Labková patrola vo filme

• Česko Tlapková patrola ve filmu (viac)

Keď sa ich najväčší rival Humdinger stane starostom neďalekého Adventure City a začne robiť zmätok, Ryder a všetci obľúbení hrdinskí psíkovia zaradia najvyššiu rýchlosť aby čelili výzve. Zatiaľ čo jedno šteňa musí čeliť svojej minulosti v Adventure City, tím nájde pomoc u nového spojenca, dôvtipného jazvečíka Libertyho. Spoločne vyzbrojení vzrušujúcimi novými vychytávkami a výbavou bojuje Labková patrola za záchranu občanov Adventure City! (CinemArt SK)

Lilith03

Tlapky hrály za mých studentských let vždy ráno, když jsem vstávala do školy v prváku (pak přišel covid, takže v druháku už jsem tak brzo nevstávala). Na co se koukat když v televizi nic jiného není a vy chcete kulisu k chystání do školy a snídani. Tak jsem to poslouchala a celkem mě to bavilo, je to pro ty nejmenší, ale nevadilo mi to. Tak jsem si včera pustila tenhle film, který na mě vykoukl na Netflixu. Kupodivu jsem se opravdu bavila, bavili mě postavy i příběh. Jen mám pocit, že dabing je o dost jiný, jako u seriálu a vadí mi různá klišé... Třeba starosta s knírkem a ve fialovém obleku s kloboukem, tak vypadá každý druhý animovaný starosta. Nevím jak moc si mohu dovolit hledat logiku, protože příběh má hrozně moc mezer, které nedávají smysl, ale smysl ani nedávají štěňata co řídí auta no, takže asi nemám právo zmiňovat nedostatky. Ty nejmenší to bude bavit stopro a ty větší či dospělé taky, jen přivřete oči nad nedostatky a nechte se vnést do tohoto krásného světa. ()

gonzo

Bylo to lepší, než mělo být. Pořád je to blbina pro děti <7 let vycházející z celkem primitivního seriálu, ale v celovečerní formě to bylo zkrátka překvapivě vkusné. Příběh dával smysl, dějový oblouk ztráty sebevědomí byl uvěřitelný, a to CGI.. člověk by skoro chtěl ta štěňata podrbat. Kdybych nebyl v kině se synkem a neznal seriál, odpálil bych to s komentářem 'blbina pro děti', ale ono je to prostě fakt milé a pěkně. Mohli se na to vykašlat a jet na autopilota a děti by přišli. Naštěstí si dali záležet a zvládlo se to i bez pitvoření a bez zběsilé nekonečné akce. ()

moriarty

Výborná animace a děj, který není úplně hloupej. Jen humoru by mohlo být víc. Pokud jste dítě ve věku 3 až 6 let, tak si přidejte dvě hvězdy a pokud jste rodič, tak plaťte :-). Merche je všude dost. ()

mokki5

Pro mého tříletého syna momentálně nejoblíbenější pohádka, která u něj předčila i seriál. Pro mě zcela průměrný fajn animák, který je po celou dobu příjemný. ()

dundu

Děti to miluji a to je účel, je to o dost "chytřejší" tedy lepší než seriál. Zábavu pro dospělé od toho nečekejte ()

ondyGAMESTV

Skvělé, roztomilé a mírně dojemné dobrodružství pro celou rodinu, s velmi krásnou animací. Vždy jsem se rád díval na TP. Když jsem zjistil, že bude film, tak jsem se moc těšil, a výsledek je famózní. Soundtrack hodně nostalgický, s velkou náloží energie. Příběh jednoduchý, ale pěkný a zajímavý. Ze zaměření na Chase a jeho backstory jsem byl v sedmém nebi, jelikož je mojí nejoblíbenější postavou. Je uspokojující konečně vidět tým tlapek v konfliktu, těžkých životních situacích a celkově silnějších aspektech, co vytvoří nějaký postavový posun a dělá z nich oproti seriálu něco víc, než jen film pro děti 🐾 70% ()

Mazmen

Samozřejmě určeno dětem a jelikož jsem viděl s děckama i dost televizních dílů, tak tenhle film hodnotím nadprůměrně. Dětem se to líbilo. ()

horskejvlk

Vcelku slušné v kině jsem neusnul a dětem se to líbilo, to je to hlavní, byť znám i podařenější animáky ale jsou spíše pro starší a dospělé. Zde je to opravdu od 2-7 let proto je těžké hodnotil ()

bratr_jezek

Klasický průměr. Děti se u toho budou bavit víc než rodiče, pokud milují seriál, budou vděčné za své oblíbence na plátně. Příběh je klišé, dospělák už dopředu ví, jak to dopadne, vtipy na něj moc nefungují. Snad nějaký příští pokus přijde s něčím originálnějším ()

UnCool

Za mě osobně bych dal tak **, ale nejsem cílové publikum. Když jsem viděl reakce mého 4letého syna, tak bylo vidět, že v tom vidí ten nejlepší film na světě. Tak jsem se v hodnocení udělal menší konsensus. Pokud to uvidí předškolák, tak se u toho bude skvěle bavit. ()

vince_c

Pro děti paráda. Pro dospěláky už samozřejmě slabší, ale co čekáme. Je to pro prťouse a tu funkci to plní tak jak má. Rozhodně mám radši Tlapky než jakýkoliv Disneyho americký brainwash. Po technické stránce oceňuju, že si sound team dal práci a mají zvukové efekty z realného světa, ne z počítače. ()

Shakal4972

Každý rodič vie čo pre jeho (malé) dieťa znamená Labková patrola. Je jasné, že to nie je show pre dospelých aj keď ja osobne som si ju naozaj užil. Oproti klasickej Paw Partol ktorá denne beží na Nickelodeone bola film značne farebnejší, chlpatejší, detailnejší a vtipnejší. Keby v tomto duchu spravili aj novú sériu do seriálu - absolutne by som nenamietal. Bolo tam všetko čo máme na patrole radi. ()

Terej

Hodnocení za cílové publikum, nadšené 3 leté dítě. Za dospělého: V jednom týdnu to u nás běželo asi pětkrát a pocit na lobotomii z toho narozdíl od jiných dětských filmů nemám. ()