Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

Rathalos

Konecne nejaka americka komedia,ktora ma poriadne rozosmiala,blaznive,zabavne,uchylne,vtipne a obcas aj nechutne,asi tak by som tento film opisal,no a urcite najvacsiu zasluhu na tom ma herecka Lauren Lapkus,ktora si to zjavne uzivala,kvalitne jej je*alo v gebuli,ale to bolo prave na tom take cool,davam pat hviezd...:⁠-⁠) ()

bararich8

Wrong Missy je další z řady komedií, kde naleznete jednoduchou zápletku, která pak snese tunu situačních vtipů. Některé jsou slabší a trapné, ale zde jich překvapivě nemálo fungovalo. Navíc to díky krátké délce a absenci hluchých míst hodně rychle uteklo a Lauren Lapkus se tu konečně mohla do sytosti vyřádit, tahle role byla snad psaná čistě pro ni. 4* ()

Rockerman

Nevím, jestli existuje odborník, který zjišťuje zda někdo má či nemá smysl pro humor. Musím si to "vygůglit", protože většina současných komedií mě nedokáže rozesmát. Tedy občas se něco povede, ale většinou jsou to trapasy, až mi je z nich stydno. Po vyšetření pak budu vědět, jestli je chyba ve mně nebo v těch trapných rádoby komediích. ()

bearmeedek

Upoutávka k filmu naznačovala, že půjde o hodně ujetou záležitost, která by ale mohla být dost humorná, a to bez nároku na další kvality. Bohužel si Netflix udělal další sračkový zářez (kdo tam ty magory platí?). Největší chybu vidím v obsazení Lauren Lapkus, která byla vším nepříjemná nejen hlavní postavě, ale především mě, divákovi. Myslím, že obsazení známou herkou z áčkových komedií by dopadlo lépe. A potom samozřejmě zpracování filmu samotného. Nejhorší ale je, že po filmu jsem si neřekl - byla to krávovina , a šel dál. Ještě dlouho po tom jsem měl dost nepříjemný pocit. ()

LordMysti

Uvažoval jsem chvíli i o 4*, protože je to klasická komedie která vás několikrát pořádně rozesměje, navíc má sice průhledný, ale roztomilý příběh a celé je to takové bláznivé a pohodové. ()

Argondia

Oddychová kravinka s ujetým až trochu dementním humorem a to mám ráda. Lauren Lapkus byla skvělá, znala jsem jí z "Orange is the new black" a z "The Big Bang Theory" a už tehdy jsem si jí oblíbila, má obrovskou jiskru a výraz u kterého čekám, že každou chvíli vyprskne smíchy. Byl to jeden z těch večerů, kdy jsem opravdu potřebovala vypnout a smát se a to se mi u tohoto filmu podařilo dokonale. Baví mě ten spolek úchylů okolo Roba Schneidera a sprostá písnička od jeho dcery tomu dodala ještě větší šťávu. Na odreagování dokonalá volba! ()

mira.l

No, v zásadě by asi člověk musel tu nesnesitelnou praštěnou, ne zrovna krásnou ženskou zabít. Ale na druhou stranu musím ocenit, že Lauren Lapkus se docela vyřádila a mně docela baví sledovat, když má někdo v nějaké roli nějakou mimiku a nestojí jak prkno. ()

wege odpad!

Nechápu jak může na jedné straně Netflix točit fenomenální seriály a vedle toho něco takového. Je to ubohé, bez humoru, bez myšlenky. Asi nejsem ta správná cílovka, protože to prostě nechápu. Dokoukat to bylo utrpení větší než sledoval jednání parlamentu k nouzovému stavu. ()

Hemlock

Po přečtení obsahu a zjištění, že ústřední dvojici tvoří David Spade a Lauren Lapkus, jsem si utvořil jakousi představu o průběhu této romantické komedie - a celkem jsem to i odhadl. Netflix vyprodukoval slušnou, ale opravdu bláznivou komedii, ve které sice není zřejmě nic reálného, ale o to víc pobaví. Humor je v pohodě, Spade je klasickým příkladem nedomrdka a Lauren svým chováním, mimikou a smíchem jednoznačně pozvedla každou scénu (hlavně pasáž v letadle neměla chybu). Nemůžu si pomoc, ale já se skvěle bavil a za tento relax dávám trojec - 60%. ()

Daertelon

Nu... Co na to říct... Dobrý studentský film. Špatný opravdový film. Pár dobrý joků tam je, jinak je to tak strašně moc stupidní, že fakt nejde dát víc než jednu hvězdu. Není to ujeté tím správným způsobem, je to vážně založené jen na wow efektech. A Lauren Lapkus hlavní role tohohle ražení nesluší. 25% ()

Berry0153

Naprostá absurdní šílenost, na kterou by člověk potřeboval tak dvojku v žíle. Ač jsem si po zhlédnutí říkala jen wtf, jak to může mít kolem 60 %, občas si na tu šílenou "hellstar" vzpomenu a rozesměje mě to. Takže 50 % ()

zdenzo

CÉČKOVÁ KOMEDIE která do roku 2020 už nepatří. Čas Sandlerovkám snad už odzvonil, tak proč tento počin? Kdy to Adam pochopí, že on a jeho společnost vyrábí jen pro konzumenty po lobotomii? Spade v paruce celovečerák neutáhne. Přesto první třetina filmu jakžtakž funguje. Humor šokující ale ne fekální. Jenže pak se začne vařit scénář na nepochopitelném ději jako je hypnóza, náhlá trojka se spořádanou Ex nebo šilhavý přítel MILF zlodušky. Poté přijde jedno klišé za druhým a Rob Schneider... Co nechcete víc? 2,5* ()

wowylgu313

Nálož legrace na nudný večer! První polovina vás nenechá moc vydechnout. Humoru je tady až až, hlášek ještě víc. Občas se z humoru stává až trapnost ale myslím si že to byl účel a bylo to tak prostě napsané rpo diváky tak nějak bez servítek. Druhá polovina filmu se už trochu uklidnila a snažila se i dodat nějakou tu "vážnost" respektive ukočírovat aspoň nějaký ten základní příběh. Myslím si že čistých 60% je tomuhle kousku super hodnocení. Je to jedna z mála "novějších" komedií ke které se člověk i za nějaký čas rád vrátí. ()