Na začátku roku 2014 odtajnila FBI stovky důvěrných dokumentů poukazujících na to, že Hitler možná nespáchal sebevraždu, ale uprchl po porážce nacistického Německa do Jižní Ameriky. V poznámce Edgara Hoovera stojí: "Američtí vojenští představitelé v Německu nenašli Hitlerovo tělo, ani nemají žádný spolehlivý zdroj, který by s konečnou platností řekl, že Hitler je mrtev." Skupina předních výzkumníků, vyzbrojených nejmodernější technikou a těmito novými materiály z FBI, přistupuje k tomuto případu, jako k vyšetřování novodobého úmrtí. S odtajněnými materiály z celého světa přinášejícími dostatek nových stop a s moderní technikou, která dřív nebyla k dispozici, se tento odložený případ znovu otevírá při pokusu vyřešit záhadu obestírající skon jednoho z největších zločinců všech dob. (History Channel)

Arsenal83 odpad!

Maximálna konšpiračná hlúposť vyvrátená dávno archívami a tým, čo Rusi už po 50 rokoch zverejnili ohľadom Hitlerovho úmrtia a pozostatkov. Ale kto si chce pozrieť, posielam odkazy ne jednotlivé série. No odporúčam zachovať si zdravý rozum. 1. séria: https://dokumenty.tv/hon-na-hitlera-seria-1-dokument/, 2. séria: https://dokumenty.tv/hon-na-hitlera-seria-2-dokument/, 3. séria: https://dokumenty.tv/hon-na-hitlera-seria-3-dokument/ ()

nudlis odpad!

Jako zábavnej pořad, na kterej dá peníze tak maximálně drogovej kartel kvůli vyprání aby pak parta příživnickejch magorů hledala něco, co nikdy nemůže najít, dobrý. Nasmějete se hodně tomu, jak to berou vážně, jak předstíraj, že něco našli, jak našli "důkazy" ... :-))) Jako "dokumentární" nebo "historický" pořad? To ani omylem. Nakonec přijdou na to, že Hitler byl UFO a spolu s Elvisem a Michelem Jacksonem odletěl do jiný galaxie na další pařbu. ()

classic odpad!

Štyri epizódy som ešte oželel, toleroval, znášal, skrátka prevládala určitá snaha dokončiť, čo sa začalo. Chcel som dopozerať víziu tvorcov, ktorí si vsugerovali do mozgov, že HITLER PREŽIL, k tomu vzal nohy na plecia a ešte ZDRHOL, najprv z bunkru, cez nemecké podzemné tunely na letisko, odtiaľ letecky do Španielska, kde sa zastavil u generála Franca, velebený diktátor - kolega, tam vypil kávu, niečo si zajedol, a Hor sa do ponorky, pomocou ktorej ufujazdil do Argentíny, kde bol prichystaný VIGVAM. Sakra, aj taký slávny dobrodruh INDIANA JONES, je oproti Führerovi, obyčajný, maličký začiatočník, zelenáč ! Teda, TEN musel mať pekne našponované NERVY, keď takýto výlet absolvoval, a predstavte si to, že bol počas toho - videný, jeden 85 ročný ( vtedy, v roku 1945, bol 15. ročný sopliačisko, a takto dobre na to ešte spomína... ) dedo ho videl, a SKYPEOM to týmto pacientom vysvetľoval, tak to je výkon hodný pochvaly. PACIENTI, t. j. - to sú špeciálne vyškolení profesionáli, ktorí vo viacerých tímov pátrajú po stopách extrémne nenávideného JEDINCA 20. storočia. Jedine, čomu verím je iba to, že takýmto relatívne reálnym spôsobom utiekli mnohí NACISTI, ale nie tá najväčšia ryba !!! Venoval som čas absolútnemu ODPADU, ktorý ma totálne znechutil ! Otrasný PSEUDO - DOKUMENT ! ()

Hennes

Tady oceňuji tu práci a námahu při hledání důkazů. Konspiračních teorií je tu mnoho, ale je to víceméně pouze fantazírování bez jasnějšího závěru. Čím více času uběhne od roku 1945, tím bude složitější dokazovat, že historie byla jinak. Pravdu se asi nikdy nedozvíme a bez reálného základu bych tyto verze nevytvářel. To mohli nacisté projít i do jiné dimenze a žijí tam dodnes. Určitě by se našlo dost svědků, co vidělo v květnu 45 v Berlíně nějaký záblesk 😂 ()

TOPmoovie

v dokumnete sa striedaju prekvapive objavy s uplne amaterskymi miestami, kde vyhodnotenie urcitej situacie ma take diery, ze kazdy trochu viac mysliaci divak sa az smeje ci to robia teraz iba pre mexicke panicky v pradelni. tiez nieje prilis profesionalne ak od druhej casti sa uz inak nevyjadruju, len ze hitler bol tam a hitler bol hentam po vojne. v dokumente nieje jediny dokaz, jedine co je zaujimave, ze je mnoho dokazov o unikovych cestach. ale ani najmensi dokaz, ze kto nimi unikol. dokument poukazuje iba na to, ze asi bola v argentine dobre pripravena infrastruktura..ale pre koho...to dokument ani v najmenskom neobjasnuje. len sa snazi v kazdej druhej vete tlacit slova: hitler bol po vojne tu..a utekal po vojne tadialto a navstivil to po vojne tam. ()