Bývalý voják, policajt a teenagerka se náhodou potkávají v New Orleans, kde pátrají po původu nebezpečné drogy, díky které lidé nakrátko získávají superschopnosti. (Netflix)

Flory14

Trailery mě dost zaujaly, vypadalo to na slušnou akční jízdu, se zajímavým nápadem. Hlavně myšlenka, drogy která vám dá schopnost na pět minut a nevíte kterou schopnost dostanete, přímo vybízela ke skvělým twistům. Bohužel nápad nebyl vůbec využit a byla to dost nuda. Velice podprůměrná akční kriminálka bez žádného zajímavého efektu. Tlačení dětského charakteru v ději, kde se bojuje s drogovým kartelem a mezinárodní organizacemi, je prostě směšný. Aneb malou holku nejsou schopni zabít nájemní vrazi ani policisté. Jak jsem dříve měl rád Jamieho Foxxe, tak mi začíná připadat že se stává parodií sebe sama. Hraje pořád stejné role a už to zkrátka nebaví. Záporák? Ani nevím že tam nějaký byl. Akce nebyla nějak zvlášť dobrá, maximálně jedna pasáž byla jakž takž originální. Tak proč vůbec dvě hvězdy? Nebyla to až taková nuda a docela to uteklo. A jediný opravdu světlý moment byl, sympaťák Joseph Gordon-Levitt. Jeho scény a dějová linka byla zajímává, být to jen o jeho lince film mohl být i dobrý. Jeho scéna s matkou byla fakt vtipná a to nejlepší z filmu ( což nevím zda je pochvala nebo špatná vizitka filmu). Dvě slabý hvězdy a jen dík Josephovi, jinak slabota. Netflix by raději měl sypat prachy do dramat, který mu jdou o dost lépe. ()

papadoce

Super hrdinská droga alebo ako byť X-Men na päť minútiek. Netflix neprišiel s ničím originálnym, to si povedzme na rovinu. Vlastne sa jedná o prvoligové vykrádačstvo X-Menov, čo zrejme filmu najviac ublížilo pri miestnych hodnoteniach. Ale to nie je ten hlavný dôvod, prečo sa ja nevyšplhám vyššie ako na tri superpowerské. Hlavný dôvod je málo akcie. Do stotrinástich minút superschopností musíte dnes natrieskať násobne viac kvalitnej akcie než tomu bolo v tomto prípade. Na druhej strane, tá akcia, ktorú sme mali možnosť vidieť, bola hravá, namakaná a vyslovene svižná. Len jej bolo málo, málo, málo. Je to škoda. Dobrý výber hercov si zaslúži pochvalu. Trefa do čierneho, aj keď Gordon-Levitt je biely jak smotana. Dalo sa na to celkom slušne pozerať a po Old Guard je to pre Netflix rozhodne vykúpenie z najhoršieho. Určite by si to zaslúžilo 3,5* alebo 65% poctivých, no skrz nedostatok akcie som sa rozhodol, že tentokrát ja nebudem naprávať čo ste tu vy do*****i a ostanem na troch. Nie som sklamaný, ale potenciál filmu naplnený nebol. ()

Clark_Kent

Jenom samotný název, vypovídá o to, že jsem si to vlastně i docela užil. Power je něco co nemá každý, proto se kolem toho mele tolik lidí. ()

Shitonit

Ntflusáckej meganášup, kterej mě dvakrát na začátku odpuzoval tou přiblblou atmoškou, s černoškou a kokotským Mlokem. A zároveň mě to dvakrát dokázalo vytáhnout z nasupenýho nasrání, že hledím na kokokotinu, dokázalo to přetavit chuť rozmlátit tele na pocit dokonalých uspokojení. Téměř dokonalýho. Jen mi ke štěstí chybělo, aby mi z telete vypadla blikavá pilulka, a já bych pak někomu načechral Zadek! :-) ()

Brooks

Myšlienkovo a produkčne chudobnejšia alternatíva X-menov. Teda presne to, čo čakáte od Netflix blockbusteru. Efektnejšie zostrihané, špinavší režijný prístup, občas záblesky cool akcie, dobre obsadení sympaťáci Foxx a Gordon-Levitt versus triková nevyrovnanosť, scenár, ktorý zarazí svojou naivitou, oslími mostíkmi v deji i absenciou kvalitného záporáka, ale hlavne dlhodobo najväčší problém Netflix filmov, chabá dramaturgia. Kvalitou by sa Project Power dal porovnať s poslednými dielmi mutantskej ságy, ale mne pripomínal skôr podobne bezkoncepčný a dnes už zabudnutý Push s Chrisom Evansom. ()

celticek

Čím déle se na to člověk dívá, tím je to horší. Nástupy drogy jak z Requiem za sen nebo spíš z Všemocného. Do obou filmů to má mega daleko. Pobavil mě borec při vloupání do banky a jeho mimikry. Méně zábavná byla přeměna jednoho z hlavních dealerů na mix Hulka s Hellboyem. Hraje se to na něco, co to není. Obsazení slušné. Gordon-Levitta rád nemám ani trochu, ale ten Afroameričan má navíc. Foxx nebo jak je mu. Slaboduché. Nevermore. ()

Solverino

Pohádka o chudých a neúspěšných niggas, co místo učení chtěli rapovat a dealovat drogy... no slušná sračka. Pár pěknejch efektů to nemůže zachránit. Nesympatický herci, jenom jeden běloch, trochu rasistický bych řekl... velká slabota a nuda. ()

Mamlas odpad!

