dramatických scén a nefunkčních emocí, bez tahu na bránu, dále pak tvůrci naprosto selhali ve využití oněch pilulek ve filmu, které nabízeli nespočet dech beroucích a strhujících momentů, ale až na dva, tři případy se jedná o jejich totální ignoraci, z veškerých, nutno podotknou, velmi zajímavě obsazených postav, se stali mdlé a nezajímavé figurky, jinak zamrzí i absence jakéhokoliv překvapení, či nějakého vážně výrazného zvratu, a přeslazený, přehappyendový konec tomu též určit nepomohl. Pokud bych měl ale každopádně přeci jen označit něco za pozitivního, tak bych asi zmínil poměrně syrově působící atmosféru a pár povedených efektů, což už nicméně ve výsledném, bohužel vyloženě průměrném dojmu, nezachránilo ale stejně nic. ()

kenkaku

Celý film prakticky pracuje s myšlenkou “super-schopnost v tabletce”. Na to nabaluje růrzné sekundární elementy (pomsta, spiknutí, atd.). Jako celek je to zcela normálně koukatelné bez větší újmy. Na zadek se z toho neposadíte, ale urazit by neměl také. ()

iXtr3m3

Nakoľko je to dosť podhodnotené, tak dávam síce slabšie štyri hviezdy, ale predsa len štyri. Pôvodne som chcel len tri silnejšie, ale tých 53% si to fakt nezaslúži, pretože napriek tomu, že je to stále viditeľný Netflix, tak to malo aj grády, aj efektíky, kombinácia X-Men, Avengers a Fantastic Four, vo výsledku sme dostali takú černošskú variáciu na Push, ktorá ale predsa len mala už aktuálnejší look. Jammie aj Joseph sa mohli snažiť, toho priestoru tam nebolo až tak moc, pretože niečo si zobrala aj tá malá pizda, ktorá práve ten film ťahala smerom dole. Byť to dospelý film, tak ju vystrihnú. Škoda ako vždy potenciálu, pretože bol vysoko a znovu zostal tak na polceste nenaplnený. ()

666Carnage

Další projekt Netflixu, který měl navíc. Jako mít v hlavní roli Foxxe a Gordon-Levitta už je docela bomba samo o sobě, tak proč to takhle zazdít? Nápad opět zajímavý a akční scény super i když nevyužité do plnosti své krásy, tady i soundtrack nebyl špatný ale ten film měl prostě na víc. Film má skoro 2 hodiny a zase tolik toho nepředvedl což je škoda. Třeba příště a nebo třeba taky ne. 60% ()

Hanys_ odpad!

Imho nejhorší film roku. Absolutně bez nápadu (to nejzajímavější je vykradeno odjinud), nudné a smysl nedávající akční sci-fi. Foxx s Josephem to nezachránili. ()

Paity

Dávám tomu tři hvězdy za originální námět, dávám tomu tři hvězdy za to, že se na to dalo koukat, mělo to spád. Scénář ale chabý, dvojice hlavních "hrdinů" hodně nesourodá a nešlo jim to. ()

Mitin

Gordon-Levitt a Jamie Foxx jsou skvělí, ne že ne. Avšak nic víc, co by stálo za to. Nápad s pilukama, ehhm, tyhle superheroes věci už začínají být absolutně nudný. Nevidíme žádný fresh nádech, nějaký koření, inovace k těm superschopnostem! Akce nebyla vyloženě špatná ani nudná, ale vše na jedno brdo - "me take pill, me smash!!". Další Netflixovka, na kterou si za týden nevzpomenu. ()

Prochy38

Netflix si jede svou klasiku. Všechny dnes potřebné body splněny, můžeme zase pustit něco ven. Super téma, i když na základě dobré myšlenky naprosto nedomyšlený zbytek. Nikdo neví, co to s tebou udělá, ale nějak to těm lidem šlape, jak potřebují... Postaveno na dvou sympatických obličejích. Zajímavé, nudné ne. Ultra nepříjemná "hrdinka", ale to už jsme si taky zvykli. Překvapilo, nezklamalo, ale... ()

Klajnik odpad!

Možná bych tomu měl dát jednu hvězdu za téma, ale jebat, když se ho tvůrci nepokusili ani pořadně rozvinout a vyhrát si s tím. Mohlo to dopadnout aspoň jako slušný béčko na způsob Bright, ale tohle je strasně nudná sračka s nepříliš dobrými efekty, akcí, střihem i bezvýraznými kulisami, ale za to je tam celá řada zcela nezajímavých postav. Díky tomu, že ten film vyloženě podkuřuje negrům (přičemž ten blow za moc nestojí), mě ani moc netrápí, že tomu dávám odpad. ()

Zombi

Slušné obsazení, pěkný vizuál a triky, ale škoda nevyužitého potenciálu co se týká toho světa a využití schopností. Příběh je jednoduchý až moc. Celkově 3 hvězdy. ()

Ollie235

Upřímně moc nechápu, proč by kdokoliv s kapkou rozumu (a některé z postav se přinejmenším tváří, že jej mají) kvůli pouhým 5 minutám možného zisku náhodné superschopnosti riskoval život, ale když dám tyto úvahy stranou, je Project Power docela zábavným chaosem. Foxx s Gordon-Levittem jakž takž zvládají film utáhnout, bohužel k nim zcela chybí výraznější záporák. Potěší pár akčních scén a prvek překvapení při užití pilulky každou novou postavou. Na nic víc než průměr to nestačí, ale nutno říct, že Netflix již přišel i s daleko horšími kousky. ()

Milky.

Blackflix si najmul nějaké lepší herce a rozjel to v černém. Teda chci říct ve velkém. Ale to je asi jedno. Po filmu ani pes neštěkne, o nic tam nejde, postavy se chovají jak idioti. Taky mě zaujalo klasické afroamerické poselství, co je v životě důležité. Něco se naučit ve škole? Ne pyčo, vyser se na školu, nigga, běž na ulici rapovat a jsi v cajku. Věřím, že s tímhle přístupem už většina Émeriky žije a taky to tam tak vypadá. Akorát ta myšlenka tabletek a sil je zajímavá a má potenciál. Project Power ten potenciál ale úplně projebal. Poděkujme politické korektnosti. ()