Mrazivá pasca

• Česko Mrazivá past (viac)

V odľahlej oblasti severnej Kanady dôjde k zavaleniu ťažko prístupnej diamantovej bane. Zostane v nej uväznená skupina baníkov, ktorým postupne dochádza kyslík. Ich jedinou nádejou na záchranu je tím, na ktorého čele stojí skúsený vodič kamiónu (Liam Neeson), schopný prekonať nebezpečnú cestu cez zamrznutý oceán. Takmer nemožnú misiu komplikuje veľká vzdialenosť, prudká búrka, ale aj postupujúci odmäk. Najväčšia hrozba však ešte len má prísť... (Continental film)

POciSEM

Začátek naprosto skvělej. Starej drsoň Neeson vyběhne s každym kdo se mu postaví do cesty a film si to pěkně odsejpá. Jakmile ale nasednou do Liazky a vydají se na dlouho štreku po zamrzlý řece tak to pomalu ale jistě začne ztrácet dech. No a jakmile zakokrhá Morfeus tak už mě to nebavilo vůbec. Všechny ty zvraty a konspirace tomu filmu jenom uškodili podle mě a kdyby zůstalo jenom u toho že se naši truckeři budou potýkat s nepřízní počasí a budou se i přesto snažit dovézt náklad do cíle, tak by to bylo o mnoho lepší a hodnocení samozřejmě taky. ()

AdamesWWE

[7/10] Príjemná zmena, Liam Neeson za volantom nákladáku na zamrznutom mori. Námet celkom dobrý, príbeh tiež, film sa drží v rovnakom tempe, nikam sa neponáhla ale chvalabohu tu nieje ani veľa hluhých miest. Sekundárni herci na svoje role stačili, Neesom to celé drží pokope, ale ani ostatné stránky filmu niesú zlé. Kamera dobrá, vizuálne je film schopný a ani akcia s kamionmi nieje zle natočená. Taký oddychový film, ktorý by bez Neesona bol asi o level nižšie. ()

Hanys_

Vyšeptalé béčko, ve kterém Liam Neeson vede souboj s časem, přírodou a padouchama jako zkušený kamioňák. Na konci 90. letech by v tom hrál Sly a přesně by to zapadalo do té jeho filmografie. Tady Liamovi se divím, že má v těch letech (letos 70! ) potřebu tenhle druh filmů ještě točit. 4/10 ()

Mafiapau

Trucky na ledě z Hollywoodu. Ježdění po ledě, drama, napětí, zrada a špatný CGI, však dostačující.. áá Liam. To jsem od filmu čekal, a to od filmu dostal. Tento film je, řekl bych dost neznámý, takže jsem rád že jsem ho jen tak sám z ničeho našel. Rozhodně nelituji. ()

b.dragonfly

Jejda. Opět jsem se nechala zlákat na Liamovo charisma, ovšem už po pár desítkách minut mi bylo jasné, že film je stejně kvalitní jako jeho nažloutlý chrup. Není mi jasné, proč poslední dobou hraje v samých sra*kách a nechápu ani Fishburna. Že by si hoši před natáčením nečetli scénář? Nevadí, víckrát už se naštěstí nepodívám.. 2/5*. ()

Marius_ss

Nápad to bol dobrý, ale všetko ostatné je tu podpriemerné - réžia, scenár, herecké výkony, herci (záporáci), efekty, akčné scény.... A Liam Neeson, akokoľvek ho mám rád, tieto role akčných hrdinov už nie sú preňho. ()

mira007

Liam Neeson a Laurence Fishburn jako řidiči náklaďáků, kteří musí dovést nějaké vrtáky přes zamrzlý oceán přes který se jezdí do března, ale už je duben, aby zachránili zavalené horníky v dolech. Ikdyž to bylo místama přestřelené, tak jako zajímavá akční oddechovka s mými oblíbenci to fungovalo dobře. Kdyby nebyl natahovaný ten konec, dal bych i čtyři hvězdy. ()

Milky.

Typické televizní drama jaké si umím představit v neděli odpoledne na TV Hovna. Logika neexistuje, postavy se chovají jako idioti, ale je to vcelku cool a viděl jsem horší filmy. ()

Garch

"Mé jméno být: Ráda jezdit sama."   Nic jsem od toho nečekal, a on je to dobrý akčňák. Povedeně namíchali led, trucky, sourozeneckou lásku, T-1000, hlodavce a trochu z Duelu. ()

Prdly_Tatka

55%? To snad ne! Asi jsem viděl jiný film. Já viděl napínavý thriller, kde se furt něco dělo a nepředstavoval jsem si, že ve filmu se zavalenými horníky uvidím tolik nepředvídatelných situací a akčních scén. Kvalitně natočené. Za mě 79%. ()

filipvrbik

Mrazivá past je výborný, mrazivý (doslova i přeneseně) akční thriller s dobrými herci, v zajímavém prostředí. Ano samozřejmě se tu opakují mnohá klišé, jako je například "nesmrtelný" zloduch, happyend taky nesmí chybět, a oproti skvělému začátku to má sestupnou tendenci, naštěstí to konec zase vytáhne - ale film si na nic nehraje ( i když spousta scén je reálně spíše nemožných) a je natočený opravdu dobře, Liam Neeson na stará kolena potěšil...70% ()

Flopik

Liam už nie je najmladší a tak namiesto bitiek sa vozí po ľade a snaží sa zachrániť zasypaných horníkov. Je to celkom napínavé, veľmi pekne natočené a v podstate stále sa tam niečo deje. Hudba výborná. Nie je to Neesonovka za ktorou sa budete obracať, rozhodne ale neurazí a celkom pobaví. ()