Kdyby to bylo natočeno tak před 40 lety a jednu z hlavních rolí nehrála až tak odporná a hnusná černoška, asi bych dal takové zoufalé kokotině 1 hvězdu. (4%) ()

SAINTS

Vo svojej poctate,je Project Power filmom zo starej policajnej školy.Jednou z postavičiek je policajt Frank,ktory sa snaži dostat drogoveho krala,dalšou je otec ktory patra po svojej dcere,ktoru uniesli zločinci a tretou je mlade dievča,ktore predava drogy na ulici,lebo nema prostriedky na liečbu chorej matky.V uliciach New Orleans sa nediluje kokain ani heroin,ale technologicky vyspela kapsula po ktorej užiti ziska človek superschopnosti na 5 minut.Project Power spada do novej kategorie pôsobivo natočenych filmov určenych na domace sledovanieCelkom dobra popcornova zabava. ()

george82

No na to jaké obsazení film má, tak jsem čekal malinko víc. Ani ne tak po dějové linii jakožto po hereckých výkonech. Celkově to byl průměr. ()

Mateyf.Iks

Dve hvezdy za fx, ktery jsou fakt skvely, to se musi nechat. Musim rict, ze me zacinaj srat posledni velky akcnaky Netlixu (krom Extraction). Jen na efekt a jakoby se zapomelo na to, ze pribeh je kurva hlavni. A taky to, ze na zacatek daj cameo MGK, postavej na tom celej marketing a that’s all? Jo a prijde to jen me, nebo Gordon Levit nam nejak do krasy nestarne? :D ()

Hemlock

Víceméně jsem dostal to, co jsem od toho očekával. Akce i efekty slušné a především oceňuji velice dobře zvolené herecké obsazení - prostě pohodový akční film, u kterého se nudit nebudete. Tři tablety a solidních 60%. ()

johnsnow

rozhodne podarený film. Hlavná trojka je fajn, príbeh je slušný, síce sa mohli vyhrať viac so schopnosťami aké vám pilulka dáva ale zle to rozhodne nevyzeralo. Akcia slušná a krvavá. Pokračovanie by som prijal. ()

Nathaniell

Všimli jste si, kolik negrů do toho narvali? Twl, chvílema fakt na sílu, prostě absolutly nerg frendly, twl. :-D :-D :-D Dokonce i Joseph Gordon-Levitt je na obálce přemáchlej ve vysokooktanový naftě. Ale aspoň to černý pozadí za titulky nepůsobí tak kýčovitě a Netflus se ani nemusí tvářit, že je to schválně... No a ještě k mínusům: Ta černá pipka nemá žádnou chemii, ale je fakt nesympatická. Joseph Gordon-Levitt je dost dobrý charakter, hraje skvěle, ovšem jeho potenciál nezranitelnosti mohli tvůrci ukázat o dost lépe.. Rozmělněnost příběhu (zkrátit o půl hodiny možno) mi sice poskytla příležitost odepsat Danielu Landovi, ale to zároveň mohlo počkat... Na druhou stranu co do kladů: Jamie Foxx je naprosto precizní. Od Djanga tohodle negra miluju a NEZKLAMAL. Ačkoliv to sám zrovna nevytrhne, uznám taktéééž, že jistá kvalita provedení u drogy i několikrát byla a celkem i stála za to... ... Každopádně je však Project Power projektem, který svůj potenciál - svoji sílu - nevyužil a to ani na 25%. Aspoň podle mě. Pokud bude dvojka, možná na ni mrknu... no a možná taky ne. Nevím, nějak mi na tom nezáleží... ... ... Dát tomuhle filmu plnou palbu je podobná blbost jako mu dát odpad. Já Netflix nemusím a tak jsem rozhodoval mezi 2-3 ... ... A dávám 2*. Proč?:: Protože to nikomu nedodoručím, znovu to vidět nechci a když se mě na to někdo zeptá, odpovím mu/jí: "Hele, je tam mrda negrů a Jamie Foxx je hustej. Potenciál nic moc..." ... ... 2* ()

HEED

Typická netflixovská barevná (tím myslím barevné filtry před kamerou) kvašárna, která ale celkem svižně odsýpá. Tu a tam chvílema přijde nuda. Zachraňují to však herci na všech frontách, obzvláště Foxx/Levitt. Hodně se mi líbilo že se jedná o solidní eRkový nášleh, kterým se sice dost šetří. Na druhou stranu nepůsobí tak nuceně. Prostě když už se k něčemu schyluje, tak to je zabráno se vším všudy. Rapování nemusím, ale ve filmu mi nijak zvlášť nevadí, když to není jen o tom repování. Ale stejně Soudce Dredd byl se svým SLOW MO lepší. ()

jprmusic

jseš mladá, jseš černá a jsi žena - v čem vynikáš? Rapuju ..... ježíši to je sračka (.... víno, namířím si to přímo .... ) proč musej vždycky všechno posrat takhle debilně napsanou postavou .... ()

KillHurt

Lehce zapomenutelná akčňárna, která má dobrý nápad, ale nedokáže ho využít. Samotný děj je klišoidní a plytký. Rychlá jednohubka, která má zabít čas. Účel splnila. ()

jokino

Trailer pre mňa vyzeral dosť dobre a sľubne. Nakoniec z toho však vzišla strašná sci-fi zlátanina, ktorá bola nudná, nesympatická, nezáživná, trochu chaotická, neupútala ma ničím. Povedal by som, "X-Men", len "nápadom" prezliekli kabát. A dosť sa divím, že Foxx a Gordon-Levitt, sa na takéto niečo dali.. ()